· 

Indeling Waterpolo

De competitie indelingen en wedstrijdschema van de regionale waterpoloteams van De Kempvis en SCOM/ZeehondDuck.


ZV De Kempvis: Dames 1e Klasse A

1 Alkemade Da1 0 0

2 BZ&PC Da2 0 0

3 Katwijk Da2 0 0

4 WSG NieMo (SG) Da1 0 0

5 WZC (SG) Da2 0 0

6 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 0 0

7 De Kempvis Da1 0 0

8 SVH Da1 0 0

9 Wiekslag Da2 0 0

10 ZPB H&L Productions Da3 0 0

11 ZVVS Da2  0 0 

12 De Linge/PCG (SG) Da1 0 0 

Wedstrijdprogramma (Datum - Tijd - Wedstrijd - Locatie):

21 sep 14:05 ZPB H&L Productions Da3 - De Kempvis Da1 Inge de Bruijn Zwembad

28 sep 19:10 De Kempvis Da1 - ZVVS Da2 Rivièrabad

5 okt 20:00 Alkemade Da1 - De Kempvis Da1 De Tweesprong

12 okt 20:50 De Kempvis Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1 Rivièrabad

2 nov 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 - De Kempvis Da1 Polderbad

9 nov 18:30 De Kempvis Da1 - Wiekslag Da2 Rivièrabad

16 nov 16:00 BZ&PC Da2 - De Kempvis Da1 De Kuil

23 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - De Kempvis Da1 Hofbad

30 nov 17:15 De Kempvis Da1 - WZC (SG) Da2 Rivièrabad

7 dec 16:30 SVH Da1 - De Kempvis Da1 Sportcomplex de Wilgenring

14 dec 20:05 De Kempvis Da1 - ZPB H&L Productions Da3 Rivièrabad

11 jan 17:10 ZVVS Da2 - De Kempvis Da1 De Kulk

18 jan 16:55 De Kempvis Da1 - Katwijk Da2 Rivièrabad

25 jan 21:20 De Kempvis Da1 - Alkemade Da1 Rivièrabad

1 feb 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 - De Kempvis Da1 Caribabad

8 feb 18:40 De Kempvis Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 Rivièrabad

15 feb 18:15 Katwijk Da2 - De Kempvis Da1 Aquamar

7 maa 18:10 Wiekslag Da2 - De Kempvis Da1 Sportcentrum Blokweer

14 maa 19:10 De Kempvis Da1 - WSG NieMo (SG) Da1 Rivièrabad

22 maa 17:45 De Kempvis Da1 - BZ&PC Da2 Rivièrabad

4 apr 18:30 WZC (SG) Da2 - De Kempvis Da1 De Veur

18 apr 19:45 De Kempvis Da1 - SVH Da1 Rivièrabad. 


De Kempvis Heren

Bond 3e Divisie D

1 BZC H1 

2 De Plas H1 

3 Z&PC De Gouwe H1 

4 OZV H1 

5 WZK Zwemmen H1 

6 Wave H1 

7 WZC (SG) H1 

8 ZZ&PC De Devel H1 

9 De Kempvis H1 

10 Z&PC Rotterdam H1 

11 De Warande H1 

12 SBC2000 H1 

Wedstrijdprogramma (Datum - Tijd - Wedstrijd - Locatie):

28 sep 20:00 De Kempvis H1 - OZV H1 Rivièrabad

5 okt 19:40 WZK H1 - De Kempvis H1 Sterrenbad

12 okt 19:00 De Kempvis H1 - De Plas H1 Rivièrabad

19 okt 17:10 De Warande H1 - De Kempvis H1 De Warande

26 okt 20:00 De Kempvis H1 - SBC2000 H1 Rivièrabad

2 nov 19:40 BZC H1 - De Kempvis H1 De Hofstee

9 nov 19:20 De Kempvis H1 - Z&PC Rotterdam H1 Rivièrabad

16 nov 20:25 WZC (SG) H1 - De Kempvis H1 De Veur

30 nov 16:10 De Kempvis H1 - Z&PC De Gouwe H1 Rivièrabad

14 dec 19:00 De Kempvis H1 - ZZ&PC De Devel H1 Rivièrabad

11 jan 20:00 OZV H1 - De Kempvis H1 H2O

18 jan 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - De Kempvis H1 De Hoge Devel B.V.

