· 

Het sportprogramma van 13 september tot 19 september 2019


Atletiek

Geen programma. 


Badminton

Vrijdag 13 september 2019.

Brielse BC - Boomgaardshoek PBC 3: 5-3.

Sowat RBC - Quintus BC 3: 3-5

 

Zaterdag 14 september 2019.

BCRS 1- Asterix BC 2: 3-5.

BCRS Mannen 1 - Randstad BC 1: 7-1.

 

Donderdag 19 september

Smashing Maasdam BC 2 - Brielse BC 5-3


Basketbal

Zaterdag 14 september 2019.

Jump '80 MSE 1 - Rotterdam Zuid MSE 1 : 69-60

BV Voorne VSE 1 - Divine VSE 2 : 63 -28

Hurricanes VSE 1- Zoebas VSE 1 : 60 -52

Bouncers MSE 3- Hurricanes MSE 1 : 80-77


Bridge

Interne competities.


Gymnastiek/Turnen

Geen programma bekend.


Handbal

Zondag 15 september 2019.

HVOS HS 1- Helius HS 1 15-30

HVOS DS 2 - Helius DS 1 18-15

HVOS DS 1- ODIS DS 1 20-19

ASV Indus '67 DS 1 - De Treffers DS 1 19-10

Hellas HS 1 - ASV Indus HS 1 29-26

 

Donderdag 19 September

Sima Sport/Ventura DS 1 - HVOS 29-23


Hockey

Zondag 15 september 2019.

Groen Geel HS 11 - Forcial HS 1 1-1

Goeree Overflakkee DS 1- Forcial DS 1 2-0

Catwijck DS 1 - Voorne DS 1 2-0

Spijkenisse DS 1- Barendrecht DS 1 : 2-2.

Goes HS 1 - Spijkenisse HS 1 : 5-1.

Prinsenbeek HS 1 - Voorne HS 1 : 5-2.


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 13 september 2019.

Adegeest/Catch HS 1- Spikes HS 1 2-7


Korfbal

Zaterdag 14 september 2019.

Capproen 1 - Focus 1 : 6-8

Seolto 1 - Olympia 1 : 18- 13

Luctor 1 - ZKV 1 : 15-4


Paardensport

Zondag 15 september 2019:

Clinic Tonnie Hubert bij Manege Stal Flicka.

Onderlinge wedstrijden Ruitervereniging Rozenburg.


Schaken

De RSB competitie vangt pas aan eind september.

De Landelijke Schaakcompetitie (KNSB) eveneens.


Tafeltennis:

RC = reguliere competitie / DC = Duocompetitie

 

Vrijdag 13 september 2019:

De Repelaer 1-PITT’75 2 (3e kl RC). 8-2.

Bernisse’80 1-Trefpunt 3 (4e kl DC) : 4-1. 

 

Zaterdag 14 september 2019:

De Sprint 1-Taveba 2 (Hoofdklasse RC) 9-1.

 

Maandag 16 september 2019:

19.30 uur: Hellevoets Effect 1-Xerxes 3 (3e kl RC).

 5-5

Dinsdag 17 september 2019:

20.00 uur: De Sprint 1-NTTC 1 : 4-1 (HA DC).

20.30 uur: De Beer 1-TOG 1 (2e kl DC).0-5

 

Woensdag 18 september 2019:

19.45 uur: VCS 1-De Repelaer 1 (3e kl RC).0-10

 

Donderdag 19 september 2019:

20.00 uur: NN Rotterdam 1-Hellevoets Effect 1 (2e kl DC).2-3


Tennis

De najaars tenniscompetitie is weer begonnen. Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.


Triathlon

Zaterdag 14 september 2019:

Politietriathlon Spijkenisse.


Twirlen

September Open Maand Twirlvereniging Oleander: * Dinsdag 18.00-19.00 uur gymzaal Ravense Hoeck (Rode Kruislaan 3 Hellevoetsluis).

* Donderdag 19.30-20.30 uur gymzaal Moriaanse Weg West 2 Hellevoetsluis).


Vechtsporten

...


Voetbal

Heren

 

Competitie

Hoofdklasse A 

AZSV - Spijkenisse = 3-2

 

Beker

ST Oostkapelle/Domburg - Rozenburg ( gespeeld op veld Bevelanders) = 1-3

 

Verplaatst naar dinsdag 17 september 20:00 - Meeuwenplaat - Brielle = 2-1

 

DCV - Pelikaan = 4-2

IJsselmonde - Nieuwenhoorn = 0-8

 

Abbenbroek - GHVV'13 = 1-7

Zwartewaal - PPSC = 3-6

 

SCO '63 - Melissant = 2-0

Herkingen '55 - Botlek = 2-2

 

Goudwaardse Boys - Flakkee  = 3-4

De Jonge Spartaan - Vlotbrug  = 3-4

 

Hellevoetsluis - CWO = 3-2

Poortugaal - VFC = 3 -1

 

Simonshaven - OVV= 0-9

Rockanje - Hermes DVS = 1-2

 

OHVV - Zuidland = 0-5

NBSVV - Oud-Beijerland = 1-6

 

DVV '09 - Vierpolders = 1-3

MSV '71 - Piershil = 13-0

 

De Egelantier Boys - Hekelingen = 0-3

Rijnmond HS - Stellendam = 1-0

 

===

Dames

Beker

 

Groep van Zuidland VR1

's-Gravenzande - Maasdijk = 2-5

 

MSV '71 - Rozenburg = 0-6

 

Botlek - Zuidland VR4 = 2- 2

 

Inhaalprogramma van Poortugaal VR2

Maandag 16 september 20:00 - Hekelingen - Poortugaal VR2 = 4-0

Woensdag 18 september 20:00 - Botlek - Poortugaal. VR2 0-3

Poortugaal VR2 - Zuidland VR4 vervallen ivm niet meer van belang

 

Zuidland VR3 - GHVV '13 = 5-1


Volleybal

seizoen start donderdag 19 september

21.15 Spirit HS 4 - Bernisse HS 1 1-3


Wielrennen/Toerfietsen

KNWU organiseert jeugdwedstrijden in Rijswijk (zaterdag ploegentijdrit) en Breda (zondag).

 

Op zondag 15 september 2019 organiseert WTAC Waterstad twee clubritten. Spijkenisse Bike United organiseert haar 3e goede doelentocht, de Alsjeblaft!tour. Deze toch is ten bate van de voedselbank Spijkenisse.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 14 september 2019.

ZPS Ds 1- SCOM ZeehondDuck DS 1 : 12-3



Reactie schrijven

Commentaren: 0