· 

Het sportprogramma van 18 oktober tot 24 oktober 2019.


Atletiek

Geen programma bekend.


Badminton

Zondag 20 oktober 2019:

USSR M1- BCRS Mannen 1 1-7


Basketbal

Zaterdag 19 oktober 2019

BV Voorne VSE 1- River Trotters VSE 3 61 - 33

Klipperstars MSE 1- Jump '80 MSE 1 52-  62

 

Dinsdag 22 oktober 2019

B.O.B MSE 1- Hurricanes MSE 1 71 - 59


Bridge

Geen programma bekend.


Gymnastiek/Turnen

Geen programma bekend.


Handbal

Zaal: geen programma

Veld: zondag 20 oktober 2019

De Meeuwen DS 1 - Helius DS 1 8-15

De Treffers DS 1 - Indus DS 1 11- 35


Hockey

Geen programma.


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 18 oktober 2019

Alphians HS 2- Hellevoet Athletics HS 1 2-10

 

Zondag 20 oktober 2019

Hellevoet Athletics H1- Gophers H1 7-6


Korfbal

Zaterdag 19 oktober 2019.

Voltreffers - Olympia 12-14

Capproen- Thor (H) 16-10

Zaamslag - ZKV 15 -8


Paardensport

Zaterdag 19 oktober 2019:

Indoor Stal de Ronde in Zwartewaal.

KNHS Bixie FNRS bij Willemshof.

 

Zondag 20 oktober 2019:

Clinic Elisabeth Geluk bij Manege Stal Flicka.

RPC Dressuurwedstrijden BB t/m Z2.


Schaken

Vrijdag 18 oktober 2019

RSB: 20.00u Spijkenisse- De IJssel 7-1

Beker: Het Houten Paard - Moerkapelle : 2-2*

* snelschaak: 3½-½ voor Moerkapelle.


Tafeltennis:

RC = reguliere competitie / DC = Duocompetitie

Vrijdag 18 oktober 2019:

Salamanders 3- De Sprint 1 : 3-7 (RC) 

Bernisse '80 1 - Doing 5 : 2-3 (DC)

De Repelaer 1 - Korendijk 2 : 5-0 (DC)

De Sprint 2-Tavenu 1 (RC) : 7-3 (RC)


Tennis

De najaars tenniscompetitie is weer begonnen. Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.


Triathlon/Duathlon

Geen programma bekend.


Vechtsporten

Geen programma bekend.


Voetbal

Heren 
Zaterdag 19 oktober 2019
Hoofdklasse A
Spijkenisse was vrij
 
1e klasse B
Brielle - Neptunus-Schiebroek = 0 - 5
 
2e klasse D
NSVV - Rozenburg = 1 - 3
 
2e klasse E (zuid1)
15:00 - Hellevoetsluis - SSV '65 = 1 - 0
Yerseke - Nieuwenhoorn = 2 - 3 
 
3e klasse D
derby - OVV - Botlek = 5 - 1
derby - GHVV '13 - Vierpolders = 4 - 0
Rijnmond HS - Vlotbrug = 2 - 1
VDL - Zuidland = 1 - 1
 
 
4e klasse H
derby - Simonshaven - SCO '63 = 0 - 3
Abbenbroek - Zinkwegse Boys = 3- 3
GOZ - Hekelingen = 5 - 2
 
4e klasse I
Stellendam - Rockanje = 1 - 1
NTVV - OHVV = 0 - 0
Zwartewaal - OFB = 2 - 2
===
Dames 
Zaterdag 19 oktober 2019
 
2e klasse B
12:00 - Zuidland - ARC = 1 - 2
 
4e klasse 1
Regio dames waren deze zaterdag vrij.
 
5e klasse 3
Regio dames waren deze zaterdag vrij.
 
===
1e ronde beker
Zaterdag 19 oktober 2019
Hekelingen VR 1 - Zuidland VR5 = 3 - 1
 
Dinsdag 22 oktober 2019
RVVH - SCO '63 5-0
Spijkenisse - OVV 5-0
Quick Boys 2 - Nieuwenhoorn 1-0
GHVV '13 - Vlotbrug 0-2
Neptunus-Schiebroek - Brielle 1-1 Brielle wns
RKDEO - Zuidland 4-2
 
Woensdag 23 oktober 2019
19:30 - Maense VR1 - Zuidland VR1 =7 - 0

Volleybal

Zaterdag 19 oktober 2019

Beker:

Volley Voorne HS 1- SAVOK HS 1 Vervallen, Savok no

SNA HS 1 - Volley Voorne HS 1 2-0

 

Maandag 21 oktober 2019

Haaften Kwiek HS 3 - Vovero HS 1 4-0


Wielrennen/Toerfietsen

Olympia's Tour met Daan Hoole (SEG Racing Academy) en Daan van Sintmaartensdijk (De Peddelaar/Alecto Cycling) van 17 tot en met 20 oktober 2019.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 19 oktober 2019

De Warande HS1 - De Kempvis HS1 11-9

SCOM ZeehondDuck DS1 - ZVVS DS3 2-6

BZC HS2 -SCOM Zeehond Duck HS 1 5 -7



Reactie schrijven

Commentaren: 0