· 

Programma 10 -16 januari

Atletiek

11 januari 2020

3e wintercross Vierpolders.

 

12 januari 2020

Halve van Egmond

Bonte Haasloop Wateringen.


Badminton

Vrijdag 10 januari 2020

Brielse BC 1- Asterix BC 8 5-3

Sowat RBC 1- Schipluiden BC 1 1-7

 

Zondag 12 januari 2020

Ribad BV 1- BCRS mix 1 8-0


Basketbal

Zaterdag 11 januari 2020

Zoebas VSE 1- Hurricanes VSE 1 51-43

Divine VSE 2- BV Voorne VSE 1 42-70

Hurricanes MSE 1- Bouncers MSE 3 55-73

RZ MSE 1 - Jump'80 MSE 1 40-37


Bridge

Diverse verenigingsdrives


Gymnastiek/Turnen

Plaatsingswedstrijd Acrobatisch gymnastiek Naaldwijk

4e divisie wedstrijd Amsterdam


Handbal

Zaterdag 11 Januari 2020

Hercules HS 3 - Helius HS 1 24-21

 

Zondag 12 januari 2020

Indus DS 1 -Feyenoord Handbal DS 2 32-24

HVOS HS 1 - Habo'95 HS 1 20-24

13.05 Hercules DS 4- Helius DS 1 15-20

13.10 Indus HS 1- Saturnus Leiden HS 3 23-28


Hockey

Zondag 12 Januari 2020

Forcial Ds 1- Leonidas DS 20 1-2

Forcial DS 1- Groen Geel Ds 19 2-0

Scoop Delft HS 1- Voorne HS 1 1-4

Spijkenisse HS 1- Scoop Delft HS 1 2-5

Voorne HS 1 - Souburgh HS 1 14-2

Ypenburg HS 1- Spijkenisse HS 1 5-4

Voorne DS 1- Pollux DS 1 0-4

Bleiswijk DS 1- Voorne DS 1 1-4


Honkbal/Softbal/Baseball

Geen wedstrijden bekend.


Korfbal

Zaterdag 11 januari 2020

Terda 1- Capproen 1 10-18

Focus 1- ZKV 1 11-12 

Olympia 1 - Sperwers 1 17- 18


Paardensport

Zaterdag 11 januari 2020

HCS Dressuur

 

Zondag 12 Januari 2020

RV Noblesse Dressuurwedstrijd


Schaken

11 Januari 2020 

Dick Kegge Memorial in Brielle 


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie 

De competitie begint weer in de week van 27 januari 2020.


Tennis

Voorjaarscompetitie start in april.


Triathlon/Duatlon

Geen wedstrijden bekend.


Twirlen

Dit weekend is het NK in Almere met deelname van regionale twirlsters.


Vechtsporten

geen wedstrijden bekend gemaakt.


Voetbal

Zaterdag 11 januari 2020

 

Dames:

4e klasse 1

Poortugaal VR 1- Hekelingen VR 1 (topper) 3-7

 

Oefenduels:

Nieuwenhoorn - OVV 6-1

Rozenburg -GHVV 2-0

Lunteren - Hellevoetsluis 5-5

Nieuwerkerk- Spijkenisse 0-1

 

Dinsdag 14 januari 2020:

Nieuwenhoorn- Brielle 4-1

Spijkenisse - Hellevoetsluis  4-0

Botlek - Spijkenisse 2

Meeuwenplaat - Vlotbrug 1-5

SCO'63 -Egelantier Boys 5-1

HWD- OHVV 2-3

 

Palace Casino Cup: 

RVVH -Rockanje 3-0

 

Woensdag 15 januari

Rozenburg VR 1- Zwaluwen VR 1


Volleybal

Zaterdag 11 januari 2020

Spirit HS 6- Vovero HS 1  1-3

Volley Voorne DS 1- Hou Stand Ds 1 4-0

ODI DS 1 - Spivo DS 1 3-1

Bernisse Ds 1- Volley Tilburg Ds 5 3-1

Volley Voorne DS 2 - Vovero DS 1 0-4

Volley Voorne HS 1- Flits HS 1 0-4

Bernisse HS 1- Spivo HS 2 4-0

Spivo HS 1 - Fusion Rotterdam HS 3 4-0


Wielrennen/Toerfietsen

Geen koersen bekend


Zwemmen/Waterpolo

Zvvs DS 2 - De Kempvis DS 1 2-6

Z&PC DS 2- SCOM Zeehond Duck DS 1 18-4

Wiekslag HS 3- SCOM Zeehond Duck HS 1 8-11

 



Reactie schrijven

Commentaren: 0