· 

Indeling Basketbal

Door het opheffen van Jump'80 kent onze regio nog maar 2 clubs The Hurricanes uit Spijkenisse en BV Voorne uit Brielle. In de heren 2e klasse B zitten beide clubs ook nog eens bij elkaar in de competitie.

 

 

Indeling:

 

2e klasse B:

CBV Binnenland MSE 3

B.O.B MSE 1

Bouncers Basketball MSE 2

Divine MSE 1

Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1

Hurricanes MSE 1

Klipperstars MSE 1

Rebound MSE 1

Rotterdam Zuid MSE 1

BV Voorne MSE 1

 

Speelschema

12 September 16.30 Helmink Heroes MSE 1 - Hurricanes MSE 1

19 September 18.00 Hurricanes MSE 1 - CBV Binnenland MSE 3; 20.00 Rotterdam Zuid MSE 1- BV Voorne MSE 1

26 September 16.30 BV Voorne MSE 1- Hurricanes MSE 1

3 Oktober 17.45 Klipperstars MSE 1- BV Voorne MSE 1: 18.00 Hurricanes MSE 1- Rebound MSE 1

10 Oktober 16.30 BV Voorne MSE 1- Helmink Heroes MSE 1

31 Oktober 11,15 CBV Binnenland MSE 3- BV Voorne MSE 1: 19.00 Hurricanes MSE 1- B.O.B MSE 1

7 November 09.00 Divine MSE 1- Hurricanes MSE 1; 16.15 BV Voorne MSE 1- Bouncers Basketball MSE 2

14 November 16.30 BV Voorne MSE 1- Rebound MSE 1

21 november 16.00 Rotterdam Zuid MSE 1- Hurricanes MSE 1

11 december 21.15 Bouncers Basketball MSE 2- Hurricanes MSE 1

12 December 16.30 BV Voorne MSE 1 - B.O.B MSE 1

19 December 11.00 Divine MSE 1- BV Voorne MSE 1; 18.00 Hurricanes MSE 1- Klipperstars MSE 1

 

De rest van het schema zal later aangevuld worden daar de tijden nog niet bevestigd zijn 

 


De Vrouwen van The Hurricanes zitten weer in de 1e klasse:

 

EBV Baros VSE 2

CBV Binnenland VSE 3

Utrecht Bulls VSE 2

Cady'73 VSE 1

Crackerjacks VSE 1

DAS VSE 2

Hurricanes VSE 1

Lokomotief VSE 2

New Stars VSE 1

Punch VSE 1

BC Waldric VSE 2

 Zoebas VSE 1

 

Speelschema eerste seizoenshelft

12 September 21.00 Hurricanes VSE 1- CBV Binnenland VSE 3

19 September 18.30 DAS VSE 2 - Hurricanes VSE 1

27 September 14.00 Hurricanes VSE 1- Cady VSE 1

4 Oktober  15.30 Zoebas VSE 1 - Hurricanes VSE 1

10 Oktober 20.00 Hurricanes VSE 1- Lokomotief VSE 2

31 Oktober 17,15 Crackerjacks VSE 1- Hurricanes VSE 1

8 November 16.30 Hurricanes VSE 1- New Stars VSE 1

14 November 18.30 Hurricanes VSE 1- EBV Baros VSE 2

21 November 12.30 Punch VSE 1 - Hurricanes VSE 1 

13 December 18.00 Hurricanes VSE 1- Utrecht Bulls VSE 2

19 December 18.00 BC Wakdric VSE 2- Hurricanes VSE 1

 


De Vrouwen van Voorne gaan opnieuw proberen dit jaar wel vanuit de 3e klasse te kunnen promoveren. De indeling:

 

EBV Baros VSE 4

CBV Binnenland VSE 4

B.O.B. VSE 1

Utrecht Bulls VSE 4

Divine VSE 2

Hurricanes VSE 2

Juventus VSE 1

Punch VSE 2

River Trotters VSE 3

S.B.U VSE 3

BV Squirrels VSE 1

BV Voorne VSE 1

 Speelschema 1e seizoenshelft

12 September 14.30 BV Voorne VSE 1- Juventus VSE 1

19 September 16.00 Hurricanes VSE 2- BV Voorne VSE 1

26 September 14.30 BV Voorne VSE 1- BV Squirrels VSE 1

3 Oktober 16.15 CBV Binnenland VSE 4- BV Voorne VSE 1

10 Oktober 14,30 BV Voorne VSE 1- River Trotters VSE 3

31 Oktober 14.00 Divine VSE 2 - BV Voorne VSE 1

7 november 14.15 BV Voorne VSE 1 - S.B.U VSE 3

14 november 14.30 BV Voorne VSE 1- EBV Baros VSE 4

21 november 14.30 Punch VSE 2 - BV Voorne VSE 1

12 december 14.30 BV Voorne VSE 1 B.O.B VSE 1

19 december 16.15 Utrecht Bulls VSE 4- BV Voorne VSE 1