· 

Het sportprogramma van 11 oktober tot 17 oktober 2019.


Atletiek

Zaterdag 12 oktober 2019:

Ronde van Rozenburg (recreatieloop).

 

Zondag 13 oktober 2019:

RunBikeRun TVS90 op wielerparcours PRC Delta.

AV Spark Loop circuit.


Badminton

Competitievrij weekend.


Basketbal

Zaterdag 12 oktober 2019:

Jump'80 MSE 1- Cady'73 MSE 3: 87-53

BV Voorne VSE 1- Hurricanes VSE 2: 53-38

CBV Binnenland MSE 3- Hurricanes MSE 1: 70-36

 

Woensdag 16 Oktober

20.00 Hurricanes MSE 1- Rotterdam Zuid MSE 1 54-84

Hurricanes VSE 1 is vrij.


Bridge

Geen programma bekend.


Gymnastiek/Turnen

Geen programma bekend.


Handbal

Zaal:

Zondag 13 oktober 2019:

HVOS HS 1 - Quintus HS 3 22-28

KRAS/Volendam HS 3- Helius HS 1 32-24

 

Veld

Zondag 13 oktober 2019:

Feyenoord Handbal DS 1 - Helius DS 1 16-12

Indus DS 1 - TOGB DS 1 17-7

Drechtsteden HS 2 - Helius HS1 15-22

Northa HS 1- Indus HS 1 28 -19

Atomium '61 HS 2 - HVOS HS 1 24-22

 

Dinsdag 15 oktober 2019:

Atomium '61 DS 1- HVOS DS 1 12-11


Hockey

Zondag 13 oktober 2019:

Forcial D1- Spijkenisse D3 1-3

Spijkenisse D1- HDS D1 3-1

Voorne D1- Rapide D1 0-1

Spijkenisse H1 - Liberty H1 2-3

Voorne H1 - Ypenburg H1 2-1


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 11 oktober 2019:

Blue Birds DS 2- Hellevoet Athletics DS 1 6-6

Spikes HS1- TEX Town Tigers HS1 verplaatst

 

Zondag 13 oktober 2019:

Blue Hitters H1 - Hellevoet Athletics H1 9-5

 

Woensdag 16 Oktober

21.00 Spikes HS1 - Nieuwegein Diamonds niet gespeeld


Korfbal

Zaterdag 12 oktober 2019:

ZKV - Voltreffers 18 -8

SKV - Capproen 14-9

Olympia - Zaamslag 16-13


Paardensport

12 oktober 2019:

HCS Funwedstrijd.


Schaken

Zaterdag 12 oktober 2019:

RSB open kampioenschap dag 1


Tafeltennis:

RC = reguliere competitie / DC = Duocompetitie

Vrijdag 11 oktober 2019:

Avanti 4 - De Sprint 1 (RC): 3-7

Bernisse '80 1- Sorry 4 (DC): naar 25 okt

Maandag 14 oktober 2019:

Hellevoets Effect 1 - Pitt 75 2 : 8-2 (RC)

Trefpunt 2 - Hellevoets Effect 1 : 2-3 (DC)

 

Dinsdag 15 oktober 2019:

Doing 3 - De Beer 1 : 1-4 (DC)

De Sprint 1- Alexandria '66 2 : 5-0 (DC)

 

Donderdag 17 oktober 2019:

20.00 Alexandria '66 2 - De Sprint 1 (DC) 0-5


Tennis

De najaars tenniscompetitie is weer begonnen. Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.


Triathlon/Duathlon

Zondag 13 oktober 2019

RunBikeRun TVS90 op wielerparcours PRC Delta.


Twirlen

...


Vechtsporten

...


Voetbal

Zaterdag 12 oktober 2019
Heren 
Hoofdklasse A
Achiles '29 - Spijkenisse = 0 - 0
1e klasse B
XerxesDZB - Brielle = 1-1
2e klasse D
Rozenburg - SVS = 2 - 3
2e klasse E (zuid1)
De Meeuwen - Hellevoetsluis = 1-1
Nieuwenhoorn - Serooskerke = 6-1
3e klasse D
Vlotbrug - DVO '32 = 4-2
Botlek - VDL = 2-1
Vierpolders - Rijnmond HS = 2-2
Zuidland - CION = 1-3
Kethel Spaland - OVV = 3-3
VFC - GHVV '13 = 2 - 3
4e klasse H
derby - SCO '63 - Abbenbroek = 5-0 
Hekelingen - NBSVV = 3-0
ZBVH - Simonshaven = 4-1
4e klasse I
OHVV - Stellendam = 1-1
Melissant - Zwartewaal = 3-1
Rockanje was vrij.
===
Dames
2e klasse B
Maasdijk - Zuidland = 2-2
4e klasse 1
Zuidland VR3 - Rozenburg = afgelast
derby - Rockanje - GHVV '13 = afgelast
Barendrecht VR2 - Hekelingen = 0-9
5e klasse 3
NSVV - Botlek = 4-4

Volleybal

Zaterdag 12 oktober 2019:

Vollido HS 3 - Spivo HS 1 1 -3 

Volley Voorne DS 1- RVC Libanon'50 DS 5 4-0

VV Utrecht DS 2 - Spivo DS 1 3-1

Ardito DS 1- Bernisse DS 1 3-1

Volley Voorne HS 1 - VCN HS 3 2-3

Vovero DS 1- Apollo DS 2 4-0

Vovero HS 1 - Podarwic HS 2 0-4


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 12 oktober 2019:

Ronde van Rozenburg.

Tacx Pro Classic met Daan van Sintmaartensdijk.

Zondag 13 oktober 2019:

Paris-Tours met Daan Hoole (Zuidland).


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 12 oktober 2019:

De Kempvis H1 - De Plas H1 15-9

SCOMZeehondDuck H1 - Katwijk H3 6-5

De Kempvis D1 - De Linge/PCG D1 3-7 

 

Uitwisselingsweekend Hürth, Therford Dolphins en De Kempvis. Dit keer plaats van locatie: Hürth.



Reactie schrijven

Commentaren: 0