· 

Het sportprogramma van 20 september tot 27 september 2019.


Atletiek

Geen seniorenprogramma bekend.


Badminton

Zaterdag 21 september 2019:

BCRS Mix 1 - TFS Barendrecht 3 2-6

BCRS Man 1- Ommoord 2 8-0

MIX BC 4- Sowat RBC 1 6-2


Basketbal

Zaterdag 21 september 2019:

Hurricanes MSE 1- Juventus MSE 1 : 53 - 83

B.O.B. MSE 1 - Jump '80 MSE 1 : 59 - 62

 

Zondag 22 september 2019:

New Stars VSE 1 - Hurricanes VSE 1 : 53-58


Bridge

Zaterdag 21 september 2019:

Bridgeclub Het Eiland Voorne viert 60 jarig bestaan met o.a. een leden bridgedrive (vanaf 13.00 uur).


Gymnastiek/Turnen

Zaterdag 21 september 2019:

Individuele Springwedstrijd in Rozenburg.


Handbal

Zondag 22 september 2019:

Helius HS 1- Atomium '61 HS 2 24-16

Indus HS 1- Oliveo HS 2 28- 20

Indus DS 1- Conventus DS 1 27-12

Helius DS 1 - Atomium '61 DS 2 10-0 regelementair

Oliveo HS 3- HVOS HS 1 22-22


Hockey

Zondag 22 september

Forcial HS1- Barendrecht HS5 2 -2

Rapide DS 1- Spijkenisse DS 1 3-1

Voorne DS 1- Ommoord DS 1 1 - 3

Forcial DS 1- Schiedam DS 11 1-6

Zevenbergen HS 1 - Spijkenisse HS 1 2-3

Voorne HS 1 - Dopie HS 1 5-2


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 20 september 2019:

Gophers HS 1- Hellevoet Athletics HS 1 : 13-13

Saints DS 1- Hellevoet Athletics DS 1 : 10-3

Spikes HS 1- Red Lions HS 1 4 - 8

Zondag 22 september 2019:

Hellevoet Athletics H1- Schiedam H2 7-8

Maandag 23 September

Euro Stars DS 4- Hellevoet Athletics DS1 8-4

 

 


Korfbal

Zaterdag 21 september 2019:

Oranje Zwart/Hoekse - T Capproen : 11 - 13

KV Olympia - Nikantes : 18 - 7


Paardensport

Zaterdag 21 en zondag 22 september 2019:

Open dagen Manege Stal Flicka.

 

Zondag 22 september 2019:

Proefgerichte clinic bij HCS. 


Schaken

Zaterdag 21 september 2019:

OJKP SV De Pionier.

 

Dinsdag 24 september 2019:

Dordrecht 1-Spijkenisse 1: 3-5 (Hoofdklasse RSB)


Tafeltennis:

RC = reguliere competitie / DC = Duocompetitie

 

Vrijdag 20 september 2019:

Overschie 2-De Repelaer 1 (DC) : 1-4.

Zaterdag 21 september

DHC 2- De Sprint (RC) : 2-8.

Maandag 23 september 2019:

Hellevoets Effect 1-Kwiek 1 (DC) : 1-4.

 

Dinsdag 24 september 2019:

20.15 uur: Nileta 1-Bernisse'80 1 (DC) : 3-2.

20.30 De Beer 1-Smash (M) 2 (DC)2-3


Tennis

De najaars tenniscompetitie is weer begonnen. Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.


Triathlon/Duathlon

Junior Jeugd Circuit wedstrijd Zwolle met deelname TVS.


Twirlen

Geen programma bekend.


Vechtsporten

Geen programma bekend.


Voetbal

Heren 

 

Hoofdklasse A

Spijkenisse - Feyenoord =  0-0

 

1e klasse B

Die Haghe - Brielle =  2-2

 

2e klasse D

Rozenburg - De Zwever =  2-1

 

2e klasse E (Zuid 1)

Hellevoetsluis - Yerseke = 1-4

DBGC - Nieuwenhoorn =  1-3

 

3e klasse D

derby - OVV - GHVV '13 = 2-0

derby - Botlek - Vierpolders =  2-2

Kethel Spaland - Vlotbrug =  5-1

Zuidland - VFC =  1-1

 

4e klasse H

Abbenbroek - NBSVV = 2-0

SCO '63 - WCR = 6-4

ZBVH - Hekelingen =  2-1

Excelsior Rotterdam - Simonshaven =  5-1

 

4e klasse I

OFB - OHVV =  0-2

Melissant - Rockanje = 2-3

Zwartewaal - Herkingen '55 = 3-4

 

===

Dames

 

2e klasse B

17:00 uur IFC - Zuidland 1 - 3

 

3e Klasse F

Zuidland VR 2 - FC Axel 1-0

 

4e klasse 1

Rozenburg - Pernis = 9 - 2

GHVV'13 - Zuidland VR3 = 1 - 4

Hekelingen - DBGC = 2 - 0

Rockanje - FIOS = 3 - 4

 

5e klasse 3

Hekelingen VR2 - Botlek = 3 - 1


Volleybal

Zaterdag 21 september 2019:

Bernisse DS 1- Spivo DS 2 : uitgesteld

Hou Stand DS 2- Vovero DS 1 : 1 - 3

Volley Voorne DS 1 - Volley Zuid DS 4 : 4-0

Somas/Activia DS 2 - Spivo DS 1 : 3 -1

Volley Voorne HS 1 - Spivo HS 1 : 3 - 1

Vovero HS 1- Switch'89 HS 2 : 1-3


Wielrennen/Toerfietsen

Het is onbekend waar de regionale beloften en eliterenners dit weekend aan de start staan.

 

TCVP (Toerclub Voorne Putten uit Spijkenisse) organiseert zondag 22 september 2019 drie verenigingstochten naar Willemstad (75 km), Schouwen-Duiveland (1230 km) en de Zeedijken (160 km).

 

PRC Delta organiseert woensdag 24 september de eerste Crosstraining (veldrijden). Open voor alle belangstellenden bij hun thuisaccommodatie.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 21 september 2019:

ZPB H&L Prod. Da 3- De Kempvis Da 1 7-10

MNC Dordrecht Da 2-SCOM ZeehondDuck Da 1 11-1

SCOMZeehondDuck Hs 1- MNC Dordrecht HS 5 6-8



Reactie schrijven

Commentaren: 0