· 

Programma 15 tot 21 november 2019

Atletiek

Zondag 17 november 2019

Spark Loopcircuit Spijkenisse

NN Zevenheuvelenloop Nijmegen/Groesbeek


Badminton

Vrijdag 15 november 2019

Sowat RBC - Voorburg BC 3 4-4

 

Zaterdag 16 november 2019

BCRS mix 1 - Conquesto 2 6-2

BCRS Man 1 - Boomgaardshoek PBC 1-7


Basketbal

Zaterdag 16 november 2019 2019

Hurricanes VSE 1- Punch VSE 1: 42-68.

Juventus MSE 1- Jump '80 MSE 1: 86-83.


Bridge

Diverse interne competitiewedstrijden.


Gymnastiek/Turnen

Tweede wedstrijd TuCo (turncompetitie).


Handbal

Zaterdag 16 november 2019

Helius HS 1- De Meeuwen HS 1 27-28

 

Zondag 17 november 2019

HVOS DS 1 - Feyenoord Handbal DS 1 25- 17

TOGB DS 1- Indus DS 1 14-24

HVOS HS 1- Hanbalshop/Witte Ster HS 1 21-24

Helius DS 1 - EHC DS 2 7-18


Hockey

Zondag 17 november 2019

Forcial DS 1 - Roomburg DS 10 1-0

Forcial HS 1 - Rotterdam HS 7 3-3

Catwijck DS 1 - Spijkenisse DS 1 2-1

Voorne DS 1 - Tempo '34 DS 1 6-1

Spijkenisse HS 1- DDHC HS1 5-3

Voorne HS 1  - Capelle HS 1 2-0


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie afgelopen.


Korfbal 

Zaalcompetitie start 23 november 2019


Paardensport

Zaterdag 16 november 2019

HCS Vaardigheid/Springwedstrijden

 

Zondag 17 november 2019

Springwedstrijd Blijde Rijders

Dressuur RV Colinsland Tinte


Schaken

Vrijdag 15 november 2019

Het Houten Paard 1 -CSV 3: 3-5

Zaterdag 16 november 2019

RSB Open in Maassluis

Maandag 18 november 2019

RSB Krimpen a/d Ijssel - Spijkenisse 1 1-7


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

  

Vrijdag 15 november 2019

Alexandria '66 4- De Sprint: 3-7 (p.o RC)

TOG 1-De Beer 1: 2-3 (DC)

De Repelaer 1-VCS 1: 8-2 (RC)

Bernisse '80 1-Alexandria '66 12: 3-2 (DC)

De Repelaer 1-Overschie 2: 4-1 (DC)

 

Maandag 18 november 2019

Hellevoets Effect1-De Repelaer1 : 4-6 (RC)

Smash(M) 2-De Beer 1 : 1-4 (DC)

 

Dinsdag 19 november 2019

De Sprint 1-Avanti 1 : 1-4 (DC)


Tennis

Voor de rechtstreekse links naar alle regionale verenigingen en teams in de competitie, klik hier.

Er zijn nog een beperkt aantal inhaalwedstrijden op vrijdag, zaterdag of zondag. De meeste teams zijn uitgespeeld.

 

Zondag 17 november 2019

Snerttoernooi LTV Zuidland.


Twirlen

Op zaterdag en zondag zijn er in Topsportcentrum Almere voorronde wedstrijden voor het NK Twirlen.


Vechtsporten

Zaterdag 9 november 2019:

Randori Zwartewaal.


Voetbal

zaterdag 16 november 2019

Uitslagen van de inhaal en beker wedstrijden

Heren
4e klasse H
Simonshaven - WCR = Afgelast

Dames

4e klasse 1
Rozenburg - DBGC = 5 - 0
Rockanje - Pernis = 2 - 0
GHVV '13 - SSS VR3 = 1 - 1

5e klasse 3
Botlek - Goudwaardse Boys = 1 - 2

KNVB beker 2e ronde

Vlotbrug - Capelle = 1 - 4
Brielle - Kagia = 1 - 0
Spijkenisse - VOC = 2 - 0

===
Woensdag 20 november 2019
Inhaal wedstrijden:

 

Dames
4e klasse 1

19:30u - Hekelingen - FIOS = 9 -2
20:00u - SSS VR3 - Rockanje = 3- 7

KNVB beker 2e ronde:
20:00u - Hellevoetsluis - DOSR = 2-3


Volleybal

Zaterdag 16 november 2019

Hou Stand HS 2 - Bernisse HS 1: 2-3

VCN DS 3 - Spivo DS 1: 2-3.

Volley Voorne HS 1 -Volley2B HS 3: 3-1

Volley Voorne DS 1 - Sliedrecht Sport DS 6: 4-0

Vovero HS 1- MVC HS 1: 4-0.


Wielrennen/Toerfietsen

Geen deelname aan wedstrijden bekend.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 16 november 2019

WIDEX GZC Donk DS 4 -SCOMZeehondDuck DS 1: 3-4.

BZ&PC DS 2 - De Kempvis DS 1: 3-5

ZPB/H&L Prod. HS 3 - SCOMZeehondDuck HS 1: 9-9.

WZC HS 1 - De Kempvis HS 1: 13-9



Reactie schrijven

Commentaren: 0