· 

Programma 22 tot 28 november 2019

Atletiek

Zondag 24 november 2019

Lengkeek Cross Voorne Atletiek


Badminton

23/24 november 2019

Regio Kampioenschappen bij BCRS


Basketbal

Vrijdag 22 november 2019

EBV Baros VSE 3- BV Voorne VSE 1 76-67

Zaterdag 23 november 2019

Jump '80 MSE 1- Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1 100-67

Zondag 24 november 2019

Lokomotief VSE 2- Hurricanes VSE 1 69-56


Bridge

Zondag 24 november 2019:

De nostalgische bridgedrive BV Kleiburg.

De hele week:

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Districtswedstrijden in Amsterdam


Handbal

Vrijdag 22 november 2019

Oliveo DS 1- Indus DS 1 20-24

Zaterdag 23 november

US HS 2 - Helius HS 1 22-20

Rapiditas HS 1- HVOS HS 1 35- 26

Zondag 24 november 2019

De Meeuwen DS 1 - Helius DS 1 14-16

Indus HS 1- HVOS HS 2 31-26

Ventura DS 2 - HVOS DS 1 16-23

Indus DS 1- Savosa DS 1 25-18


Hockey

Zondag 24 november 2019

Rotterdam DS 7- Forcial DS 1 2-1

Hoeksche W. HS 2- Forcial HS 1 5-1

Hoeksche W. DS 1 - Voorne DS 1 2-7

Spijkenisse DS 1 - Ommoord DS 1 1-1

Hoeksche W. HS 1 - Voorne HS 1 2-2

Vlijmen HS 1 - Spijkenisse HS 1 7-4


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie afgelopen


Korfbal

Zaterdag 23 november 2019

ZKV - Luctor 13- 22

Capproen - Olympia 9-12


Paardensport

RV Hekelingen wedstrijd

KNHS wedstrijd Rotterdam

HCS Dressuurwedstrijden


Schaken

Vrijdag 22 november 2019

Moerkapelle 2- De Pionier (RSB) 1-7

Zaterdag 23 november 2019

Venlo - Spijkenisse (KNSB) 6.5 - 3.5


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 22 november 2019

Kwiek - Hellevoets Effect: 3-2 (DC)

Bernisse '80 - Nileta: 3-2 (DC)

TOGB 3 - De Repelaer: 0-5 (DC) 

Zaterdag 23 november 2019

De Sprint- Alexandria 66 4: 7-3 (RC) 

Maandag 25 november 2019

Hellevoets Effect - Papendrecht 6: 9-1 (RC)

Dinsdag 26 november 2019

Sorry 4 - Bernisse '80 1: 0-5 (DC)

De Beer 1 - NTTC 2: 3-2 (DC)


Tennis

Inhaalweekend herfstcompetitie


Twirlen

Geen Programma bekend.


Vechtsporten

Geen wedstrijden bekend.


Voetbal

De wedstrijden van zaterdag 23 november 2019

 

Heren 

Hoofdklasse A

's Gravenzande - Spijkenisse = 1-1

1e klasse B

Nootdorp - Brielle = 2-1

2e klasse D

Rozenburg - CWO = 1-0

2e klasse E (zuid1)

ST Oostkapelle Domburg - Hellevoetsluis = 4 - 0

Nieuwenhoorn - Walcheren = 5 -1

 

3e klasse D

derby - Vlotbrug - GHVV '13 = 2-1

derby - OVV - Vierpolders = 3-1 

Botlek - Kethel Spaland = 0-3

HBSS - Zuidland 3-2

 

4e klasse H

Zinkwegse Boys - SCO '63 = 2-1

Abbenbroek - Piershil = 10 - 0

Pernis - Hekelingen = 0 - 3

Simonshaven is vrij

4e klasse I

Zwartewaal - NTVV = 0-1

SNS - Rockanje = 3-3

OHVV is vrij

 

Dames 

2e klasse B

Zuidland - Maense = 2-5

 

4e klasse 1

derby - GHVV '13 - Rozenburg = 3-2

Hekelingen - Flakkee =2-0

Rockanje is vrij

 

5e klasse 3

de Jonge Spartaan VR2 - Botlek = 4 -1

===

 

Palace Casino cup

Dinsdag 26 november

ZBVH- Hellevoetsluis 1-3

GSC/ODS - Brielle 2-3

Abbenbroek - Pelikaan 0- 4


Volleybal

Zaterdag 23 november 2019

Intermezzo DS 2 - Vovero DS 1 0-4

Bernisse DS 1- Spirit DS 1 3-1

Spirit HS 5 - Vovero HS 1 3 -2

Fusion Rotterdam DS 2- Volley Voorne DS 1 0-4

Volley Meerkerk 95 DS 1- Spivo DS 1 3-1

DVO HS 1- Volley Voorne HS 1 3-1

Spivo HS 1- Spirit HS 2 1-3
Dinsdag 26 november 2019

VC WIK Groot Ammers HS 7- Vovero HS 1: 4-0.

 

Donderdag 28 november 2019

20.45 Vovero DS 1- Volley Voorne DS 4 4-0

21.30 Erasmus Volley DS 3- Volley Voorne DS 1 2-3


Wielrennen/Toerfietsen

Zondag 24 november 2019

Vossenjacht Toerclub Voorne Putten.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 23 november 2019

Waterpolo Den Haag DS 2 - De Kempvis DS 1 5-7

ZPC Numansdorp DS 1- SCOMZeehondDuck DS 1 8-4

Waterpolo Den Haag HS 4 - SCOMZeehondDuck HS 1 10-7



Reactie schrijven

Commentaren: 0