· 

Programma van 24 januari tot en met 30 januari 2020

Atletiek

Zaterdag 25 januari 2020:

Mastboscross Breda.

 

Zondag 26 januari 2020

Bertusloop Delft.


Badminton

Zondag 26 januari 2020

Conquesto 2 - BCRS Mix 1 4-4

Boomgaardshoek PBC M1 - BCRS M1 7-1

Voorburg BC 3 - Sowat RBC 1 7-1


Basketbal

Vrijdag 24 januari 2020

EBV Baros MSE 3 - Jump '80 MSE 1: 65-49.

 

Zaterdag 25 januari 2020

BOB VSE 1 - BV Voorne VSE 1 33-43

Utrecht Bulls VSE 1 - Hurricanes VSE 54-36


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Geen wedstrijden voor regioverenigingen bekend.


Handbal

Zaterdag 25 januari 2020

Gemini (Z) HS 1- Helius HS 1 23-29

 

Zondag 26 januari 2020

Helius DS 1- Schipluiden DS 2 20-13

HVOS DS 1- WHC (DH) DS 1 22-13

HVOS HS 1- Feyenoord Handbal HS 2 23-22

Indus'67 DS 1- Roda '71 DS 1 22-20

Indus '67 HS 1 - Hellas HS 5 27-23


Hockey

Zondag 26 januari 2020

Forcial H1 - HCRB H1 3-10

Forcial H1 - Gouda H2 4-2

Souburgh H1 - Spijkenisse H1 6-1

Spijkenisse H1 - Ypenburg H1 2-4

Ypenburg H1 - Voorne H1 1-5

Voorne H1 - Scoop Delft H1  4-1

Pollux D1 - Voorne D1 4-2

Voorne D1 - Pijnacker D1 2-4


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie start april 2020.


Korfbal

Zaterdag 25 januari 2020

ZKV 1 - Good Luck 1 13-15

Oranje Zwart/De Hoekse 1 - Capproen 1 7-20


Paardensport

Zondag 26 januari 2020

Dressuur de Blijde rijders.


Schaken

Vrijdag 24 januari 2020

Interne competitie.


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

 

Vrijdag 24 januari 2020:

Tanaka 1-De Sprint 1 (RC): 7-3

Maandag 27 januari 2020:

Tavenu 2-De Repelaer 1: uitgesteld (DC)

Korendijk 1-Hellevoets Effect 1: 1-4 (DC)

Dinsdag 28 januari 2020:

Alexandria'66 2-De Sprint 1: 0-5 (DC)

De Beer 1-Reflex (L) 1: ...... (DC)


Tennis

Zaterdag 25 januari 2020

Snert Toernooi United Service

Zondag 26 januari 2020

Knallend 2020 toernooi De Kooistee

 

Competitie begint in april.


Triathlon/Duathlon

Geen wedstrijden.


Twirlen

Bondstraining in Dordrecht.


Vechtsporten

Geen wedstrijden bekend


Voetbal

Programma van 25 januari 2020:

Heren

 

Hoofdklasse A

Smitshoek - Spijkenisse = 0-3

 

1e klasse B

Voorschoten - Brielle =1- 1

 

2e klasse D

Rozenburg - Spirit =1-4

 

2e klasse E (zuid1)

De Meeuwen - Nieuwenhoorn = 3-2

 

3e klasse D

DERBY - Zuidland - Vierpolders = 1-2

OVV - DVO '32 = 0-3

HBSS - Vlotbrug = 3-3

Botlek - Rijnmond HS = 2-2

Rhoon - GHVV '13 = 2-0

 

4e klasse H 

DERBY - SCO '63 - Hekelingen = 1-0

Goudswaardse Boys - Simonshaven = 4-1

Abbenbroek is vrij 

 

4e klasse I

OFB - Rockanje = Afgelast

FIOS - OHVV = 0-3

Zwartewaal - DVV '09 =0-5

 

===

Dames 

 

2e klasse B

14:30 - RKAVV - Zuidland 8-1

 

4e klasse 1

12:00 DERBY - GHVV '13 - Rockanje = 1-1

12:30 - DBGC - Rozenburg = 0-2

13:30 - FIOS - Hekelingen =1-4

 

5e klasse 3

12:00 - Stellendam - Botlek 4-2


Volleybal

Vrijdag 24 januari 2020

VCN HS 3- Volley Voorne HS 1 3-1

 

Zaterdag 25 januari 2020

Bernisse DS 1- Ardito DS 1 1-3

Bernisse HS 1- DVO HS 2 4-0

Spivo DS 3 - Vovero DS 1 2-3

RVC Libanon'50 DS 5 - Volley Voorne DS 1 0-4

Spivo DS 1 - vv Utrecht DS 2 1-3

Spivo HS1 - Vollido HS 3 4-0

 

Donderdag 30 januari 2020

Vovero HS 1 - DVO HS 4 3-2


Wielrennen/Toerfietsen

Geen koersen regionale renners bekend.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 25 januari 2020.

De Kempvis HS 1 -WZK HS 1 18-14

De Kempvis DS 1- Alkemade DS 1 15-2

 

Zondag 26 januari 2020.

SCOM ZeehondDUCK Ds 1- Aquadraat DS 2 2-6

SCOM ZeehondDuck HS 1- Aquadraat HS 1 17-3



Reactie schrijven

Commentaren: 0