· 

Programma van 7 tot 13 februari 2020

Atletiek

Zondag 9 februari 2020

Brielse Brugloop (tbv AlpeDhuzes/ALS)


Badminton

Vrijdag 7 februari 2020

Sweti-day 1- Sowat RBC 1 3-5

 

Zaterdag 8 februari 2020

BCRS Mix 1 - Schollevaar 2 5-3

BCRS Man 1 - Invictus BC 2 8-0

TFS Barendrecht 8 - Brielse BC 1 7-1


Basketbal

Zaterdag 8 Februari 2020

Cady '73 MSE 3- Jump'80 MSE 1 48-73

 

Zondag 9 Februari 2020

Hurricanes VSE 2 - BV Voorne VSE 1 afgelast


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

zaterdag 8 februari 2020

Acrobatisch gymnastiek districtswedstrijd Leiden

Turnen Heren districtwedstrijd Zwijndrecht

Turnen Dames districtwedstrijd Amsterdam


Handbal

Zaterdag 8 Februari 2020

Helius HS 1 - Celeritas HS 1 24-22
Savosa DS 1- Indus '67 DS 1 34-30

 

Zondag 9 februari 2020

Helius DS 1- De Meeuwen DS 1 afgelast

HVOS DS 1 - Ventura DS 2 25-20

HVOS HS 1- Atomium '61 HS 1 24-21

HVOS HS 2 - Indus '67 HS 1 31-16


Hockey

Zondag 9 Februari 2020

Gouda H2 - Forcial H1 afgelast

Leonidas H29- Forcial H1 afgelast


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie start in April


Korfbal

Zaterdag 8 februari 2020

Capproen- SKV 14-14

Voltreffers - Olympia 8-23


Paardensport

Zaterdag 8 februari 2020

Dressuur Manege Willemshof

HCS Diploma rijden

Zondag 9 februari 2020

Springwedstrijd Stal de Ronde


Schaken

Vrijdag 7 februari 2020

Houten Paard 1- WSV 2: 2½-5½.

 

Zaterdag 8 Februari 2020

Open Spijkenisser Kampioenschappen.


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 7 februari 2020

Bernisse '80 - Sorry 7 (DC) 5-0

 

Zaterdag 8 Februari 2020

De Sprint 1- SVE 2: 7-3 (3e div/RC)

 

Maandag 10 februari

Scyedam 6- Bernisse '80 (DC) 2-3

 

Dinsdag 11 februari 2020

De Beer - Taverzo 4 3-2

De Sprint - Vriendenschaar 5-0

 

Woensdag 12 februari 2020

Pingwins 2 -  De Repelaer 1 3-2


Tennis

Voorjaarscompetitie start april 2020


Triathlon/Duathlon

wedstrijden afgelast


Twirlen

Geen Wedstrijden bekend.


Vechtsporten

Geen wedstrijden bekend.


Voetbal

Programma van 8 februari 2020:

 

Heren

Hoofdklasse A

Spijkenisse - Achilles '29 =8-0

 

1e klasse B

Brielle - XerxesDZB 1 = 1-1

 

2e klasse D

15:00 - Alexandria'66 - Rozenburg = 0-1

 

2e klasse E (zuid1)

Arnemuiden - Nieuwenhoorn = 0-5

15:00 - Hellevoetsluis - Bruse Boys =1-1

 

3e klasse D

DERBY - Zuidland - Vlotbrug = 5-1

Rhoon - Botlek = 2-0

OVV - Rijnmond HS = 3-2

GHVV '13 - VFC = 1-1

VDL - Vierpolders =2-2

 

4e klasse H 

DERBY - SCO '63 - Simonshaven =0-2

NBSVV - Hekelingen =1-4

Abbenbroek - Pernis = 1-1

 

4e klasse I

DERBY - Zwartewaal - Rockanje = 0-4

Stellendam - OHVV = 0-4

 

===

 

Dames 

 

2e klasse B

11:00 - RCL VR2 - Zuidland = 2-2

 

4e klasse 1

11:00 - Hekelingen - Zuidland VR3 = 0-0

11:00 - Rozenburg - Poortugaal =5-3

Rockanje en GHVV '13 zijn vrij

 

5e klasse 3

14:30 - Botlek - NSVV = 1-3

 

Palace Casino Cup

Dinsdag 11 Februari

Heren

Nieuwenhoorn - Barendrecht 0-2

 


Volleybal

Zaterdag 8 februari 2020

Bernisse DS 1- YVC DS 1 3-2

Bernisse HS 1- Next Volley Dordrecht HS 7 4-0

Spivo DS 1 - HLB/van Daal DS 1 0-4

Spivo HS 1 - Switch 89 HS 1 1-3

Vovero HS 1- Move4U HS 5 2-3

Vovero DS 1- RVC Libanon'50 DS 7 4-0

Volley 2B DS 3 - Volley Voorne DS 1 1-3


Wielrennen/Toerfietsen

t/m zondag 9 februari 2020:

Ronde van Valencia met Kevin Inkelaar en Fabio Jakobsen.

Zondag 9 februari 2020:

Beachrace Noordwijk met o.a. Daan en Roel van Sintmaartensdijk.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 8 Februari 2020

De Kempvis DS 1- Waterpolo Den Haag DS 2 4-4

De Kempvis HS 1 - De Warande HS 1 17-9

SCOM ZeehondDuck DS 1 - ZPC Numansdorp DS 1 4-10

SCOMZeehondDuck HS 1- Waterpolo Den Haag HS 4 6-13



Reactie schrijven

Commentaren: 0