· 

KNVB districtsbeker 2020/2021

De KNVB heeft op voetbal.nl de volgende groepen bekend gemaakt voor de groepsfase van de KNVB districtsbeker 2020/2021. 

Heren: Vlotbrug (3C), Goudswaardse Boys (4H), Rotterdam United (4F) en WFB (4I)

 

Programma:

29 Augustus: 14.30 Vlotbrug- Rotterdam United: Goudswaardse Boys -WFB

5 September: 14.30 WFB- Vlotbrug; 15.00 Rotterdam United- Goudswaardse Boys

12 September: 14.30 Goudswaardse Boys- Vlotbrug; 15.00 Rotterdam United- WFB 

Heren: Hellevoetsluis (2D), Nieuwenhoorn (1B), Full Speed (zondag 2D) en Strijen (2E)

 

Programma

29 Augustus: 14.30 Nieuwenhoorn- Hellevoetsluis; 17.00 Strijen- Full Speed

5 September: 15.00 Hellevoetsluis -Strijen; 17.00 Full Speed- Nieuwenhoorn

12 September: 14.30 Nieuwenhoorn- Strijen; 17.00 Full Speed- Hellevoetsluis

 

Heren: Abbenbroek (4I), HOV/DJSCR (4G), Kethel Spaland (3C) en WCR (4H)

Programma

29 Augustus: 14.30 Abbenbroek- HOV/DJCSR; 14.30 Kethel Spaland- WCR

5 September: 14.30 WCR- Abbenbroek; 14.30 HOV/DJSCR - Kethel Spaland

12 September: 14.30 Kethel Spaland- Abbenbroek; 14.30 HOV/DJSCR- WCR

 

Heren: OVV (3C), Rockanje (4I), HWD (4F) en Overmaas (4G).

Programma

29 Augustus: 14.30 OVV-Overmaas; 14.30 Rockanje-HWD

5 September: 14.30 HWD- OVV; 14,30 Overmaas- Rockanje

12 September: 14.30 Rockanje-OVV; 14.30 Overmaas- HWD

 

Heren: Zuidland (3C), Zwartewaal (4I), de Egelantier Boys (4I) en SDV (4G).

Programma

29 Augustus: 14.30 Egelantier Boys - Zuidland; 14.30 SDV- Zwartewaal

5 September: 14.30 Zwartewaal- Egelantier Boys: 14.30 Zuidland -SDV

12 September: 14.30 SDV- Egelantier Boys; 14.30 Zuidland- Zwartewaal

Heren: Botlek (3C), AGE-GGK (4F), GOZ (4H) en Stellendam (4I)

Programma 29 augustus: 14.30 AGE-GGK-GOZ; 14.30 Botlek- Stellendam

Programma 5 september: 14.30 Stellendam-AGE-GGK; 14.30 GOZ-Botlek

Programma 12 september: 14.30 Botlek -AGE-GGK; 14,30 GOZ- Stellendam

 

Heren: GHVV '13 (3C), Herkingen '55 (4I), MSV '71 (4F) en TOGB (4G).

Programma 29 augustus: 14.30 Herkingen'55 - GHVV'13; 17.15 TOGB- MSV'71

Programma 5 september: 14,30 GHVV'13 - TOGB; 14.30 MSV'71- Herkingen'55

Programma 12 september: 14.30 GHVV'13- MSV'71; 17.15 TOGB-Herkingen'55

 

Heren: Vierpolders (3C), CKC (4G), Hermes DVS (4F) en OFB (4I).

Programma 29 augustus: 14.30 Vierpolders- OFB; 14.45 CKC- Hermes DVS

Programma 5 september 14.30 OFB- CKC: 14.30 Hermes DVS- Vierpolders

Programma 12 september 14.30 Vierpolders-CKC; 14.30 Hermes DVS- OFB

 

Heren:  Hekelingen (4H), Den Bommel (3D), Excelsior R. (4G) en Victoria'04 (4F).

Programma 29 augustus: 14.30 Den Bommel- Victoria'04 15.00 Excelsior R- Hekelingen

Programma 5 september: 14.30 Hekelingen- Den Bommel; 14.30 Victoria'04 - Excelsior R.

Programma 12 september 14.30 Hekelingen- Victoria'04; 14.30 Den Bommel- Excelsior R.

 

Heren: Simonshaven (4H), DVO '32 (3C), SNS (4I) en VOB (4F)

Programma 29 augustus: 14.30 Simonshaven- DVO'32: 15.00 VOB-SNS

Programma 5 september: 14.30 SNS- Simonshaven; 14.30 DV0'32- VOB

Programma 12 september: 14.30 SNS- DVO'32; 14.30 Simonshaven- VOB

Heren: SCO '63 (4H), Maense (4F), NOCKralingen (4G) en VFC (3C)

Programma 29 augustus: 14.30 SCO'63- NOCKralingen; 15.00 Maense- VFC

Programma 5 september: 15.00 NOCKralingen- Maense; 17.00 VFC- SCO'63

Programma 12 september: 14.30 SCO'63- Maense; 17.00 VFC- NOCKralingen 

 

Heren: Brielle (1B), Binnenmaas (2D), DBGC (2E) en Excelsior'20 (zondag 2D)

Programma 29 augustus:17.00 Excelsior'20 - Binnenmaas

Programma 5 september: 14.30 Binnenmaas- Brielle; 17.00 DBGC - Excelsior'20

Programma 8 September 20.00 uur Brielle- DBGC

Programma 12 september: 14.30 DBGC- Binnenmaas; 17.00 Excelsior'20 - Brielle 

 

Heren: Rozenburg (2D), HMSH (zondag 2C), ONA (zondag 1B) en Vitesse Delft (2C)

Programma 29 augustus: 17.00 HMSH- Vitesse Delft 17.00 ONA- Rozenburg

Programma 5 september: 14.30 Vitesse Delft-ONA; 17.00 Rozenburg -HMSH

Programma 12 september; 14.30 Rozenburg- Vitesse Delft; Zondag 13 September:14.30 HMSH-ONA.

 

Heren: OHVV (4I), DRL (4G), Schoonhoven (3C) en Zinkwegse Boys (4H)

Programma 29 augustus: 14.30 OHVV- Schoonhoven: 15.00 Zinkwegse Boys -DRL

Programma 5 september: 14.30 DRL- OHVV; 15.00 Schoonhoven- Zinkwegse Boys

Programma 12 september: 14.30 OHVV- Zinkwegse Boys: 14.30 DRL - Schoonhoven 

 

Vrouwen: Zuidland (2B),  Nieuwenhoorn (3D), Sparta VR1 (AV) (3F) en 's-Gravenzande  (3E)

Programma 29 augustus: 14.30 Zuidland- 's Gravenzande; 14.45 Sparta (AV) - Nieuwenhoorn

Programma 5 september: 12.30 's Gravenzande- Sparta(AV)  15.30 Nieuwenhoorn- Zuidland

Programma 12 september: 12.30 's Gravenzande- Nieuwenhoorn; 14.45 Sparta (AV) - Zuidland