· 

Programma en uitslagen 8 tot 14 november 2019

Atletiek

Mosselloop Burgh Haamstede

Volcan Halve Marathon Vlaardingen


Badminton

Vrijdag 8 november 2019

Brielse BC - Ommoord BC 0-8

Maassluis BC M4 - BCRS Mannen 1 1-7

 

Zaterdag 9 november 2019

Onder Ons BC 5 -  Sowat RBC 1 3-5


Zondag 10 november 2019

Drop Shot BC 3 - BCRS Mix 1 6-2


Basketbal

Zaterdag 9 november 2019

River Trotters VSE 1- Hurricanes VSE 1 68-42

 

Zondag 10 november 2019

Hurricanes MSE 1 - New Stars MSE 2 46-54


Bridge

Zaterdag 9 november 2019:

Jubileumdag BC Spijkenisse.

 

Deze week:

Diverse interne competitie.


Gymnastiek/Turnen

Diverse interne wedstrijden. Zie clubsites.

 

Zaterdag 9 november 2019:

Plaatsingswedstrijd KNGU groepssringensporthal Maaswijk. Organisatie: GV Sportuna.

TurnCompetitie Spijkenisse.


Handbal

Zaterdag 9 november 2019

WHC DS 1- HVOS DS 1 19-15 

Zondag 10 november 2019

Schipluiden DS 2- Helius DS 1 12-19

Celeritas HS 1- Helius HS 1 28 - 24

Atomium '61 HS 1- HVOS HS 1 26-33

Roda '71 DS 1- Indus DS 1 24-26

Hellas HS 5- Indus HS 1 40-32 

 

Donderdag 14 november 2019 (beker)

Groene Ster HS 1- HVOS HS 1


Hockey

Zondag 10 november 2019

Krimpen HS 2- Forcial HS 1 3-2

Spijkenisse DS 1 - Bleiswijk DS 1 4-2

HDS DS 1 - Voorne DS 1 2-0

Krimpen HS 1- Voorne HS 1 3-1

Rapid HS 1- Spijkenisse HS 1 5-3

Leonidas DS 24 - Forcial DS 1 5-0


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie afgelopen.


Korfbal

1e Voorne Putten Korfbaltoernooi met alle drie de korfbalverenigingen van Voorne Putten, aangevuld met Nikantes.

 

Vrijdag 8 november 2019:

KV Olympia S 1-ZKV 1: 23-7

T Capproen 1-Nikantes 1: 12-13.

 

Zaterdag 9 november 2019:

T Capproen 1-ZKV 1

Olympia S 1-Nikantes 1.

 

Zaalcompetitie start 23 november 2019


Paardensport

Zaterdag 9 november 2019

HCS Funwedstrijden.

 

Zondag 10 november 2019

HCS Dressuurwedstrijden (RV Noblesse)

Jumping Maassluis


Schaken

Viertallen:

Vrijdag 8 november 2019

Spijkenisse - Krimpen a/d IJssel: 3-1

 

Zaterdag 9 november 2019

PK RSB Ronde 2

 

Donderdag 14 november 2019
RSB Beker: De Pionier 1- Messemaker 1847 1


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

  

Vrijdag 8 november 2019

De Repelaer 1 - Papendrecht 6: 10-0 (RC) 

Twenty One up 4 - De Beer 1: 5-0 (DC) 

 

Maandag 11 november 2019

NTTC 1-De Sprint: 0-5 (DC) Kampioen!!!

Hellevoets Effect-NN Rotterdam 1: 3-2 (DC)

 

Dinsdag 12 november 2019

20.00u De Sprint 1-Dordrecht 1 (DC) 5-0

 

Donderdag 14 november 2019 

Xerxes 3- Hellevoets Effect: 7-3 (RC)


Tennis

Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.

Er zijn nog een aantal inhaalwedstrijden, dit en volgend weekend. De meeste teams zijn uitgespeeld.


Twirlen

Geen programma bekend.


Vechtsporten

Zaterdag 9 november 2019:

Randori Zwartewaal.


Voetbal

 

De uitslagen van zaterdag 9 november 2019

 

Heren 

 

Hoofdklasse A

Spijkenisse - Zwaluwen = 0 - 1

1e klasse B

Brielle - SHO = 2 - 0 

2e klasse D

15:00 - DCV - Rozenburg = 2-2

2e klasse E (zuid1)

Arnemuiden - Hellevoetsluis = 1 - 1

Nieuwenhoorn - Bruse Boys = 4 - 6

 

3e klasse D

derby - Vlotbrug - Botlek = 2 - 2

Vierpolders - VDL = 2 - 3

GHVV '13 - DVO '32 = 0 - 4

Zuidland - Rhoon = 1 - 4

HBSS - OVV = 3-2

 

4e klasse H

derby - Hekelingen - Simonshaven = 2-1

SCO '63 - Pernis = 0 - 0 

15:00 - Excelsior Rotterdam - Abbenbroek = 2-1

4e klasse I

derby - Rockanje - Zwartewaal = 4 - 2

OHVV - DVV '09 = 1 - 2

 

===

Dames 

 

2e klasse B

UVS - Zuidland = 6 - 3

 

4e klasse 1

Poortugaal - Rozenburg = 3-7

Zuidland VR3 - Hekelingen = 2 - 3 

FIOS - GHVV '13 = 2 - 2

Rockanje was vrij

 

5e klasse 3

Botlek - Zuidland VR5 4-1

 

Palace Casino Cup 

Heren

 

Dinsdag 12 november 2019

20.00u ZBVH - Hellevoetsluis afg

20.00u OVV - Barendrecht 0-3 OVV trekt zich terug

20.00u Slikkerveer - Spijkenisse 0-5

20.00u Abbenbroek - Pelikaan 14/11

20.00u Rockanje- Vierpolders 2-1

20.00u ASWH - Botlek 3-1

20.00u GSC/ODS - Brielle afg

 

Dames

20.00u Antibarbari - Botlek 19/11

20.00u Jodan Boys -Zuidland 2-2 Zuidland wns


Volleybal

Vrijdag 8 november 2019

Vovero HS 1 - WHV HS 4: 3-1

Move 4U DS 2- Volley Voorne DS 1: 0-4

 

Zaterdag 9 november 2019

Volley Zuid DS 7 - Vovero DS 1 2-3

Vollido HS 3- Volley Voorne HS 1 0-4

Bernisse DS 1- DVO DS 2 uitgesteld 15/2

Spivo DS 1- Next Volley Dordrecht DS 1 1-3

SNA HS 2 - Vovero HS 1 2-3

Bernisse HS 1- Volley Voorne HS 2 3-2

Spivo HS 1- Flits HS 1 2-3

 

Dinsdag 12 november 2019

VCN HS 3 - Spivo HS 1 2-3

 

Donderdag 14 november 2019

Vovero DS 1 - RVC Libanon '50 DS 7


Wielrennen/Toerfietsen

Geen deelname aan wedstrijden bekend.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 9 november 2019

SCOM ZeehondDuck DS 1- De Vliet DS 1 3-5

De Kempvis DS 1- Wiekslag DS 2 8-6

SCOM ZeehondDuck HS 1- Z&PC Rotterdam HS 2 14-4

De Kempvis HS 1- Z&PC Rotterdam HS 1 7-9



Reactie schrijven

Commentaren: 0