· 

Speelschema voetbalcompetitie.

Heren:

De wedstrijden bij de Heren worden in het algemeen om 14:30 uur afgetrapt.

 

In de 1e klasse B spelen vv Brielle en vv Nieuwenhoorn.

In de eerste competitieronde speelt vv Nieuwenhoorn 19 september om 14.00 uur een uitwedstrijd tegen en bij vv Heerjansdam. VV Brielle speelt om 14.30 uur thuis tegen Papendrecht

 

De week daarna (zaterdag 26 september) staat meteen al DE derby tussen Nieuwenhoorn en Brielle in Nieuwenhoorn gepland.

Als alles door blijft gaan, zullen de heren in speelronde 26 op 15 mei 2021 in Brielle elkaar weer treffen.

 

In de 2e klasse D spelen vv Rozenburg en vv Hellevoetsluis.

De competitie begint voor vv Rozenburg met een thuiswedstrijd tegen Binnenmaas. Om  15:00 uur ontmoet vv Hellevoetsluis de grote titelkandiaat (???) Sparta.  

Op zaterdag 12 december de eerste derby tussen onze regioverenigingen in Rozenburg; op zaterdag 13 maart staat de derby in Hellevoetsluis gepland.

 

In de 3e klasse C beginnen we meteen in de eerste competitieronde met een derby (wat ook bijna niet anders kan): SC Botlek - OVV. Verder staat op het programma:

* HBSS tegen Vierpolders

* Zuidland tegen Leonidas

* Kethel Spaland tegen GHVV '13

* 15:00 - BZC/Zuiderpark tegen FC Vlotbrug

 

Met bijna elke week 1 of 2 streekderby's in deze klasse, hoeft u als neutrale toeschouwer bijna nooit van het eiland af. 

 

In de 4e klasse H in de eerste competitieronde:

* Hekelingen tegen Piershil

* SCO '63 tegen De Egelantier Boys

* SV Simonshaven is deze speelronde vrij

 

De derby's in deze klasse staan gepland op:

* zaterdag 3 oktober - Hekelingen tegen Simonshaven.

* zaterdag 12 december - Hekelingen tegen SCO '63.

* zaterdag 16 januari - SCO '63 tegen Simonshaven.

* zaterdag 13 maart - SCO '63 tegen Hekelingen.

* zaterdag 10 april - Simonshaven tegen SCO '63.

* zaterdag 24 april - Simonshaven tegen Hekelingen.

 

Elke ploeg heeft in deze klasse 2 vrije zaterdagen omdat er maar 13 ploegen ingedeeld zijn. 

 

In de 4e klasse I beginnen we met de derby Rockanje tegen OHVV. Ook op het programma:

* Abbenbroek tegen DVV'09

* Zwartewaal tegen Melissant.

 

De derby's in deze klasse staan gepland op:

* zaterdag 3 oktober - Zwartewaal tegen OHVV.

* zaterdag 17 oktober - Rockanje tegen Abbenbroek.

* zaterdag 7 november - Abbenbroek tegen OHVV.

* zaterdag 5 december - Zwartewaal tegen Abbenbroek.

* zaterdag 12 december - Rockanje tegen Zwartewaal.

* zaterdag 30 januari - OHVV tegen Abbenbroek.

* zaterdag 27 februari - OHVV tegen Rockanje.

* zaterdag 13 maart - OHVV tegen Zwartewaal.

* zaterdag 20 maart - Zwartewaal tegen Rockanje.

* zaterdag 17 april - Abbenbroek tegen Rockanje.

* zaterdag 8 mei - Abbenbroek tegen Zwartewaal.


Dames

 

De dames starten op 19 september met de volgende wedstrijden:

 

2e klasse B

15:00 - IFC tegen Zuidland

 

3e klasse D

14:30 - Nieuwenhoorn tegen SSS VR3

 

4e klasse D

16:45 - Smitshoek tegen Hekelingen

 

4e klasse F

10:30 - Flakkee tegen Rockanje 

derby - 12:00 - Hekelingen VR2 tegen Zuidland VR3 

derby - 12:00 - Nieuwenhoorn VR2 tegen Rozenburg

 

5e klasse F

14:30 - Botlek tegen DVO32