· 

Programma 6 -12 maart 2020

Atletiek

Zondag 8 maart 2020

Vestingloop Gorinchem

City Pier City Den Haag


Badminton

Competitie afgelopen.


Basketbal

Zaterdag 7 maart 2020:

Hurricanes VSE 1-River Trotters VSE 1: 40-81

Jump '80 MSE 1- SV Argon MSE 1: 66-64


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

3e voorwedstrijd district ZH in Monster (gymnastiek)

Dames Districtswedstrijd in Voorburg (turnen)


Handbal

Zaterdag 7 maart 2020: 

Helius HS 1-US HS 2 21-20

 

Zondag 8 maart 2020:

HVOS DS 1-Quintus DS 3: 31-18

HVOS HS 1-Rapiditas HS 1: 29 - 19

Drechtsteden HS 4-Indus '67 HS 1: 27 - 14


Hockey

Zondag 8 maart 2020:

Spijkenisse DS 1 - Voorne DS 1: 1-3

Waddinxveen HS 1- Voorne HS 1: 0-7

Berkel Rodenrijs DS 3- Forcial DS 1 5-0

Victoria HS 10 - Forcial HS 1: 7-1

Culemborg HS 1- Spijkenisse HS 1: 5-1


Honkbal/Softbal/Baseball

Competitie start 6 april 2020.


Korfbal

Zaterdag 7 maart 2020:

Olympia - SKV: 13-11

Scheldevogels - ZKV: 26 - 6


Paardensport

Zaterdag 7 maart 2020:

HCS Voorronde Zitcompetitie

 

Zondag 8 maart 2020:

Dressuurwedstrijd Blijde Rijders


Schaken

Vrijdag 6 maart 2020:

Groene Hart Cup speeldag 5

RSB Charlois Europoort 1- Spijkenisse 1: 6-2

 

Zaterdag 7 maart 2020

KNSB-competitie

Spijkenisse 1-Zuid Limburg 1: 5-5

Spijkenisse 2-Fianchetto 1: 4.5-3.5

Spijkenisse 3-Leiderdorp 3: 3-5

 

Donderdag 12 maart 2020

RSB-competitie:

De Pionier - Charlois Europoort 2 4.5-3.5


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 6 maart 2020:

Dordrecht 3 - De Repelaer: 4-6 (RC)

Zaterdag 7 maart 2020:

Scylla 3- De Sprint 1: 7-3 (RC 3e div.)

 

Maandag 9 maart 2020:

Reflex(L) 1 - De Beer (DC): 3-2

Tavenu 2- De Repelaer (DC): 1-4

Hellevoets Effect - Korendijk (DC): 3-2

 

Dinsdag 10 maart 2020:

De Sprint - Alexandria '66 2 (DC): 5-0.

 

Woensdag 11 Maart

Het Centrum 2 - De Repelaer (RC): 6-4.


Tennis

Voorjaarscompetitie start april 2020.


Triathlon/Duathlon

Zaterdag 7 maart 2020:

EK Duathlon in Spanje met deelname Kim van t Verlaat

 

Zondag 8 maart 2020:

Zwemloop Roosendaal


Twirlen

Zondag 8 maart 2020:

NBTA wedstrijd in Alkmaar


Vechtsporten

Geen gala's of toernooien bekend.


Voetbal

 

Wedstrijden van zaterdag 7 maart :

Heren 

 

Hoofdklasse A

ARC - Spijkenisse = 1-2

 

1e klasse B

Brielle - VELO = 2-2

 

2e klasse D

Deltasport - Rozenburg = afg

 

2e klasse E

SSV'65 - Nieuwenhoorn = 2-2

Hellevoetsluis - Serooskerke =1-0

 

3e klasse D

Zuidland - Rijnmond HS = 0-0

VDL - OVV = 0-0

GHVV '13 - CION = 0-7

HBSS - Botlek = 2-2

Kethel Spaland - Vierpolders = 1-3

VFC - Vlotbrug =4-0

 

4e klasse H 

Hekelingen - WCR = 1-1

SCO '63 - Piershil = 6-0

NBSVV - Simonshaven = 3-3

Goudwaardse Boys - Abbenbroek = 1-1

 

4e klasse I 

OHVV - Flakkee = 4-1

FIOS - Rockanje =1-3

Zwartewaal - SNS =2-2

 

===

Dames

 

2e klasse B

Jodan Boys - Zuidland =8-1

 

4e klasse 1

Hekelingen - Poortugaal =1-2

Rockanje - Zuidland VR3 =2-0

 

Woensdag 11 maart:

GHVV '13 - Hekelingen = 0-3

 

5e klasse 3 

Botlek - Binnenmaas =2-1

 

===

Corso Casino Play offs

Dinsdag 10 maart

Simonshaven - ZBVH afgelast

Egelantier Boys - Vlotbrug afgelast


Volleybal

Zaterdag 7 maart 2020:

Volley Voorne HS 2- Bernisse HS 1 04

Flits HS 1- Spivo HS 1 4-0

Next Volley Dordrecht DS 1- Spivo DS 1 3-2
Volley Voorne DS 1- Move4U DS 2 4-0 

 

Woensdag 11 maart 2020:

SIC Pugno DS 2- Bernisse DS 1: uitgesteld.


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 7 maart 2020:

Ronde van Groningen met Daan van Sintmaartensdijk

Live te volgen op Podium TV.

 

Zondag 8 maart 2020:
Dorpenomloop Rucphen met Daan Hoole, Roel en Daan van Sintmaartensdijk (voorlopige startlijst).


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 7 maart 2020:

Wiekslag DS 2- De Kempvis DS 1 7-4

Z&PC Rotterdam HS 1- De Kempvis HS 1 10-9

De Vliet DS 1- SCOM ZeehondDuck DS 1 8-2

Z&PC Rotterdam HS 2 - SCOM ZeehondDuck HS 1 6-8



Reactie schrijven

Commentaren: 0