· 

Programma 18-25 september 2020

Atletiek

Zaterdag 19 september 2020:

Bootcamptraining AV Spark

 

Zondag 20 september 2020:

Vestingloop Willemstad


Badminton

Vrijdag 18 september 2020:

Brielse BC 1- SOWAT RBC 1 4-4

 

Zaterdag 19 september 2020:

BCRS Mix 1- Conquesto 2 3-5

BCRS Man 1- Randstad BC 1 7-1

 

Donderdag 24 september 2020:

19.15 MIX BC M1 BCRS Man 1 1-7


Basketbal

Zaterdag 19 september 2020:

Rotterdam Zuid MSE 1-BV Voorne MSE 1 54-40

Hurricanes MSE 1-CBV Binnenland MSE 3 57-90

DAS VSE 2-Hurricanes VSE 1 40-59


Bridge

Diverse Verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Geen wedstrijden bekend.

 

Woensdag 23 september 2020:

Turn Talent Dag KDO Sport Hellevoetsluis.


Handbal

Zondag 20 september 2020:

Indus '67 DS 1- DIOS DS 1 = 17-26

HVOS HS 1- De Treffers HS 1 = 22-19

DES '72 DS 1- Helius DS 1 = 18-15

Indus '67 HS 1- Foreholte HS 1 = 27-33

HVOS DS 1- DWS D1 = 19-27

Hellas HS 1- Helius HS 1 = 30-28


Hockey

Zondag 20 september 2020:

Ommoord D1- Voorne D1 = 0-1

Spijkenisse D1- Derby D1 = 1-2

Scoop Delft - Voorne H1 = 2-5

DDHC H1- Spijkenisse H1 = 1-2

Forcial H1 - Victoria H7 = 0-4


Honkbal/Softbal/B Daseball

Vrijdag 18 september 2020:

Hellevoet Athletics DS 1- Wizards of BoZ DS 1 = 13-6

Spikes HS 2- Zwijndrecht HS 1 = 26-11

Vlaardingen Holy HS 4- Hellevoet Athletics HS 1 = 16-12

 

Zondag 20 september 2020:

14.00 Blue Hitters H1 - Hellevoet Athletics H1 = 19-5

14.30 Hellevoet Athletics DS 1- Islanders DS 1 = 1-10

 

Maandag 21 september 2020:

19.30 Neptunus HS 1- Spikes HS 2 19-18

 

Dinsdag 22 september 2020:

Portland Poema's HS 1- Spikes HS 1 1-12


Korfbal

Zaterdag 19 september 2020:

Olympia- Stormvogels 10-15

't Capproen- ZKV 12-9


Paardensport

Vrijdag 18 september 2020:

FNRS Dressuurwedstrijd Manege Stal Flicka.

 

Zaterdag 19 september 2020:

Diplomarijden HCS

Dressuurwedstrijd RV Colinsland Tinte

 

Zondag 20 september 2020:

Dressuurwedstrijd RV Colinsland Tinte

 

Donderdag 24 september 2020:

FNRS Dressuurwedstrijd Manege Stal Flicka.


Schaken

Regionale Jeugd schaakkampioenschappen in de Boekenberg Spijkenisse (hele weekend).

 

Interne Competititie SV Spijkenisse/ De Pionier


Tafeltennis

Vrijdag 18 september 2020:

1e klasse reguliere competitie

De Sprint 2-Salamanders 2 = 2-7

 

2e klasse reguliere competitie

De Repelaer 1- Docos 5 = 7-2

4e klasse duocompetitie

Bernisse '80 1- TTVA 5 = 2-3

3e divisie Landelijke reguliere competitie

HTTV-070 1- De Sprint = 7-3

3e klasse duocompetitie

Hellevoets Effect 1- De Treffers (M) 2: 2-3

4e klasse duocompetitie

Korendijk 2-Bernisse'80 1 


Tennis

Kijk hier voor het programma van alle regionale teams in de najaarscompetitie.

 

Kwalificaties Dames Rolland Garos (Parijs):

met Lesley Pattinama-Kerkhove (Spijkenisse).

 

Zondag 20 september 2020:

Heren Eredivisie:

Sportverlichting.com/Suthwalda - Life & Finance/LTC Spijkenisse: 5-1.


