· 

Voorzitter vv Hellevoetsluis roept supporters op thuis te blijven bij bekerderby.

Het is voor supporters van onze vereniging helaas niet mogelijk de bekerwedstrijd Nieuwenhoorn - Hellevoetsluis op 29 augustus a.s. te bezoeken.

 

Drukte op het terrein van Nieuwenhoorn vanwege andere bekerwedstrijden en de maatregel dat er niet meer dan 250 supporters op het terrein mogen zijn, noopt Nieuwenhoorn tot het nemen van deze maatregel. Uiteraard respecteren wij dit besluit van Nieuwenhoorn, omdat zij nou eenmaal niet anders kunnen vanwege de coronamaatregelen.

 

Wij gaan er dan ook vanuit dat er zich die zaterdag geen supporters van onze vereniging bij Nieuwenhoorn melden. Iedereen die namelijk binnen is of naar binnen wil, dient zich vooraf geregistreerd te hebben en een gezondheidscheck gedaan te hebben.

 

Groet,

voorzitter Edwin Boogaard.