· 

Programma en Uitslagen Oefenwedstrijden

Voorafgaande aan de bekerwedstrijden en de start van de competitie, spelen de regionale voetbalverenigingen oefenwedstrijden. Hierbij het totale overzicht.

Zaterdag 8 augustus 2020:

10.00 uur Rijnmond Hoogvliet Sport- OHVV : 2-3.

11.00 uur Zwartewaal - Abbenbroek 4-0.

12.00 uur FC Vlotbrug- Victoria '04 2-2.

12.00 uur Simonshaven (team Zwart)- Simonshaven (team Oranje) 5-0.

14.30 uur Hellevoetsluis- Nootdorp : 3-1. 

De overige verenigingen hebben vrijwel allemaal trainingsdagen gepland. De trainingen zullen afgestemd worden op de tropische weersomstandigheden. 

 

Dinsdag 11 augustus 2020:

20.00 uur Nieuwenhoorn - Rozenburg 2-0 (gestaakt na 70 min. i.v.m. onweer)

20.00 uur HBSS - Hekelingen 2-4.

20.00 uur Vierpolders- Rijsoord 2 2-1.

20.00 uur Simonshaven- Egelantier Boys 0-3.

20.30 uur OHVV- Brielle 0-1 (gestaakt in rust i.v.m. onweer)

 

Donderdag 13 augustus 2020:

20.15 uur OVV- Brielle 1-4.

 

Vrijdag 14 augustus 2020:  

19.30 uur Hellevoetsluis - Hillegersberg (zo) afgelast.

 

Zaterdag 15 augustus 2020:

14.00 uur Simonshaven- Blijdorp 2-5

14.30 uur Spijkenisse-Barendrecht 1-4

14.30 uur OVV-Rozenburg 2-1

14.30 uur Zuidland- VVOR 3-1

14.30 uur Nieuwenhoorn-Sparta(AV) 3-1

14.30 uur GHVV'13 - Smitshoek 2 4-2

14.30 uur Zwartewaal- Hekelingen 2-1

14.30 uur Abbenbroek- Excelsior'20 4-1

14.30 uur OHVV- DVO'32 0-4

14.30 uur SVC'08 -Brielle 2-1

14.30 uur Vlotbrug- SCO'63 4-0

14.30 uur Vierpolders- NTVV 1-1

14.30 uur SC Botlek- DRL 5-1

14.30 uur Zuidland (VR) -De Jonge Spartaan (VR) 3-0

14.30 uur Nieuwenhoorn (VR) -Velo (VR) 3-2

Oefenwedstrijden dinsdag 18 augustus 2020:

19.30 uur Melissant -Rockanje 1-3

20.00 uur Vlotburg- Hekelingen 3-1

20.00 uur Spijkenisse- Den Hoorn 7-2

20.00 uur Vierpolders- SCO'63 2-0 

20.00 uur Hellevoetsluis- BVCB 1-1

20.00 uur Nieuwenhoorn -DCV (Zilveren Hoorn Toernooi) 5-1

20.00 uur Brielle - Poortugaal( Zilveren Hoorn Toernooi) 1-0

 

Zes Kernen Cup:

18.45 uur OHVV- Zuidland 1-2

18.45 uur Simonshaven- GHVV '13 1-4

19.30 uur Abbenbroek- OHVV 1-2

19.30 uur Zuidland- Simonshaven 1-0

20.15 uur GHVV'13- Abbenbroek 0-0

 

Woensdag 19 augustus 2020:

20.00 uur Zwaluwen Vlaardingen (Vr) - Nieuwenhoorn (Vr) 0-6

 

Donderdag 20 augustus 2020:

Zes Kernen Cup

18.45 Zuidland - Abbenbroek: 3-1

18.45 Simonshaven- OHVV: 0-2

19.30 Abbenbroek- Simonshaven: 0-0

19.30 OHVV- GHVV'13: 1-2 

20.15 GHVV'13 - Zuidland: 0-1

 

Zaterdag 22 augustus 2020

Zilveren Hoorn toernooi

14.30 uur Nieuwenhoorn - Poortugaal 0-2

14.30 uur DCV - Brielle 0-0

 

Toernooi Hekelingen

12.30 uur Hekelingen- Bolnes 4-0

12.30 SCO'63 - Swift Boys 1-7

14.15 Bolnes - SC0'63 0-2

14.15 Swift Boys- Hekelingen 0-0 Swift Boys wint na strafschoppen 

 

Overig: 

11.00 uur OVV- Rockanje (bij Hellevoetsluis): 1-0

14.00 uur Abbenbroek- Botlek afgelast

14.30 uur GHVV'13 - Zwartewaal 4-1

14.30 uur Zuidland- Rozenburg: 8-0

14.30 uur Spijkenisse - Egalité Academy 0-0

15.00 uur Hellevoetsluis - Vierpolders 3-1

15.00 uur Vlotbrug- OHVV (Bij Hellevoetsluis): 1-4

15.00 uur Charlois VR - Zuidland VR: 3-0

 

Dinsdag 25 augustus 2020

20.15 uur Hellevoetsluis- Zuidland 2-2

19.15 uur Heerjansdam- Spijkenisse 1-2

20.00 uur OHVV- Blijdorp afgelast

20.00 uur Hekelingen- COAL afgelast

20.00 uur SCO'63 - DRL afgelast

20.00 uur OVV- sv Charlois (zo) 4-3

20.00 uur Deltasport- Vlotbrug 7-3

20.00 uur Rockanje - GHVV'13 2-2

20.00 uur WFB - Botlek 5-2

Zaterdag 29 augustus 2020

15.00 uur HBS- Spijkenisse 1-0

14.30 uur Botlek - Spijkenisse O23 2-1

14.30 uur Brielle - Katwijk O23 4-2

 

Dinsdag 1 september 2020

20.00 uur Spijkenisse - Nieuwenhoorn 2-2

20.00 uur Berkel - Hellevoetsluis 2-0

20.00 uur Zuidland- Meeuwenplaat 6-0

20.00 uur Rozenburg - DBGC 1-3

20.00 uur OHVV - Botlek 5-3

20.00 uur Vierpolders - Hekelingen 3-0

20.00 uur SCO'63 - Blijdorp 2-0 

 

Woensdag 2 september 2020

20.00 uur Zuidland VR - VVOR Vr  3-1

 

Dinsdag 8 september 2020

's Gravenzande - Nieuwenhoorn  4-2

OVV- Hellevoetsluis 2-2

SCO '63 - Deltasport 2-1

Vierpolders- Rozenburg  1-1

Rockanje - Blijdorp  4-3

Spijkenisse - RVVH 0-4

Dinsdag 15 september 2020 

Simonshaven - Dubbeldam 0-3