· 

Programma 17-01-2020 tot 23-01-2020

Atletiek

Zaterdag 18 januari 2020

Spado Indoor Etten Leur.

 

Zondag 19 januari 2020

Ruitenberg Halve Maassluis

Marathon Oud Beijerland.


Badminton

Vrijdag 17 januari 2020

Sowat RBC 1- Onder Ons BC 5

 

Zaterdag 18 januari 2020

Ommoord BC 1 - Brielse BC 1

BCRS Mix 1 - Drop Shot 1

BCRS Mannen 1- Maassluis BC 4


Basketbal

Zaterdag 18 januari 2020

Jump '80 MSE 1 - BOB MSE 1

Voorne VSE 1 -SBU VSE 3

Hurricanes VSE 1- New Stars VSE 1

Juventus MSE 1- Hurricanes MSE 1


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Divisie wedstrijd Dames Den Haag

Divisie wedstrijd Heren Zoetermeer

Ritmisch Gym 1e divisie Dordrecht


Handbal

Zaterdag 18 januari 2020

Helius HS 1- Kras/Volendam HS 3

ROAC DS 1 - HVOS DS 1

 

Zondag 19 januari 2020

Oliveo DS 3 - Helius DS 1

HV Quintus HS 3- HVOS HS 1

Savosa HS 1- Indus '67 HS 1

SC Twist DS 2 - Indus '67 DS 1 


Hockey

Zondag 19 januari 2020

Leonidas DS 20- Forcial DS 1

Forcial HS 1 - Leonidas HS 23

Forcial DS 1- Rotterdam DS 7

Forcial HS 1 - IJssel HS 3

Voorne HS 1- Ypenburg HS 1
Souburgh HS 1 -Voorne HS 1
Scoop Delft HS 1- Spijkenisse HS 1

Spijkenisse HS 1- Hoeksche Waard HS 1


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie afgelopen. hervatting April


Korfbal

Zaterdag 18 januari 2020

Olympia 1 - Terda 1

Zaamslag 1- ZKV 1

Capproen 1 - Sperwers 1


Paardensport

HCS Fun wedstrijd

wedstrijd RV Hekelingen

regiokampioenschap Pony Delft

RV Colinsland Tinte


Schaken

Interne competities.


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Competitie begint 27 augustus weer.


Tennis

Voorjaarscompetitie begint april 2020.


Triathlon/Duathlon

Geen wedstrijden bekend.


Twirlen

Geen wedstrijden bekend.


Vechtsporten

Geen wedstrijden bekend.


Voetbal

 

Heren

 

Hoofdklasse A

Spijkenisse - Rijnvogels = 

 

Inhaal programma van 18 januari 2020

 

3e klasse D

10e speelronde - GHVV '13 - HBSS =  

 

4e klasse H 

12e speelronde - Simonshaven - Zinkwegse Boys = 

 

alle wedstrijden beginnen om 14:30.

 

Dames

 

09:45 - Flakkee - Hekelingen =

11:00 DERBY - Rozenburg - GHVV '13 =

13:40 - Poortugaal - Rockanje =

 

 

Oefenwedstrijden

OHVV- Vlotbrug

Botlek- ZBVH
Stellendam- Vierpolders

OVV- SV Charlois
Alexandria '66 - Brielle

 MZC 11 - Zuidland VR 1

 

Palace Casino

Zuidland - Hellevoetsluis


Volleybal

Vrijdag 17 januari 2020

Apollo DS 1- Bernisse DS 1

 

Zaterdag 18 januari 2020

Ledub DS 2 - Spivo DS 1

DVO HS 1 - Spivo HS 1

Volley Voorne DS 1 - MVC DS 1

Volley Voorne HS 1- Fusion Rotterdam HS 3

Vovero DS 1- DVO DS 3

Vovero HS 1- Apollo HS 2


Wielrennen/Toerfietsen

Geen Koersen bekend.

Tour Down Under met Marieke van Witzenburg.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 18 januari 2020

De Kempvis Ds 1 - Katwijk DS 2

ZZ&PC De Devel HS 1- De Kempvis HS 1

SCOM ZeehondDuck DS 1 WSG Niemo DS 2

SCOM/ZeehondDuck HS 1- D'elft HS 2



Reactie schrijven

Commentaren: 0