· 

Het sportprogramma van 4 oktober tot 10 oktober 2019.


Atletiek

Clubkampioenschappen Outdoor Voorne Atletiek.


Badminton

Vrijdag 4 oktober 2019

Schipluiden BC 1- SOWAT RBC 1 5-3

 

Zaterdag 5 oktober 2019

BCRS Mix 1- Ribad Mix 1 4-4

BCRS Mannen 1- USSR Mannen 1 7-1

 

Zondag 6 oktober 2019

Asterix BC 8 - Brielse BC 1 6-2


Basketbal

Zaterdag 5 oktober 2019

Derby: Hurricanes MSE 1- Jump'80 MSE 1 30-74

Hurricanes VSE 1 - DAS VSE 2 51-48

BV Voorne is vrij


Bridge

Geen programma bekend.


Gymnastiek/Turnen

Geen programma bekend.


Handbal

Zaal:

Zaterdag 5 oktober 2019

Helius HS 1- Hercules HS 3 20-23 

Habo '95 HS 1- HVOS HS 1 32-27 

 

Veld

Zondag 6 oktober 2019

Helius DS 1 - Ventura DS 2 14-8

HVOS DS 1- DIOS DS 1 21-22

HVOS HS 1 - Drechtsteden HS 2 6-6

Indus '67 HS 1 - ETC HS 1 gestaakt

Helius HS 1 - Vires et Celeritas HS 1 19-12

Oliveo DS 1- Indus '67 DS 1 gestaakt


Hockey

Zondag 6 oktober 2019

Leonidas D25 - Forcial D1 afg.

Leiden-Leidse Studs H10- Forcial H1 3-0

Pijnacker D1 - Spijkenisse D1 1-3

Barendrecht D1 - Voorne D1 0-0

Walcheren H1 - Spijkenisse H1 2-5

Tempo H1 - Voorne H1 3-5


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 4 oktober 2019

Hawks HS 1- Hellevoet Athletics HS 1 afgelast

Spikes HS 1- Nieuwegein Diamonds HS 1 afgelast

 

Zondag 6 oktober 2019

Hellevoet Athletics H1 - Gophers H1 afgelast


Korfbal

Zaterdag 5 oktober 2019

ESDO 1 - Capproen 1 23-17

ZKV 1- Seolto 1 7- 17

Luctor 1 - Olympia 1 15-10


Paardensport

5 oktober 2019

HCS Dressuur wedstrijd

MSF Oktoberfest 

 

6 oktober 2019

KNHS & Oefenspringen De Blijde Rijders.

FNRS Dressuurwedstrijd Manege Stal Flicka.


Schaken

Maandag 7 oktober 2019

RSB SOF/DZP 2 - Houten Paard 1 3-5


Tafeltennis:

RC = reguliere competitie / DC = Duocompetitie

 

Vrijdag 4 oktober 2019

Alexandria '66 4 - De Sprint 1: 4-6 (RC)

 

Maandag 7 oktober 2019

NTTC 2- De Beer 1: 2-3 (DC)

Hellevoets Effect 1 - Dordrecht 3: 0-5 (DC)

Tavenu 3 - De Repelaer 1: 2-3 (DC)

 

Dinsdag 8 oktober 2019

Papendrecht 6-Hellevoets Effect 1: 5-5 (RC)

 

Woensdag 9 oktober 2019

20.00u Alexandria '66 12 - Bernisse '80 1 (DC) 2-3

 

Donderdag 10 oktober 2019

20.00u Xerxes 3 - De Repelaer 1 (RC) 5-5


Tennis

De najaars tenniscompetitie is weer begonnen. Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.


Triathlon/Duathlon

Joey van T Verlaat staat aan de start voor een wedstrijd in Turkije; zus Kim in Portugal.


Twirlen

Geen programma bekend.


Vechtsporten

In sporthal Drenkwaard in Zuidland wordt door judo Zuidland-Heenvliet het 21e Berentoernooi georganiseerd. Voor recreant judoka's van 4 t/m 11 jaar.


Voetbal

De uitslagen van zaterdag 5 oktober 2019
 
Heren 
 
Hoofdklasse A
Spijkenisse - ARC = 0 - 3
 
1e klasse B
VELO - Brielle = 0 - 1
 
2e klasse D
Rozenburg - Deltasport = 4 - 1
 
2e klasse E (zuid1)
Hellevoetsluis - Axel = 3 - 0 
's Heer Arendskerke - Nieuwenhoorn = 0 - 6
 
3e klasse D
derby - OVV - Vlotbrug = 1 - 0
Rijnmond HS - Zuidland = 2 - 4
Rhoon - Vierpolders = 4 - 0
CION - GHVV '13 = 3 - 1
Botlek - HBSS = 3 - 4
 
4e klasse H
Abbenbroek - WCR = 1-1
Simonshaven - NBSVV = 2 - 3
Goudswaardse Boys - Hekelingen = 2 - 2
SCO '63 was vrij
 
4e klasse I
derby - Zwartewaal - OHVV = 1 - 5
NTVV - Rockanje =  1 - 1
 
===
Dames
 
2e klasse B
Zuidland - Jodan Boys = 1 - 4
 
4e klasse 1
Rozenburg - FIOS = 6 - 4
derby - Hekelingen - Rockanje = 3 - 1
GHVV'13 - Barendrecht VR2 = afg.
 
5e klasse 3
Binnenmaas - Botlek = afg
===
maandag 7 oktober
4e klasse 1
20.00 u Poortugaal - GHVV '13 3-1

Volleybal

Zaterdag 5 oktober 2019

DVO DS 5 - Vovero DS 1 0 -4 

Fusion Rotterdam HS 3 - Volley Voorne HS 1 1-3

Vollido HS 5 - Bernisse HS 1 0-4

Hou Stand HS 3 - Vovero HS 1 4-0

Spivo DS 1 - Ledub DS 2 3-1

Spivo HS 1- DVO HS 1 2-3

 

Donderdag 10 oktober 2019

20.45u Vovero HS 1- WHV HS 4 verplaatst 8/11

21.15u DVO HS 2 - Bernisse HS 1 1-3


Wielrennen/Toerfietsen

Zondag 6 oktober 2019

Hoeksche Waard/Zeeland Toertocht (SBU/150 km).

Fysio Waasdorp Sluitingsrit (WTAC Waterstad)


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 5 oktober 2019

WZK HS 1 - De Kempvis HS1 10-11

Aquadraat DS 2- SCOM ZeehondDuck DS 1 11-2

Alkemade DS 1 - De Kempvis DS 1 2-13

Aquadraat HS 1 - SCOM Zeehond Duck HS 1 4-16



Reactie schrijven

Commentaren: 0