· 

Indelingen Badminton

3e divisie Afd 5:

Schollevaar BC 2

DKC 5

Le Credit Sportif Velo 5

Drop Shot BC 4

Asterix BC 2

TFS Barendrecht 3

BCRS 1

Conquesto 2

 

Speelschema: 

12 september 19.00 BCRS - Asterix 2

19 september 19.00 BCRS- Conquesto 2

27 september 13.00 Drop Shot 4- BCRS

3 oktober 19.00 BCRS- TFS Barendrecht 3

1 november 13.00 Schollevaar BC 2- BCRS

7 november 14.00 Le Credit Sportif Velo 5- BCRS

14 november 19.00 BCRS- DKC 5

29 november 13.30 Asterix 2- BCRS

6 december 12.15 Conquesto 2- BCRS

12 december 19.00 BCRS- Drop Shot 4

9 januari 18.00 TFS Barendrecht- BCRS

16 januari 19.00 BCRS - Le Credit Sportif Velo 5

23 januari 14.30 DKC 5- BCRS

30 januari 19.00 BCRS- Schollevaar BC 2

Mannen Nylon afd 5:

Schollevaar BC M2

Zeemeeuwen De BC M1

MIX BC M1

Schipluiden M1

USSR M1

BCRS M1

Randstad BC M1

Maassluis BC M4 teruggetrokken

 

Speelschema:

12 september 19.00 BCRS M1- Schipluiden M1

19 september 19.00 BCRS M1- Randstad BC M1

24 september 19.15 MIX BC M1- BCRS M1

3 oktober 19.00 BCRS M1- USSR M1

1 november 13.00 Schollevaar BC M2- BCRS M1

5 november 20.00 Zeemeeuwen BC M1- BCRS M1

28 november 19.30 Schipluiden M1- BCRS M1

6 december 09.30 Randstad BC M1- BCRS M1

12 december 19.00 BCRS - MIX BC M1

10 januari 13.00 USSR M1- BCRS M1

16 januari 19.00 BCRS M1- Zeemeeuwen BC M1

30 januari 19.00 BCRS M1- Schollevaar BC M2 



6e Divisie afd 16:

Schollevaar BC 8

Zeemeeuwen De BC 4

MIX BC 5

Voorburg BC 4

Schoonhoven BC 2

Quintus BC 2

Brielse BC 1

SOWAT RBC 1

 

Speelschema 

11 september 19.30 Brielse BC 1- Schoonhoven BC 2

11 september 20.00 SOWAT RBC 1- MIX BC 5

18 september 19.30 Brielse BC 1- SOWAT RBC 1

25 september 20.00 SOWAT RBC 1 - Schoonhoven BC 2

27 september 09.30 Voorburg BC 4- Brielse BC 1

2 oktober 19.30 Brielse BC 1- Quintus BC 2

2 oktober 20.00 SOWAT RBC 1- Voorburg BC 4

15 oktober 19.15 MIX BC 5- Brielse BC 1

25 oktober 10.00 Schollevaar BC 8- Brielse BC 1

29 oktober 20.00 Zeemeeuwen BC 4- SOWAT RBC 1

6 november 19.45 Quintus BC 2- SOWAT RBC 1

13 november 19.30 Brielse BC 1- Zeemeeuwen BC 4

13 november 20.00 SOWAT RBC Schollevaar BC 8

26 november 20.00 Schoonhoven BC 2- Brielse BC 1

28 november 19,30 MIX BC 5 - SOWAT RBC 1

4 december 20.00 SOWAT RBC 1 - Brielse BC 1

10 december 20.00 Schoonhoven BC 2- SOWAT RBC 1

11 december 19.30 Brielse BC 1- Voorburg BC 4

8 januari 19.45 Quintus BC 2 - Brielse BC 1

10 januari 09.30 Voorburg BC 4- SOWAT RBC 1

15 januari 19.30 Brielse BC 1- MIX BC 5

15 januari 20.00 SOWAT RBC - Quintus BC 2

21 januari 20.00 Zeemeeuwen BC 4- Brielse BC 1

24 januari 10.00 Schollevaar BC 8- SOWAT RBC 1

29 januari 19.30 Brielse BC 1 - Schollevaar BC 8

29 januari 20.00 SOWAT RBC 1- Zeemeeuwen BC 4