· 

Het sportprogramma van 1 tot en met 7 november 2019


Atletiek

Geen programma bekend.


Badminton

Vrijdag 1 november 2019

Sowat RBC- Sweti- Day 1 3-5

 

Zondag 3 november 2019

Schollevaar 2- BCRS mix 1 4-4

Invictus M2 - BCRS Mannen 1 1-7


Basketbal

Zaterdag 2 november 2019

Hurricanes MSE 1 - EBV Baros MSE 3 60-69

Hurricanes VSE 1- Helmink Heroes VSE 1 48 - 41

DAS VSE 3- BV Voorne VSE 1 46 - 60

Argon MSE 1 - Jump'80 MSE 1 63 - 62


Bridge

Geen programma bekend.


Gymnastiek/Turnen

1e TuCo in Hal KDO Sport in Hellevoetsluis.

Voorselectie NK wedstrijden in Nieuwleusden.


Handbal

Zaal

Zaterdag 2 november 2019

Helius HS 1 - Drechtsteden HS 1 23-23

 

Zondag 3 november 2019

HVOS DS 1 - ROAC DS 1 23-20

Helius DS 1 - Oliveo DS 3 18-15

Indus DS 1- Twist DS 2 31-17

HVOS HS 1- Apollo HS 1 23 - 23

Indus HS 1 - Savosa HS 1 27-27


Hockey

Zondag 3 november 2019

Forcial H1- Leonidas H28 3-2

Spijkenisse D1 - Hoeksche Waard D1 7-0

Voorne D1 - Pijnacker D1 2-1

Forcial D1- Dordrecht D3 0-12

Spijkenisse H1 - Gilze Rijen H1 4-3

Voorne H1 - Feijenoord H1 5-0

 

Woensdag 6 november

HDS D3 - Forcial D1 7-0

 


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie afgelopen


Korfbal

Geen programma.


Paardensport

Zaterdag 2 november 2019:

HCS Dressuurwedstrijden.


Schaken

Vrijdag 1 november 2019

Groene hart cup dag 2

 

Zaterdag 2 november 2019

KNSB

Spijkenisse 1 - UVS 2-8

Spijkenisse 2- Messemaker 1847 2 3.5 -4.5

Spijkenisse 3 - CSV 2 1.5 - 6.5


Tafeltennis:

RC = reguliere competitie / DC = Duocompetitie

 

Vrijdag 1 november 2019

Alexandria'66 9 - De Repelaer : 1-4 (DC)

 

Zaterdag 2 november 2019

De Sprint - Taverzo 3 : 8-2 (RC)

 

Maandag 4 november 2019

De Repelaer 1 - Alexandria'66 9 : 4-1 (DC)

Dordrecht 1 - De Sprint 1 : 1-4 (DC)


Tennis

Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.


Triathlon/Duathlon

Geen programma.


Twirlen

Geen programma bekend waaraan VP Twirlverenigingen deelnemen.


Vechtsporten

Geen programma bekend.


Voetbal

De uitslagen van zaterdag 2 november 2019

 

Heren 

 

Hoofdklasse A

Sportlust '46 - Spijkenisse = 4 - 0

 

1e klasse B

Brielle - Poortugaal = 0 - 4

 

2e klasse D

Binnenmaas - Rozenburg = 6 - 4

 

2e klasse E (zuid1)

Hellevoetsluis - DBGC = 0 - 0

MZC '11 = Nieuwenhoorn = 0 - 2

 

3e klasse D

derby - GHVV'13 - Zuidland = 2 - 2

Rijnmond HS - OVV = Afgelast

CION - Vlotbrug = 3 - 1

DVO '32 - Botlek = 5 - 1

VFC - Vierpolders = 4 - 0

 

4e klasse H

GOZ - SCO '63 = 2 - 0

Pernis - Abbenbroek = 1 - 5

Simonshaven - WCR = Afgelast

Hekelingen - Piershil = 10 - 0

 

4e klasse I

derby - OHVV - Rockanje = 2 - 0

Zwartewaal - WFB = 0 - 3

 

===

Dames 

 

2e klasse B

Zuidland - RCL VR2 = 2 - 1

 

4e klasse 1

derby - Hekelingen - GHVV '13 = Afgelast

Rockanje - Flakkee = Afgelast

Barendrecht VR2 - Rozenbrug = 0 - 7

 

5e klasse 3

Botlek - Oud-Beijerland = 1 - 0


Volleybal

Vrijdag 1 november 2019

Next Volley Dordrecht HS 7 - Bernisse HS 1: 1-3

 

Zaterdag 2 november 2019

Switch '89 HS 1- Spivo HS 1: 3-1

Volley Voorne DS 1 - Volley2B DS 3: 3-1

HLB/Van Daal DS 1- Spivo DS 1: 3-1

Volley Voorne HS 1- Hou Stand HS 1: 3-1

YVC DS 1- Bernisse DS 1: 3-1

Vovero DS 1 - City Bril Krimpen DS 3: 4-0

Vovero HS 1 - BeneVia HS 3: 3-1

 

Woensdag 6 november 2019

20.00 Sic Pugno DS 2 - Bernisse DS 1


Wielrennen/Toerfietsen

Geen programma bekend.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 2 november 2019

De Lansingh HS 1- SCOMZeehondDuck HS 1 6-10

ZVL-1886 Tetteroo DS 6 - SCOMZeehondDuck DS 1 7-4

WSG NieMo DS 1- De Kempvis DS 1 1- 13

BZC HS 1- De Kempvis HS 1  9-20



Reactie schrijven

Commentaren: 0