25 jan 19:30 De Kempvis H1 - WZK H1 Rivièrabad

1 feb 21:15 De Plas H1 - De Kempvis H1 De Wel

8 feb 19:30 De Kempvis H1 - De Warande H1 Rivièrabad

15 feb 20:15 SBC2000 H1 - De Kempvis H1 Zwembad de Wisselaar

7 maa 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - De Kempvis H1 Zwemcentrum Rotterdam

14 maa 20:00 De Kempvis H1 - BZC H1 Rivièrabad

21 maa 19:00 De Kempvis H1 - WZC (SG) H1 Rivièrabad

4 apr 19:05 Z&PC De Gouwe H1 - De Kempvis H1 De Sniep

11 apr 18:00 Wave H1 - De Kempvis H1 Kerkpolder

18 apr 18:40 De Kempvis H1 - Wave H1 Rivièrabad


SCOM Zeehond Duck Dames 2e klasse B

1 ZPS Da1 

2 ZVL-1886 Tetteroo Da6 

3 WIDEX GZC DONK Da4 

4 WSG NieMo (SG) Da2 

5 Aquadraat (SG) Da2 

6 De Vliet (SG) Da1 

7 De Kempvis Da2 

8 ZPC Numansdorp Da1 

9 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 

10 MNC Dordrecht Da2 

11 Z&PC Rotterdam Da2 

12 ZVVS Da3 

Wedstrijdprogramma (Datum - Tijd - Wedstrijd - Locatie):

14 sep 18:00 ZPS Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 De Hofstee

21 sep 17:00 MNC Dordrecht Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 Sportboulevard

28 sep 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da2 De Rozenburcht

5 okt 19:45 Aquadraat (SG) Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 De Does

19 okt 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZVVS Da3 De Rozenburcht

26 okt 16:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZPS Da1 De Rozenburcht

2 nov 17:10 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 De Zijl

9 nov 18:25 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Vliet (SG) Da1 De Rozenburcht

16 nov 14:10 WIDEX GZC DONK Da4 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 Groenhovenbad

23 nov 17:00 ZPC Numansdorp Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 De Wellen

30 nov 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da2 De Rozenburcht

7 dec 20:00 De Kempvis Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 Rivièrabad

11 jan 18:00 Z&PC Rotterdam Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 Sportfondsenbad Rdam-Noord

18 jan 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - WSG NieMo (SG) Da2 De Rozenburcht

26 jan 16:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Aquadraat (SG) Da2 De Rozenburcht

1 feb 16:45 ZVVS Da3 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 De Kulk

8 feb 18:25 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZPC Numansdorp Da1 De Rozenburcht

15 feb 18:20 WSG NieMo (SG) Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 Polderbad

7 maa 18:10 De Vliet (SG) Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 Sportcentrum Forum Kwadraat

14 maa 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da6 De Rozenburcht

21 maa 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da4 De Rozenburcht

18 apr 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Kempvis Da2 De Rozenburcht


SCOM ZeehondDuck Heren 1e Klasse A

1 Katwijk H3 

2 Z&PC De Gouwe H2 

3 Aquadraat (SG) H1 

4 Zwemvereniging Westland H1 

5 d'ELFT H2 

6 Waterpolo Den Haag (SG) H4 

7 De Lansingh H1 

8 Wiekslag H3 

9 ZPB H&L Productions H3 

10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 

11 MNC Dordrecht H5 

 

12 Z&PC Rotterdam H2 

Wedstrijdprogramma (Datum - Tijd - Wedstrijd - Locatie):

14 sep 17:30 MNC Dordrecht H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 Sportboulevard

21 sep 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - MNC Dordrecht H5 De Rozenburcht

28 sep 21:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Wiekslag H3 De Rozenburcht

5 okt 21:15 Aquadraat (SG) H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 De Does

12 okt 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Katwijk H3 De Rozenburcht

2 nov 17:00 De Lansingh H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 De Lansingh

9 nov 19:10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Z&PC Rotterdam H2 De Rozenburcht

16 nov 20:20 ZPB H&L Productions H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 Inge de Bruijn Zwembad

23 nov 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 Hofbad

30 nov 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H2 De Rozenburcht

7 dec 19:25 Westland H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 Zwembad Maesemunde

11 jan 17:15 Wiekslag H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 Sportcentrum Blokweer

19 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - d'ELFT H2 De Rozenburcht

26 jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Aquadraat (SG) H1 De Rozenburcht

1 feb 16:15 Katwijk H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 Aquamar

8 feb 21:25 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H4 De Rozenburcht

15 feb 19:30 d'ELFT H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 Kerkpolder

7 maa 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 Zwemcentrum Rotterdam

14 maa 18:55 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - De Lansingh H1 De Rozenburcht

21 maa 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - ZPB H&L Productions H3 De Rozenburcht

4 apr 20:10 Z&PC De Gouwe H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1 De Sniep

18 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Westland H1 De Rozenburcht