· 

Het sportprogramma van 27 september tot 4 oktober 2019.


Atletiek

Clubkampioenschappen AV Spark Spijkenisse.

AV Spark Estafettemarathon (voor info klik hier)


Badminton

Vrijdag 27 september 2019

Brielse BC 1 - Schollevaar BC 7 : 4-4

Sowat RBC 1- De Zeemeeuwen BC 3-5

 

Zaterdag 28 september 

DKC 5- BCRS Mix 1 4-4


Basketbal

Zaterdag 28 september 2019

Jump '80 MSE 1- EBV Baros MSE 3 89-68

BV Voorne VSE 1- B.O.B. VSE 1 64-43

HH Zwijndrecht MSE 1- Hurricanes MSE 1 75-54

 

Zondag 29 september 2019

Hurricanes VSE 1 - Utrecht Bulls VSE 1 36-41


Bridge

Geen programma bekend.


Gymnastiek/Turnen

Geen programma bekend.


Handbal

Zaal:

Zaterdag 28 september 2019

HMS/Achilles Hs1 - Helius HS 1 : 20-16

Zondag 29 September

HVOS HS 1- Hellas HS 3 : 24-30

 

Veld

Zondag 29 september 2019

Twist DS 2 - Indus '67 DS 1 : 10-16

Drechtsteden HS 1- Indus '67 HS 1 : 15 - 13

WPK/Westlandia DS 1 - Helius DS 1 : 14-15

Saturnus Leiden HS 1- Helius HS 1 : 25 - 13

Olympia'72 HS 1- HVOS HS 1 : 17 -10


Hockey

Zondag 29 september 2019

Groen Geel D13 - Forcial D1 : 5-0

Spijkenisse D1 - Derby D1 : 1 - 2

Bleiswijk D1- Voorne D1 : 1 - 3

Derby H3 - Forcial H1 : 5-0

Spijkenisse H1 - Vianen H1 : 1-3

Gouda H1 - Voorne H1 : 3-3


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 27 september 2019

Alphians HS 2- Hellevoet Athletics HS 1 : n.n.b

Birds HS 1 - Spikes HS 1 : 8-5

Zondag 29 september 2019

Blue Hitters H1 - Hellevoet Athletics H1 :  13 okt

Woensdag 2 oktober 2019

20.00u Nieuwegein Diamonds HS 1- Spikes HS 1 10-0


Korfbal

Zaterdag 28 september 2019

Capproen - Fluks : 4-13

Olympia 1 - ZKV 1 : 10-9


Paardensport

Zaterdag 28 september 2019:

Open Dag en Nissewaard Cup bij RC Willemshof.

Diploma rijden, Vaardigheid wedstrijd, Oefenspringen bij Hippisch Centrum Simonshaven.

Donderdag 3 oktober 2019:

18.00u Clinic Mini Marathon bij Stal De Ronde

(kan ook nog op 8 oktober 2019)


Schaken

Vrijdag 27 september 2019:

Het Houten Paard 1-Ridderkerk 1: 6.5 -1.5 (3e klasse RSB).

Zaterdag 28 september 2019:

De Stukkenjagers-SV Spijkenisse 1 (Landelijke 1e klasse B)  6-4

Donderdag 3 oktober 2019:

De Pionier 1-Onésimus 3 (2e klasse RSB). 7.5-0.5



Tafeltennis:

RC = reguliere competitie / DC = Duocompetitie

...

Vrijdag 27 september 2019:

Avanti 1-De Sprint 1: 1-4 (Hfdkl DC)

De Repelaer 1-TOGB 3: 5-0 (3e kl DC)

De Repelaer 1-Hellevoets Effect 1: 6-4 (3e kl RC)

Zaterdag 28 september 2019:

De Sprint 1-Vriendenschaar 3 : 5-5 (Hfdkl RC)

Maandag 30 september 2019:

Hellevoets Effect 1-Trefpunt 2 : 2-3 (2e kl DC)

Korendijk 2- De Repelaer 1 : 1-4 (3e kl DC)

Dinsdag 1 oktober 2019:

De Beer 1-Doing 3 4-1(2e kl DC) 

Doing 5 - Bernisse '80 1 : 2-3 (4e kl DC)

Papendrecht 6 - De Repelaer 1   (3e kl RC) 3-7

Donderdag 3 Oktober

 

Pitt'75 2 - Hellevoets Effect 1  (3e Kl RC) 1-9


Tennis

De najaars tenniscompetitie is weer begonnen. Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.

 

Donderdag 3 oktober 2019:

Tennisuitwisseling Bruinisse-Tennisclub Rozenburg.


Triathlon/Duathlon

Triathlonweekend Saint Helier op het Engelse Jersey. Met o.a. deelname Kim van T Verlaat (TVS90).


Twirlen

Geen programma bekend.


Vechtsporten

Geen programma bekend.


Voetbal

De uitslagen van zaterdag 28 september 2019
Heren
Hoofdklasse A
Rijsoord - Spijkenisse = 0 - 3
1e klasse B
Brielle - RVVH = 3 - 1
2e klasse D
Vitesse Delft - Rozenburg = 1 - 2
2e klasse E (zuid1)
Serooskerke - Hellevoetsluis = 1 - 0
Nieuwenhoorn - Arnemuiden = 4 - 2
3e klasse D derby - Vlotbrug - Zuidland = 0 - 1
derby - GHVV '13 - Botlek = 4 - 2
Vierpolders - Kethel Spaland = 1 - 4
CION - OVV = 2 - 1
4e klasse H
derby - Simonshaven - Abbenbroek 1 - 4
Piershil - SCO '63 = 1 - 4
Hekelingen - Excelsior Rotterdam = 3-0
4e klasse I
Rockanje - FIOS = 3 - 1
OHVV - WFB = 5 - 3
===
Dames
2e klasse B
15:15 - Zuidland - LYRA 2 - 0
4e klasse 1
12:00 - Zuidland VR3 - Rockanje = 4 - 0
14:00 - Pernis - Hekelingen 2 -6
14:30 - SSS VR3 - Rozenburg afgelast
GHVV '13 was vrij
5e klasse 3 Botlek was vrij

Volleybal

Zaterdag 28 september

Volley Tilburg DS 5 - Bernisse DS 1 : 1-3

Flits HS 1- Volley Voorne HS 1 : 3-1

Spivo HS 2 - Bernisse HS 1 : 0-4

Spivo DS 1 -OD1 DS 1 : 3-1

Fusion Rotterdam HS 3 - Spivo HS 1 : 0-4

Vovero HS 1- WHV HS 4 uitgesteld naar 10 oktober

 

Woensdag 2 oktober 2019

20.30u MVC DS 1 - Volley Voorne DS 1 0-4


Wielrennen/Toerfietsen

Vrijdag 27 september 2019:

WK Wegwedstrijd Beloften (onder 23 jaar) met Zuidlander Daan Hoole in het Engelse Yorkshire.

 

Zaterdag 28 september 2019:

NK Ploegentijdrit junioren met Roel van Sintmaartensdijk.

 

Zondag 29 september 2019:

Ronde van Midden Brabant met Daan van Sintmaartensdijk.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 28 september

De Kempvis DS 1-ZVVS DS 2: 7-2

SCOM Zeehond Duck DS 1-Z&PC Rotterdam DS 2: 7-10

De Kempvis HS 1-OZV HS 1: 11-8

SCOM Zeeehond Duck HS 1-Wiekslag HS 3: 6-10



Reactie schrijven

Commentaren: 0