· 

Programma van 28 februari tot 5 maart

Atletiek

Zondag 1 maart 2020:

11.00 uur: Marathon Trainingsloop 3 bij AV Spark Spijkenisse (Plaatweg Spijkenisse).

 

Ook is er De Magneet Schiedam Loop.


Badminton

Competitie afgelopen.


Basketbal

Zaterdag 29 februari 2020:

Jump'80 MSE 1- Bouncers MSE 3 68-53

EBV Baros MSE 3- Hurricanes MSE 1 109-32


Bridge

Diverse Verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Geen wedstrijden bekend.


Handbal

Zondag 1 maart 2020:

De Meeuwen HS 1 - Helius HS 1 20-20

HVOS DS 1- Verburch DS 2 31-23

Handbalshop/Witte Ster HS 1- HVOS HS 1 34-25

 

Dinsdag 3 maart (beker)

HVOS DS 1- Veneco/Velo DS 2 27-29 n.v. 

Donderdag 5 maart 2020:

Helius DS 1- WPK/Westlandia DS 1


Hockey

Hervatting veldcompetitie 8 maart 2020.

 

Zondag 1 maart 2020:

Voorne DS 1- Feyenoord DS 1 (oefenduel)

 

Donderdag 5 maart

Voorne HS 1- Westland HS 1


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie start in april.


Korfbal

Geen programma ivm voorjaarsvakantie.


Paardensport

Zaterdag 29 februari 2020:

Vaardigheids/ Springwedstrijd HCS

Districtskampioenschap Vaardigheid Mennen Blijde Rijders

 

Zondag 1 maart 2020:

Indoorwedstrijd S&P Stables Oudenhoorn


Schaken

Maandag 2 maart 2020

RSB :  Barendrecht/IJsselmonde 3 - Houten Paard 1 4,5-3.5


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

 

Zaterdag 29/2 en zondag 1 maart 2020:

Nederlandse Tafeltenniskampioenschappen met Demelsa Basie (ttv De Sprint).

 

Maandag 2 maart 2020:

Twenty-one Up 7- Bernisse '80 1: 1-4 (DC)

Trefpunt 2- De Repelaer 1: 2-3 (DC)

Boomgaardshoek 2- Hellevoets Effect 1: 2-3  (DC)

 

Dinsdag 3 maart 2020:

De Beer 1-TOV 1: 1-4 (DC)

 

Donderdag 5 maart 2020:

Scyedam 1- De Sprint 1 (DC)


Tennis

Competite start in april 2020.


Triathlon/Duathlon

geen wedstrijden bekend


Twirlen

Geen wedstrijden bekend.


Vechtsporten

Enfusion Eindhoven.


Voetbal

Wedstrijden van zaterdag 29 februari :

 

Heren 

 

Hoofdklasse A

Spijkenisse - Rijsoord = 2-1

 

Inhaal programma:

 

2e klasse E

11e ronde (uitspelen van) - Oostkapelle/Domburg - Nieuwenhoorn (bij een 1-4 stand) = 1-7

13e ronde - 15:00 - Hellevoetsluis - Walcheren = 5-1

 

===

Dames

 

4e klasse 1

11:00 - GHVV '13 - DBGC = afg

 

5e klasse 3

14:30 - Binnenmaas - Botlek =  afg

 

Palace Casino Cup

14.30 Brielle - VFC (Za) 4-1

 

Beker Dames

14.30 Pernis VR 1- Hekelingen VR 1 1-3

 

Vriendschappelijk

Vlotbrug - ZBVH 6 -1

Rijnmond Hoogvliet Sport - OHVV 1-1

DRL - SCO '63 afg

De Jonge Spartaan- Zuidland 1-2

Hekelingen -DVV'09 affg

 

Corso Casino Play offs

Dinsdag 3 Maart

 

FC IJsselmonde (za) - Vierpolders 0-2

FC Dordrecht -SCO '63 0-9

CION- OHVV  2-4

 


Volleybal

Woensdag 4 maart 2020:

DVO DS 2 - Bernisse DS 1: 3-1.


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 29 februari 2020:

Ster van Zwolle met Roel van Sintmaartensdijk en Daan Hoole; Omloop het Nieuwsblad met Marieke van Witzenburg.

 

Zondag 1 maart 2020:

U23 Road Series Brussel met Daan van Sinmaartensdijk en Mario Poldervaart; Spar Omloop van het Hageland met Marieke van Witzenburg.

 

Dinsdag 3 maart 2020:

GP Le Samin met Daan Hoole/Marieke van Witzenburg


Zwemmen/Waterpolo

Zwemmen: NK Studenten den Haag.

Waterpolo geen programma ivm vakantie.



Reactie schrijven

Commentaren: 0