· 

Programma 31 Januari t/m 6 februari

Atletiek

Zaterdag 1 februari 2020

Hoeksche Tunnelloop

 

Zondag 2 februari 2020

Lengkeek Cross

Zuiderparkloop


Badminton

Geen competitie ivm NK Badminton.


Basketbal

Zaterdag 1 februari 2020

Jump 80 MSE 1- Hurricanes MSE 1 uitgesteld

DAS VSE 2- Hurricanes VSE 1: 52-33


Bridge

Vrijdag 31 januari 2020:

Ladies Drive BC Kleiburg.

 

Deze week:

Diverse verenigingsdrives


Gymnastiek/Turnen

Districtswedstrijden bij KDO

2e divisie ritmisch gym in Papendrecht


Handbal

Zaterdag 1 februari 2020

EHC DS 2 - Helius DS 1: 26-12

 

Zondag 2 februari 2020

Drechtsteden HS 1 - Helius HS 1 24-19

Apollo HS1 - HVOS HS 1 34-28

Feyenoord Handbal DS 1- HVOS DS 1 26-31

Indus DS 1- TOGB DS 1 26-20

 

Dinsdag 4 februari (Beker)

Oliveo DS 2 - HVOS DS 1 23-30


Hockey

Zondag 2 februari 2020

Forcial H1 - Leonidas H29 2-2

Leonidas H23- Forcial H1 8-2

Groen Geel D19- Forcial D1 2-3

Rapid D2 - Forcial D1 3-2


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie start april


Korfbal

Zaterdag 1 februari 2020

Luctor - ZKV: 23-5

KV Olympia- T Capproen: 14-13


Paardensport

Zaterdag 1 februari 2020

HCS Vaardigheids/Spring wedstrijd

Wedstrijd Blijde Rijders Mennen

Mini marathon Stal De Ronde.

 

Zondag 2 februari 2020

RV Prins Paard Delft

RV Mustang Zuid Beijerland


 

Schaken

Vrijdag 31 januari 2020

Groene Hart cup dag 4 

 

Zaterdag 1 februari 2020

Voorschoten 1- Spijkenisse 1: 6,5 - 3.5

Voorschoten 2 - Spijkenisse 2: 6,5-1,5

Zuckertort 3- Spijkenisse 3: 5-3

 

Donderdag 6 Februari

RSB Fianchetto/ HZPS- Spijkenisse 1 4-4


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 31 januari 2020

Dordrecht 11- Bernisse '80 1: 5-0 (DC) 

De Repelaer 1 - Het Centrum 2: 5-5 (RC)

 

Zaterdag 1 februari 2020

Open toernooi Bernisse 80 

De Sprint 1 - Avanti 3: 6-4 (Landelijke 3e divisie) 

 

Maandag 3 februari 2020

Hellevoets Effect 1- Alexandria '66 6: 2-3 (DC)

Tavenu 2- De Repelaer (RC) 8-2

 

Dinsdag 4 februari 2020

Vriendenschaar 2- De Beer 1 (DC) 4-1

Shot'65 1 - De Sprint (DC) 0-5


Tennis

Start voorjaar in april.


Triathlon/Duathlon

Geen wedstrijden bekend.


Twirlen

Geen wedstrijden bekend.


Vechtsporten

Geen wedstrijden bekend.


Voetbal

Competitie programma van 1 februari 2020:

 

Heren 

Hoofdklasse A

Zwaluwen - Spijkenisse = 2 - 3

 

1e klasse B

Brielle - BVCB = 1 - 1

 

2e klasse D

De Zwerver - Rozenburg = 2-1

 

2e klasse E (zuid1)

Nieuwenhoorn - 's Heer Arendskerke = 1 - 1

Yerseke - Hellevoetsluis = 2 - 0

DERBY - Serooskerke - ST Oostkapelle/Domburg = 0 - 0

 

3e klasse D

DERBY - Vlotbrug - OVV = 2 - 2

DERBY - Vierpolders - Botlek = 3 - 0

GHVV '13 - Kethel Spaland = 1 - 1

17:00 - VFC - Zuidland = 1-0

 

4e klasse H 

Hekelingen - ZBVH = 0-1

Simonshaven - Excelsior Rotterdam = 2-0

NBSVV - SCO '63 = 1 - 4

WCR - Abbenbroek = 1 - 1

 

4e klasse I

Rockanje - Melissant = 3 - 2

Herkingen '55 - Zwartewaal = 8-1

OHVV - OFB = 4 - 0

 

===

Dames 

 

2e klasse B

Zuidland - IFC = 0 - 1

 

4e klasse 1

DBGC - Hekelingen = 3 - 5

FIOS - Rockanje = 1 - 3

Pernis - Rozenburg = 1 - 2

 

5e klasse 3

Botlek - ZBVH = 2 - 5

 

===

Palace Casino

4 februari 2020: 

2e Ronde 

Pelikaan - Nieuwenhoorn 1-6

3e Ronde

Hellevoetsluis -Olympia 1-1 Hellevoetsluis wns


Volleybal

Vrijdag 31 januari 2020 

Move 4U HS 3 - Bernisse HS 1: 0-4

Move 4u DS 3 - Vovero DS 1: 0-4

 

Zaterdag 1 februari 2020

Spirit Ds 1 - Bernisse DS 1: 2-3

Spirit HS 2 - Spivo HS 1: 2-3

Spivo Ds 1 - Volley Meerkerk 95 DS 1: 1-3

Volley Voorne DS 1 - Fusion Rotterdam Ds 2: 4-0

Volley Voorne HS 1- DVO HS 1: 4-0


Wielrennen/Toerfietsen

Zondag 1 februari 2020

Strandrace Rockanje. 


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 1 februari 2020

De Linge/PCG Ds 1- De Kempvis Ds 1: 14-7

De Plas HS 1- De Kempvis HS 1: 10-14

ZVVS DS 3 - SCOM Zeehond Duck DS 1: 6-1

Katwijk HS 3 - SCOM Zeehond Duck HS 1: 7-2

 

Regio Estafette Zwemkampioenschappen.



Reactie schrijven

Commentaren: 0