· 

Competitie programma Zaalhockey

Dit weekend begint voor de Hockeyverenigingen de competitie in de Zaal

HV Spijkenisse Dames 1 heeft ervoor gekozen om dit jaar niet deel te nemen aan de zaalcompetitie dus die genieten van een lange winterstop

De overige teams doen wel mee; Spijkenisse Heren 1 en Voorne Heren 1 zijn in de zaal ingedeeld in de 3e klasse B en treffen meteen in de eerste wedstrijd elkaar. Deze wedstrijd wordt gespeeld in Sporthal de Akkers. 

Het programma in de 3e klasse B is als volgt:

Poule:

Hoeksche Waard H1

Scoop Delft H1

Souburgh H1

Spijkenisse H1

Voorne H1

Ypenburg H1

 

Speelschema

Zondag 8 december

15.45 Spijkenisse - Voorne ( De Akkers)

16.25 Voorne - Hoeksche Waard (De Akkers)

17.05 Hoeksche Waard - Spijkenisse (De Akkers)

15 December

14.50 Hoeksche Waard - Voorne (De Tienvoet, Heinenoord )

16.10 Voorne - Spijkenisse (De Tienvoet, Heinenoord)

16.50 Spijkenisse - Souburgh (De Tienvoet, Heinenoord

12 januari

13.30 Scoop Delft - Voorne (Voorne Hockey Dome

14.10 Spijkenisse - Scoop Delft (Voorne Hockey Dome

14.50 Voorne - Souburgh (Voorne Hockey Dome

15.30 Ypenburg - Spijkenisse (Voorne Hockey Dome

19 januari

15.00 Voorne- Ypenburg ( Leidschenveen, Den Haag

15.40 Souburgh - Voorne (Leidschenveen, Den Haag

17.40 Spijkenisse - Hoeksche Waard (Ring Pass Hockey Dome Delft)

18.20 Scoop Delft - Spijkenisse (Ring Pass Hockey Dome Delft)

26 Januari

13.00 Souburgh - Spijkenisse (Blokweer, Alblasserdam)

13.40 Spijkenisse - Ypenburg (Blokweer, Alblasserdam

15.00 Ypenburg - Voorne (Blokweer, Alblasserdam)

16.20 Voorne - Scoop Delft (Blokweer, Alblasserdam)


De Dames van Voorne spelen ook in de 3e klasse B

 

Poule

Bleiswijk D1

IJssel D1

Pijnacker D1

Pollux D1

Tempo '34 D1

Voorne D1

 

Speelschema

8 december

13.30 Voorne - Bleiswijk (Rijneveen, Bleiswijk)

14.10 IJssel- Voorne (Rijneveen, Bleiswijk)

 

15 december

16.10 Tempo '34 - Voorne (Kleine Vink, Nieuwerkerk a/d IJssel

16.50 Voorne - IJssel (Kleine Vink, Nieuwerkerk a/d IJssel

 

5 Januari

13.30 Pijnacker - Voorne (Voorne Hockey Dome)

14.50 Voorne - Tempo '34 (Voorne Hockey Dome)

 

12 Januari

16.20 Voorne - Pollux ( Polderpoort, Vlaardingen)

17.40 Bleiswijk - Voorne (Polderpoort, Vlaardingen)

 

26 Januari 

15.55 Pollux - Voorne (Viergang, Pijnacker)

16.35 Voorne- Pijnacker (Viergang, Pijnacker)


Forcial Dames 1 Speelt in de reserve 5e klasse B

 

Poule 

Forcial D1

Groen Geel D15

Groen Geel D19

Leonidas D20

Rapid D2

Rotterdam D7

Rotterdam D8

 

Speelschema

8 december

13.30 Forcial D1- Rotterdam D8 ( De Sportmotor, Rotterdam)

14.10 Forcial D1- Rapid D2 (De Sportmotor, Rotterdam)

 

15 december

18.10 Rotterdam D7 - Forcial D1 (HGC/Wim Schellekens Dome, Wassenaar)

18.50 Groen Geel D15 - Forcial D1 (HGC/Wim Schellekens Dome, Wassenaar

 

5 Januari 

13.30 Rotterdam D8 - Forcial D1 (De Sportmotor, Rotterdam)

14.10 Forcial - Groen Geel D15 (De Sportmotor, Rotterdam)

 

12 Januari

12.00 Forcial D1- Leonidas D20 (MFC De Meander, Oostvoorne)

13.20 Forcial D1 - Groen Geel D19 (MFC De Meander, Oostvoorne)

 

19 januari

13.30 Leonidas D20 - Forcial D1 (Leonidas Hockey Dome, Rotterdam)

14.10 Forcial D1- Rotterdam D7 (Leonidas Hockey Dome, Rotterdam)

 

2 Februari

14.00 Groen Geel D19 - Forcial D1 (MFC De Meander, Oostvoorne)

15.20 Rapid D2 - Forcial D1 (MFC De Meander, Oostvoorne)


De Heren van Forcial Spelen in de reserve 4e Klasse

Poule

Forcial H1

Gouda H2

HCRB H1

IJssel H3

Leonidas H23

Leonidas H29

Rotterdam H6

 

Speelschema

5 januari

16.10 Forcial H1- Rotterdam H6 (Kleine Vink , Nieuwerkerk a/d IJssel)

16.50 IJssel H3 - Forcial H1 (Kleine Vink, Nieuwerkerk a/d IJssel)

 

19 Januari

14.00 Forcial H1- Leonidas H23 ( MFC De Meander, Oostvoorne)

15.20 Forcial H1- IJssel H3 (MFC De Meander, Oostvoorne)

 

26 Januari

14.00 Forcial H1- HCRB H1 (MFC De Meander, Oostvoorne)

15.20 Forcial H1 - Gouda H2 (MFC De Meander, Oostvoorne)

 

2 Februari

16.30 Forcial - Leonidas H29 (Leonidas Hockey Dome, Rotterdam

17.10 Leonidas H23 - Forcial H1 (Leonidas Hockey Dome Rotterdam

 

9 februari

14.10 Gouda H2- Forcial H1 (Leonidas Hockey Dome Rotterdam)

14.50 Leonidas H29 - Forcial (Leonidas Hockey Dome Rotterdam)

 

16 Februari

11,30 HCRB H1 - Forcial H1 (De Meerkoet, Reeuwijk)

12.10 Rotterdam H6 - Forcial H1 (De Meerkoet , Reeuwijk)