· 

The day after bij vv Hellevoetsluis

Groot respect voor al onze vrijwilligers, maar vandaag in het bijzonder voor de werkploeg, o.l.v. Jaap de Nekker. Zij hebben er met elkaar namelijk voor gezorgd dat de enorme pestbende, die tijdens de zaterdag van dè derby was ontstaan, werd opgeruimd. Dank je wel, Cor Corrie WaalboerRuud Weesie, Rob Krijgsman, Hennie van AkenWim VerheijLuuk van Wingerden en Jaap de Nekker. Tevens slaagden de schoonmakers van Alséén Schoonmaak en facilitaire diensten erin, om de kantine weer helemaal spik en span te krijgen, zodat onze leden vandaag weer gewoon gebruik kunnen maken van een schoon terrein, een schone kantine en schone kleedkamers.
Het blijft natuurlijk kwalijk dat mensen het fatsoen niet hebben om bekers en ander afval in de daarvoor bestemde, en voldoende aanwezige, afvalbakken te deponeren. Kennelijk zijn ze het thuis ook zo gewend.