· 

Programma 14 tot en met 20 februari 2020

Atletiek

Zondag 16 februari 2020

Beers Hellegat Cross Ooltgensplaat

Midden Delfland loop, Maasland


Badminton

Bondscompetitie is afgelopen.


Basketbal

Zaterdag 15 februari 2020

Jump '80 MSE 1 - Klipperstars MSE 1: 92-74

RZ MSE 1- Hurricanes MSE 1: 69-45

Helmink Heroes VSE 1 - Hurricanes VSE 1: 50-47

BV Voorne VSE 1 - DAS VSE 3 60-29


Bridge

Zaterdag 15 februari 2020

Brogilodrive 2020


Gymnastiek/Turnen

Turnen Dames Districtswedstrijd in Amsterdam


Handbal

Zondag 16 Februari 2020

Warmunda DS 1 - Helius DS 1 13-10

Gemini (Z) DS 1 - HVOS DS 1 15-24

Indus HS 1- Foreholte HS 2: 26-22.

Indus DS 1- De Treffers DS 1 25-11


Hockey

Zondag 16 februari 2020

Rotterdam H6 - Forcial H1

HCRB H1- Forcial H1


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie start in april


Korfbal

Zaterdag 15 februari 2020

ZKV-DSO (K): 12-22

Capproen-Voltreffers: 18-7

Oranje Zwart/Hoekse-Olympia: 10-24


Paardensport

Zaterdag 15 februari 2020

HCS Dressuur

Zondag 16 februari 2020

Blijde Rijders Dressuur


Schaken

Vrijdag 14 februari 2020

Barendrecht/IJsselmonde 1-De Pionier 1: 3-5


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

 

Vrijdag 14 februari 2020

De Repelaer 1- VVV 4: 7-3 (RC)

Gorkum 2- Hellevoets Effect 1: 4-1 (DC)

 

Zondag 16 februari 2020

OTC toernooi ttv De Repelaer in Spijkenisse

 

Maandag 17 februari 2020

De Repelaer 1 - Gorkum 1: 2-3 (DC)

 

Donderdag 20 februari 2020

HTTV-070 1- De Beer 1 (DC) 2-3


Tennis

Voorjaarsstart in april


Triathlon/Duathlon

Zondag 16 februari 2020

Maresia Cross Duatlon WAALWIJK


Twirlen

HOV Libertatis Primitiae. Dukdalf.


Vechtsporten

Geen wedstrijden bekend


Voetbal

Programma van 15 februari 2020:

 

Heren

Hoofdklasse A

15:00 - Feyenoord - Spijkenisse = 3-0

 

1e klasse B

SHO - Brielle =  0-0

 

2e klasse D

Rozenburg - NSVV =1-3 

 

2e klasse E (Zuid 1)

Nieuwenhoorn - DBGC = 2-0

FC Axel - Hellevoetsluis 1-1

 

3e klasse D

DERBY: Botlek - OVV = 1-2

Vierpolders - Rhoon = 0-2

DVO '32 - GHVV '13 = 1-1

Vlotbrug - Kethel Spaland = 0-2

CION - Zuidland = 2-0

 

4e klasse H 

WCR - SCO '63 = 2-2

Simonshaven - ZBVH =0-1

Hekelingen - Goudswaardse Boys = 2-1

15:00 - Zinkwegse Boys - Abbenbroek = 4-0

 

4e klasse I

DERBY - OHVV - Zwartewaal = 7-0

Rockanje - NTVV = 3-0

 

=====

Dames 

 

2e klasse B

Zuidland is vrij

 

4e klasse 1 Inhaalronde

Zuidland VR3 - GHVV '13 = 4-0

Rest is vrij

 

5e klasse 3

Zuidland VR5 - Botlek = 2-0

 

Palace Casino Cup

Dames
Woensdag 19 februari 2020

VVOR - Zuidland VR 1: 1-1 vv Zuidland VR1 wns.


Volleybal

Zaterdag 15 februari 2020

Bernisse DS 1- DVO DS 2: 0-4

Bernisse HS 1- Move4U HS 3: 4-0

Vovero HS 1 - Apollo HS 2 uitgesteld naar 9 april


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 15 februari 2020

Regio Strandrace Hellevoetsluis (locatie strandtent Boelies). Met o.a. de regionale renners Lennart van Houten, Michael Vingerling, Kasper Schotte en Tony Reitenbagh aan de start.

In verband met vervroeg NK Strandrace uitgesteld naar een nog nader te bepalen datum.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 15 februari 2020

Katwijk DS 2 - De Kempvis DS 1: 7-1

SBC 2000 HS 1- De Kempvis HS 1: 11-13

WSG Niemo DS 2- SCOMZeehondDuck DS 1: 3-2

d'Elft HS 2 - SCOMZeehondDuck HS 1: 7-10



Reactie schrijven

Commentaren: 0