· 

Programma 4 tot 11 september 2020

Atletiek

Zondag 6 september 2020: 

Vestingloop Hellevoetsluis (Linq Media TV is daarbij live aanwezig).


Badminton

Competitie start 11 september 2020.


Basketbal

Competitie start 11 september 2020.


Bridge

Diverse verenigingsdrives

(o.a. Brogilo en HEV: zie websites verenigingen).


Gymnastiek/Turnen

Geen wedstrijden bekend.


Handbal

Zondag 6 september 2020:

Helius HS 1- Oliveo HS 2: 26-17.

Helius DS 1- Ventura DS 2: 9-15.

Indus'67  HS 1- WHC (DH) HS 2: 27-43.

Indus'67 DS 1- SC Twist DS 1: 23-20.

Roda'71 DS 1-HVOS DS 1: 19-12.


Hockey

Zondag 6 september 2020:

Leonidas H27- Forcial H1: 3-2

Spijkenisse D1- Ommoord D1: 0-1.

HDS D1- Voorne D1: 3-1.

Spijkenisse H1- Zevenbergen H1: 4-1.

Waddinxveen H1- Voorne H1: 0-7.


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 4 september 2020:

Vlaardingen Holy HS 3- Hellevoet Athletics HS 1 23-5

Hellevoet Athletics DS 1- Stags DS 1 1-4

Spikes HS 2- Jeka HS 1 14-20

Holy Gophers Combinatie HS1 - Spikes HS 1 3-12

 

Zondag 6 september 2020: 

Ridderkerk Rowdies H3- Hellevoet Atletics H1: 7-4 

 

Woensdag 9 September

Islanders DS 1- Hellevoet Athletics DS 1 9-3

 


Korfbal

Zaterdag 5 september

Zaamslag - ZKV 13-9

Capproen- Focus 15-8

Olympia- Triaz 12-10  


Paardensport

Zaterdag 5 september 2020:

Funwedstrijd Hippisch Centrum Simonshaven.

 

Zondag 6 september 2020:

Dressuurwedstrijd RV Noblesse Simonshaven.


Schaken

Vrijdag 4 september 2020:

Start interne competitie SV Spijkenisse. 


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Competitie start op 14 september 2020.


Tennis

Najaarscompetitie start 12 september 2020.


Triathlon/Duathlon

Zaterdag 5 september 2020:

Rabocup Noord Drenthe Tijnaarlo


Twirlen

Geen wedstrijden bekend.


Vechtsporten

Geen gala's bekend.


Voetbal

 

Vrijdag 4 september 2020:

Zaalvoetbal Bekerwedstrijd in Uithoorn tussen 

Herta 1-OACN Boys 1. 2-8

 

Zaterdag 5 september 2020:

Heren Competitie: 

Hoofdklasse A

vv Spijkenisse-Jodan Boys. 1-1

 

KNVB Bekercompetitie:

Heren:

WFB- Vlotbrug 1-1

WCR- Abbenbroek 2-3

HWD- OVV gestaakt

Overmaas- Rockanje 1-1

Zwartewaal- Egelantier Boys 4-1

Zuidland -SDV 6-0

GOZ-Botlek 3-1

GHVV'13 - TOGB 5-2

Hermes DVS- Vierpolders 2-0

Hekelingen- Den Bommel 5-5

SNS- Simonshaven 4-1

Binnenmaas- Brielle 0- 6

DRL- OHVV 2-5

VFC - SCO'63  2-0

Hellevoetsluis -Strijen 4-3

Full Speed- Nieuwenhoorn 3-8

Rozenburg -HMSH 2-2

 

Dames:

Hekelingen - Voorschoten '97 2-2

Rockanje - Ter Leede VR3. Ter Leede n.o.

GHVV'13 - CWO VR2 12-1

CKC - Rozenburg 4-2

 

Dinsdag 8 September

Brielle- DBGC 4-0

Botlek- Stellendam 5-1


Volleybal

Competitie start 12 september 2020

Spivo speelt dan Bekervoorronde. 


Wielrennen/Toerfietsen

Vrijdag 4 september 2020:

* Laatste dag Elitewedstrijd Coppi e Bartali met Kevin Inkelaar (Abbenbroek)

* Etappe 7 Giro d'Italia U23 met Daan Hoole (Zuidland)

 

Zaterdag 5 september 2020:

* Etappe 8 Giro d'Italia U23 met Daan Hoole (Zuidland) 

* Wedstrijd in Putte met Daan van Sintmaartensdijk (Zuidland).

* Toertochten TCVP Spijkenisse (75/130/160 km).

 

Zondag 6 september 2020:

* Topcompetitie Nederland. Omloop Valkenswaard met Beloftenrenner Roel van Sintmaartensdijk en Jordi Talen.

* Toertocht SBU Spijkenisse (150 km).


Zwemmen/Waterpolo

Competitie start 3 oktober 2020.



Reactie schrijven

Commentaren: 0