· 

Programma 29-11 tot 05-12 2019


Atletiek

Zondag 1 december 2019

Voorne's Duintrail


Badminton

Vrijdag 29 november 2019

Quintus BC 3 - SOWAT RBC 5-3

 

Zondag 1 december 2019

Boomgaardshoek PBC 3- Brielse BC 4-4

Randstand BC M1 -BCRS Man 1 3-5

Asterix 2 - BCRS 6-2


Basketbal

geen programma regioteams ivm Nationaal Basketball Congress


Bridge

Diverse verenigingsdrives


Gymnastiek/Turnen

geen wedstrijden bekend.


Handbal

Zaterdag 30 november 2019

Helius HS 1- Groene Ster HS 1 22-29

 

Zondag 1 december 2019

Helius DS 1 - Warmunda DS 1 19-19

HVOS DS 1 - Gemini(Z) DS 2 23-14

De Treffers DS 1 - Indus DS 1 17-30

HVOS HS 1- WPK/Westlandia HS 1 26-31

Foreholte HS 2 - Indus HS 1 39-37


Hockey

Zaalcompetitie start 7 december 2019.


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie afgelopen.


Korfbal

Zaterdag 30 november 2019

SKV 1 - T Capproen 1 21-15

Olympia 1-Voltreffers 1 25-12


Paardensport

zaterdag 30 november 2019

HCS diplomarijden.


Schaken

Zaterdag 30 november 2019

Jeugd JCC A klasse en Promotiewedstrijd 


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

 

Vrijdag 29 november 2019

De Repelaer 1-Tavenu 3 (DC) 5-0

Dordrecht 3-Hellevoets Effect 1(DC) 5-0

De Repelaer 1-Xerxes 3 (RC) 4-6

 

Zaterdag 30 november 2019:

in Katwijk aan Zee om 16.00 uur.

De Sprint 1`-Vriendenschaar 3: 6-2

(play off finale Hoofdklasse C)


Tennis

najaarscompetitie, laatste inhaaldag.


Twirlen

geen wedstrijden bekend.


Vechtsporten

geen wedstrijden bekend.


Voetbal

Programma van zaterdag 30 november 2019

Aanvang: 14.30 uur tenzij anders vermeld.

Heren

Hoofdklasse A
Spijkenisse - DUNO D = 1 -1

1e klasse B
Brielle - Heinenoord = 3-1

2e klasse D
Strijen - Rozenburg = 1-1

2e klasse E (Zuid 1)
15:00u - Hellevoetsluis - 's Heer Arendskerke = 3-2
FC Axel - Nieuwenhoorn = 1-7

3e klasse D
derby - Vierpolders - Vlotbrug = 1-1
derby - Zuidland - Botlek = 6-0
Rhoon - OVV = 1-1
GHVV '13 - HBSS =afgelast

4e klasse H
SCO '63 - Goudswaardse Boys = 3-3
GOZ - Abbenbroek = 1-0
Simonshaven - Pernis = 1-3
Hekelingen is vrij

4e klasse I
OHVV - Herkingen '55 = 4-2
Rockanje - Flakkee = 4-1
FIOS - Zwartewaal = afgelast


=========================

Dames

2e klasse B
Den Hoorn - Zuidland = 3-1

4e klasse 1
Flakkee - GHVV '13 = 3 - 0
DBGC - Rockanje = 4-5

 

woensdag 4 december

derby - Rozenburg - Hekelingen = 2 - 3


5e klasse 3
Botlek - DVV '09 VR2 = 2-1


Volleybal

Zaterdag 30 november 2019

Spirit HS 2- Volley Voorne HS 1: 3-1

Bernisse DS 1 - OKK '70 DS 1: 3-1.

Spivo DS 1 - Peelpush DS 1: 0-4

Bernisse HS 1- RVC Libanon'50 HS 3: 3-2

Spivo HS 1- Hou Stand HS 1: 4-0


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 30 november 2019

Strandrace Ouddorp met o.a. Daan van Sintmaartensdijk.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 30 november 2019

De Kempvis HS 1- Z&PC De Gouwe HS 1 10-10

De Kempvis DS 1- WZC DS 2 5-8

SCOMZeehondDuck DS 1- MNC Dordrecht DS 2 1-10

SCOMZeehondDuck HS 1- Z&PC De Gouwe HS 2 17-8



Reactie schrijven

Commentaren: 0