· 

Indelingen Zaterdagvoetbal.

De KNVB heeft de indelingen voor komend seizoen bekend gemaakt. De competities zullen halverwege september van start aan.

Eind augustus zullen clubs aan het bekertoernooi beginnen. Die indelingen volgen later. 

Heren

 

Hoofdklasse A

Regio: Spijkenisse

Tegenstanders oud: ARC, Achilles '29, Achilles Veen, Cappelle, DHSC, Duno D,  FC 's-Gravenzande, Jodan Boys, Rijnvogels, Rijsoord, SC Feyenoord, Smitshoek, Sportlust '46 en Zwaluwen.

Tegenstander nieuw: Poortugaal

 

1e klasse B

Regionale verenigingen: Brielle en nieuw Nieuwenhoorn

Tegenstanders oud: BVCB, Heinenoord, Neptunus-Schiebroek, RVVH, SHO en XerxesDBZ

Tegenstander nieuw: Heerjansdam, Kloetinge, Nieuw Lekkerland, Oranje Wit, VV Papendrecht en Terneuzense Boys.

 

2e klasse D

Regionale verenigingen: Rozenburg en nieuw Hellevoetsluis

Tegenstanders oud: Alexandria '66, Binnenmaas, , Charlois, CWO, DCV, Deltasport, SVS, Sparta (AV) en Spirit.

Tegenstander nieuw: CION, Pelikaan en VVGZ

 

3e klasse C

Regionale verenigingen: Botlek, GHVV '13, OVV, Vierpolders, Vlotbrug en Zuidland.

Tegenstanders oud:  DVO ''32, HBSS, Kethel Spaland, Rhoon, Rijnmond Hoogvliet Sport en VFC.

Tegenstanders nieuw: BZC / Zuiderpark en Leonidas

 

4e klasse H

Regionale verenigingen: HekelingenSCO '63 en Simonshaven

Tegenstanders oud: Goudswaardse Boys, GOZ, NBSVV, Pernis,  Piershil, WCR, ZBVH en Zinkwegse Boys

Tegenstanders nieuw: De Egelantier Boys en TransvaliaZW

In deze klasse spelen maar 13 teams

 

4e klasse I

Regionale verenigingen: nieuw Abbenbroek, OHVV, Rockanje en Zwartewaal.

Tegenstanders oud:  DVV '09, FIOS, Flakkee, Herkingen '55, Melissant, NTVV, OFB, SNS, Stellendam en WFC

 

Dames

 

2e klasse B

Regionale vereniging: Zuidland 

Tegenstanders oud: Ariston '80, Den Hoorn, DSVP, IFC, Jodan Boys, LYRA, Maasdijk, Maense,

Tegenstanders nieuw: Die Haghe, GJS en Sleeuwijk

 

3e klasse

Regionale verenigingen: Nieuwenhoorn VR1 en Zuidland VR2.

Binnenmaas Vr1, SVO/DKS'17 Vr1, IFC Vr2, IJzendijke Vr2, Jonge Spartaan Vr1, MZC'11 Vr1, Nieuwenhoorn Vr1, SSS Vr3, SVO WWV'20 Vr1, Zuidland Vr2 

 

Rest van de dames volgen nog als deze bekend worden.