Triathlon/Duathlon

Zaterdag 19 september 2020

NK Triathlon in Roermond (o.a. Kim (5e) en Joey Van T Verlaat (Zilver)


Twirlen

Zondag 20 september 2020

High Five Kick Off Spijkenisse met Twirlvereniging TOSS.


Vechtsporten

Geen Gala's bekend.


Voetbal

 

Vrijdag 18 september 2020:

Zaalvoetbal in Spijkenisse

OACN Boys-ZVG = 4-7

 

Zaterdag 19 september 2020:

 

Heren 

Hoofdklasse A

Spijkenisse - Poortugaal = 2-2

 

1e klasse B

Heerjansdam - Nieuwenhoorn uitgesteld naar 29 september

Brielle - Papendrecht = 2 - 0

 

2e klasse D

Rozenburg - Binnenmaas = 0 - 2

Hellevoetsluis - Sparta (AV) = 1 - 2

 

3e klasse C

Botlek - OVV = 1 - 3

Kethel Spaland - GHVV'13 = 0 - 1

HBSS - Vierpolders = 5 - 2

Zuidland -Leonidas = 4-1

BZC/ Zuiderpark- Vlotbrug = 2-3

 

4e klasse H

Hekelingen - Piershil = 4 - 1

SCO'63 - Egelantier Boys = 2 - 1

Simonshaven is vrij

 

4e klasse I

Rockanje - OHVV = 0 - 1

Abbenbroek - DVV'09 1-4

Zwartewaal- Melissant = 4 - 1

 

Dames 

2e klasse B

IFC - Zuidland = 3-2

 

3e Klasse G

Nieuwenhoorn - SSS VR 3 uitgesteld naar 17 oktober

De Jonge Spartaan - Zuidland VR 2 = 1-0

 

4e Klasse D

Hekelingen is Vrij

 

4e klasse F

Flakkee - Rockanje = 15 - 0

Hekelingen VR 2 - Zuidland VR 3 = 0 - 3

Nieuwenhoorn VR 2 - Rozenburg VR 1 uitgesteld. Nieuwe datum no niet bekend. 

GHVV '13 is Vrij

 

5e klasse F

Botlek - DVO'32 = 1 - 5

Zuidland VR 4 is vrij

 

5e Klasse G

Overmaas - Hekelingen VR 3 = 2 - 8

Zuidland VR 5- Zinkwegse Boys  7-0 


Volleybal

Vrijdag 18 september 2020

Move4U DS 2- Vovero DS 1 = 4-0

Move4U HS 2 - VVBV HS 1 = 4-0

 

Zaterdag 19 september 2020

Yum HS 2 -Vovero HS 1 = 4-0

Volley Voorne DS 1- Erasmus Volley DS 2 = 3-1

ODI DS 1 - Spivo DS 1 = 3-1

Volley Voorne HS 1- Spivo HS 1 = 3-2

Bernisse DS 1- Spivo DS 2 = 3-1

 

Dinsdag 22 september 2020

VVBV HS 1- DVO HS 1 0-4

Molenwiek '74 HS 1- Vovero HS 1 3-1

 

Woensdag 23 September

20.30 DVO DS 2- Volley Voorne DS 1 3-2

 

Donderdag 24 september

19.00 Erasmus Volley DS 2 - Bernisse DS 1 3-1


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 19 september 2020

Giro dell'Appennino met Kevin Inkelaar (Italië).

Wielerbelofte Kevin wordt uitgespeeld als 1 van de 2 kopmannen. De overige ploeggenoten rijden in zijn dienst.

 

Zondag 20 september 2020:

Wielerbelofte (u23) Daan Hoole komt met zijn SEG Racing Academyteam aan de start van de Gooikse Pijl in België.

 

Zondag 20 september 2020:

Sterritten WTAC Waterstad 75/100 km (Hellevoetsluis).

Toertochten TCVP 75/135/165 km (Spijkenisse)


Zwemmen/Waterpolo

Competitie waterpolo start 3 oktober 2020


Zaterdag 19 september 2020

De Zeehond '73 Zwemvierkamp in Vlaardingen

Zondag 20 september 2020

Juniorencircuit Zwemmers in Rozenburg



Reactie schrijven

Commentaren: 0