Het sportprogramma van 25 oktober tot en met 31 oktober 2019


Atletiek

Zondag 27 oktober 2019

4e Spijkenisser Herfstloop.


Badminton

Geen programma 1e teams.


Basketbal

Zaterdag 26 oktober 2019

Jump '80 MSE 1 - Divine MSE 1 57-30


Bridge

Geen programma bekend.


Gymnastiek/Turnen

Geen programma bekend.


Handbal

Zaal

Zaterdag 26 oktober 2019

Helius HS 1 - Gemini (Z) HS 1 20-25

 

Zondag 27 oktober 2019

Saturnus Leiden HS 3- Indus '67 HS 1 29 - 29

Verburch DS 2 - HVOS DS 1 21-26

Helius DS 1 - Hercules DS 4 12-9

Feyenoord Handbal HS 2 - HVOS HS 1 25-25

Feyenoord Handbal DS 2 - Indus '67 DS 1 21-23


Hockey

Zondag 27 oktober 2019

HDS D3 - Forcial D1 afgelast

Tempo 34 D1 - Spijkenisse D1 1-9

Derby D1 - Voorne D1 2-0

Leonidas H29 - Forcial H1 1-2

Tempo 34 H1 - Spijkenisse H1 4-3

Souburgh H1 - Voorne H1 3-9


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 25 oktober 2019.

Hawks HS 1- Hellevoet Athletics HS1 22-14


Korfbal

Zaterdag 26 oktober 2019.

Capproen - Eureka 10-9

Nikantes - ZKV 5-3


Paardensport

Geen programma bekend.


Schaken

Donderdag 31 oktober 2019

RSB-competitie 

De Pionier 1 - Shah Mata 2


Tafeltennis:

RC = reguliere competitie / DC = Duocompetitie

Vrijdag 25 oktober 2019

Bernisse '80 - Sorry 4: 5-0 (DC)

 

Maandag 28 oktober 2019

20.00u Hellevoets Effect 1 - Alexandria '66 4(DC) 3-2

20.15u Trefpunt 3 - Bernisse '80 (DC) 1-4

 

Dlnsdag 29 oktober 2019

20.30u De Beer 1- Twenty-one Up 4 (DC)

Woensdag 30 oktober 2019

19.45u VCS 1 - Hellevoets Effect (RC)

 

Donderdag 31 oktober 2019

20.00u PITT 75 2 - De Repelaar (RC)

20.00u Shot '65 1- De Sprint (DC)


Tennis

Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.


Triathlon/Duathlon

Geen programma bekend.


Twirlen

Zaterdag 26 oktober 2019

TOSS neemt deel aan Twirlwedstrijden in Alblasserdam.

 

Zondag 27 oktober 2019.

Oleander neemt deel aan wedstrijden in Hoofddorp.


Vechtsporten

 

Geen programma bekend.


Voetbal

 

Zaterdag 26 oktober 2019
Heren 
Hoofdklasse A
Spijkenisse - Smitshoek = 0 - 1
 
1e klasse B
BVCB - Brielle = 1 - 3
 
2e klasse D
Rozenburg - Alexandria '66 = 2 - 3
 
2e klasse E (zuid1)
Nieuwenhoorn - SSV'65 = 4 - 1
Bruse Boys - Hellevoetsluis = 3 - 1
 
3e klasse D
Vlotbrug - VFC = 3 - 3
OVV - VDL = 3 - 0
Botlek - Rhoon = 1 - 1 
Vierpolders - CION = 0 - 2
Kethel Spaland - GHVV '13 = 5 - 5
Zuidland - DVO '32 = 3 - 1
 
4e klasse H
Piershil - Simonshaven = 2 - 5
SCO '63 - NBSVV = bij 1 - 0 stand gestaakt ivm onwel geworden toeschouwer
Abbenbroek - Goudswaardse Boys = 0 - 2
WCR - Hekelingen = 0-4
 
4e klasse I
Rockanje - DVV '09 = 2 - 2
SNS - Zwartewaal = 3-0
Flakkee - OHVV = 2 - 3
===
Dames 
2e klasse B
Zuidland was  vrij
 
4e klasse 1
GHVV'13 - Pernis = 1 - 0
derby - Rozenburg - Rockanje = 4 - 2
Poortugaal - Hekelingen = Uitgesteld
 
5e klasse 3
ZBVH - Botlek 7- 2

 


Volleybal

Zaterdag 26 oktober 2019

Bernisse DS 1 - Apollo DS 1 2-3

Hou Stand DS 1- Volley Voorne DS 1 3-2

Bernisse HS 1 - Vollido HS 5 4-0

 

Dinsdag 29 oktober 2019

Bernisse DS 1 - Spivo DS 2


Wielrennen/Toerfietsen

---


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 26 oktober

SCOMZeehondDuck D1- ZPS D1 4-8

De Kempvis H1 - SBC2000 H1 10-10



Reactie schrijven

Commentaren: 0