· 

Programma en uitslagen 6 december tot 12 december 2019

Atletiek

Zondag 8 december 2019

AVW Cross Maassluis

DSW Bruggenloop Rotterdam


Badminton

Vrijdag 6 december 2019

Brielse BC- Smashing Maasdam 1 4-4

SOWAT RBC- MIX 4 5-3

 

Zaterdag 7 december 2019

TFS Barendrecht 3- BCRS MIX 1 3-5

 

Donderdag 12 december 2

20.00u Zeemeeuwen BC 3 - SOWAT RBC


Basketbal

Zaterdag 7 december 2019

New Stars MSE 2- Jump 80 MSE 1  55-62

BV Voorne VSE 1 - BS Leiden VSE 3 gestaakt, tussenstand 84-19

Divine MSE 1- Hurricanes MSE 1 69-42

Hurricanes VSE 1- Cady '73 VSE 1 52-51


Bridge

Diverse verenigingsdrives


Gymnastiek/Turnen

Districtskampioenschappen Heren Waddinxveen

Ritmische Gimnastiek plaatsingswedstrijd 2e divisie in Leiden

Dames Divisiewedstrijden in Woerden


Handbal

Zaterdag 7 december 2019

Beekse Fusie Club HS 2 -HVOS HS 1 22-26

Van Tiel/Ventura HS 1 - Helius HS 1 24-17

 

Zondag 8 december 2019

Indus HS 1- Drechtsteden HS 4 23-25

Quintus DS 3- HVOS DS 1 16-21


Hockey

Zondag 8 december 2019

Voorne D1- Bleiswijk D1 2-1

Forcial D1- Rotterdam D8 1-1

IJssel D1- Voorne D1 3-1

Forcial D1 - Rapid D2 0-2

Spijkenisse H1- Voorne H1 1-4

Voorne H1- Hoeksche W. H1 3-0

Hoeksche W. H1 - Spijkenisse H1 6-2


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie afgelopen.


Korfbal

Zaterdag 7 december 2019

Voltreffers - Capproen 15-17

Olympia - Oranje Zwart/De Hoekse 29-10

DSO(K) -ZKV 20-8


Paardensport

Zaterdag 7 december 2019:

HCS Vaardigheids- en Oefenwedstrijd.

 

Zondag 8 december 2019:

FNRS Dressuurwedstrijd Manege Stal Flicka.

Clinic Monique van Dijk bij Manege Stal Flicka.

Kringwedstrijden Hoek van Holland met deelname RPC Rockanje.


Schaken

Vrijdag 6 december 2019

4tal: Overschie V1- Spijkenisse V1 0-4

Zaterdag 7 december 2019

RSB open 3e speeldag

 

Donderdag 12 december

RSB: Sliedrecht 3- Houten Paard 5-3


Tafeltennis

Competitie afgelopen.


Tennis

Najaarscompetitie afgelopen


Twirlen

geen wedstrijden bekend


Vechtsporten

Vrijdag 6 december 2019:

Jess (Team Kooistee) vocht in Abu Dhabi bij Enfusion wedstrijden en won overtuigend zijn wedstrijd.


Voetbal

Uitslagen van zaterdag 7 december 2019

 

Heren 

 

Hoofdklasse A

Jodan Boys - Spijkenisse = 1 - 0

 

1e klasse B

Honselersdijk - Brielle = 1 - 2

 

2e klasse D

Rozenburg - Sparta (AV) = 2 - 5

 

2e klasse E (zuid1)

ST Oostkapelle/Domburg - Nieuwenhoorn: gestaakt (1-4)

Hellevoetsluis - MZC'11 = 1 - 2

 

3e klasse D

derby - OVV - Zuidland = 0 - 2

Rijnmond HS - GHVV '13 = 4 - 2

Botlek - VFC = 1 - 3

VDL - Vlotbrug = 8 - 0

DVO '32 - Vierpolders = 3 - 1

 

4e klasse H

GOZ - Simonshaven = 7 - 0

Abbenbroek - ZBVH = 1 - 4

Zinkwegse Boys - Hekelingen = 1 - 4

15:00 - Excelsior R. - SCO '63 = 1-1

 

4e klasse I

Melissant - OHVV = 0 - 0

Zwartewaal - Flakkee = 0 - 8

Herkingen '55 - Rockanje = 1 - 3

 

===

Dames 

 

2e klasse B

Zuidland - DSVP = 2 - 1

 

4e klasse 1

Flakkee - Rozenburg = 2 - 4

Hekelingen - SSS VR3 = 3 - 0

GHVV '13 - DBGC = afgelast

Rockanje - Poortugaal = 0 - 1

 

5e klasse 3

Zuidland VR4 - Botlek = 0 - 0

 

Palace Casino Cup

Dinsdag 10 december

Barendrecht - OHVV = 5-1

Oranje Wit - Spijkenisse = 1-4

 

Drukzo talent Cup (<23)

Brielle - Rijnmond Hoogvliet Sport

Spijkenisse - OVV


Volleybal

Zaterdag 7 december 2019

Volley2B HS 3 - Spivo HS 1 0-4

Volley Voorne DS 1- City Bril Krimpen DS 2 3-1

Trivos DS 1- Spivo DS 1 2-3

VVS'92 DS 1- Bernisse DS 1 1-3

Volley Voorne HS 1- Spirit HS 3 4-0

Volley2B HS 5- Bernisse HS 1 1-3

Vovero DS 1- Volley2B DS 7 4-0

Vovero HS 1 - Sliedrecht Sport HS 9 4-0

 

Dinsdag 10 december

Bernisse HS 1- Intermezzo HS 1 3-1


Wielrennen/Toerfietsen

Zondag 8 december 2019:

Introductiecross voor MTB en Crossfiets bij PRC Delta in Spijkenisse.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 7 december 2019

SVH DS 1- De Kempvis DS 1 5-7

ZV Westland HS 1- SCOMZeehondDuck HS 1 7-4

De Kempvis DS 2- SCOMZeehondDuck DS 1 7-3



Reactie schrijven

Commentaren: 0