· 

Programma 25 september tot 2 oktober 2020.

Atletiek

Zaterdag 26 en zondag 27 september 2020:

Clubkampioenschappen AV Spark.


Zondag 27 september 2020:

9e Spectades Games bij Voorne Atletiek in Vierpolders.


Badminton

Zondag 27 september 2020:

Drop Shot BC 4- BCRS Mix 1 4-4


Basketbal

Zaterdag 26 september 2020:

BV Voorne VSE 1 -BV Squirrels VSE 1 74-38


Bridge

Diverse Verenigingsdrives HEV en Broglio.


Gymnastiek/Turnen

Geen wedstrijden bekend.


Golf

European Girls Team Championship met Rosanne Boere.


 18-9Handbal

Veld

Zondag 27 september 2020:

Helius DS 1- Atomium '61 DS 1 18-9

Vires et Celeritas DS 1- HVOS DS 1 16-24

Sima Sport/Ventura DS 1- Indus '67 DS 1 23-19

Drechtsteden HS 1- Indus '67 HS 1 27-20

Roda'71 HS 2- HVOS HS 1 22-22

 

Zaal

HVOS HS 1 - Hellas HS 3 afgelast ivm corona bij tegenstander Hellas.


Hockey

Zondag 27 september 2020:

Tempo '34 D1 - Spijkenisse D1 1-3

Voorne D1 - Barendrecht D1 0-4

HCRB H1- Forcial H1 7-0

Spijkenisse H1 - Olympia H1 4-1

Voorne H1 - Capelle H1 3-4


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 25 september 2020:

Wizards of BOZ HS1 - Hellevoet Athletics HS 1 25-0

Hellevoet Athletics DS 1- Euro Stars DS 5 afgelast

Holy Gophers Combinatie HS 1- Spikes HS 2 afgelast

Spikes HS 1- Neptunus HS 1 afgelast

 

Zondag 27 september 2020:

Hellevoet Athletics H1- Stags H1 11-10

Stags H1 - Hellevoet Athletics H1

beide duels in Etten Leur.


Woensdag 30 Septembr 

Holy Gophers Combinatie HS 1 - Spikes HS 2 19-9


Korfbal

Zaterdag 26 september 2020:

Olymia- Purmer 8-11

ZKV -Oranje Zwart/De Hoekse = Afgelast

Zaamslag - 't Capproen 19-11


Paardensport

Zaterdag 26 en Zondag 27 september 2020:

* Westvoorne Cup RV Voorne Putten (afgelast)

* Nissewaard Cup RV Hekelingen Manege Willemshof

* Fun Wedstrijd HC Simonshaven

* Regionale Kampioenschappen 


Schaken

Interne competitities.

Landelijke competities starten pas op 31 oktober 2020


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

 

Vrijdag 25 september 2020:

Twenty One Up 3-De Repelaer 1 (1e kl): 4-1

Twenty One Up 5-De Beer 1 (2e kl): 4-1

De Sprint 1-Taveri 3 (5e kl): 0-5

 

Zaterdag 26 september 2020:

(landelijke 3e divisie)

De Sprint 1-Pecos 4: 3-7

 

Maandag 28 september 2020:

Hellevoets Effect 1-Korendijk 1 (3e kl): 3-2

Scyadam 4-Bernisse'80 1 (4e kl DC) 2-3

 

Dinsdag 29 september 2020:

De Beer 1-NN Rotterdam (2e kl DC) 4-1

 

Donderdag 1 oktober 2020:

Xerxes 1-De Repelaer 1 (1e kl DC) : 3-2


Tennis

Kijk hier voor het programma en de uitslagen van alle regionale teams in de najaarscompetitie.

 

Zondag 27 september 2020:

12.00 LTC Spijkenisse- Mullier Bouw/De Pettelaer 6-0


Triathlon/Duathlon

Zaterdag 26/Zondag 27 september 2020:

Tri Bosbaan Amsterdam

Iron Man Maastricht


Twirlen

Zaterdag 26 september 2020:

organisatie TOSS in de Maaswijkhal


Vechtsporten

Geen gala's bekend.


Voetbal

 

Zaal:

Geen wedstrijd OACN Boys (uitgesteld).

 

Veld:

Zaterdag 26 september 2020:

 

Heren 

 

Hoofdklasse A

DHSC - Spijkenisse = 5 - 1

 

1e klasse B

DERBY - Nieuwenhoorn - Brielle = 2 - 1

 

2e klasse D

CION - Rozenburg = uitgesteld naar 14/11 ivm corona.

15.00 - DCV - Hellevoetsluis = 4 - 1

 

3e klasse C

OVV - Kethel Spaland = 1 - 2

Rhoon - Botlek = 4 - 3

Rijnmond HS - Zuidland = 1 - 3

Vlotbrug - HBSS = 1 - 4

GHVV '13 - VFC = afgelast14  November

Vierpolders - BZC/Zuiderpark = verplaatst naar dinsdag 6 oktober 2020

 

4e klasse H

Piershil - Simonshaven = 0 - 0

ZBVH - SCO '63 = 3 - 1

Hekelingen is vrij

 

4e klasse I

OFB - Rockanje = 2 - 0

OHVV - Herkingen '55 = 7 - 2

NTVV - Zwartewaal = 2 - 2

Stellendam - Abbenbroek = afgelast. 14 November

 

Dinsdag 29 september 2020:

Beker

20.00 HWD- OVV (stand 2-1) (vanaf 70e minuut) Niet Gespeeld OVV trok zich terug

 

===

 

Dames 

Zaterdag 26 september 2020:

 

2e klasse B

Zuidland - Maense = afgelast .17 0ktober

 

3e Klasse G

SVO DKS'17/Axel - Nieuwenhoorn = verplaatst naar 14 november 2020

 

4e Klasse D

Hekelingen - VDL = 2 - 3 

 

4e klasse F

GHVV'13 - Heinenoord = 2 - 2

Rockanje - DVV'09 = 0 - 6

 

Woensdag 30 september 2020:

20:00 - Rozenburg - SSS VR4 = 0-1

 

5e klasse F

Zwaluwen VR2 - Botlek = verplaatst naar 14 november 2020


Volleybal

Zaterdag 26 september 2020:

Spvio DS 1- VC Volt DS 1 uitgesteld

Volley 2B HS 3 -Bernisse HS 1 1-3

Spivo HS 1- Spirit HS 3 1-3

RVC/Libanon 50 HS 2- Volley Voorne HS 1 3-1


Wielrennen

Zaterdag 26 september 2020:

Wereldkampioenschappen Elite Dames met Chantal van den Broek-Blaak.

51e editie van de Omloop van de Braakman (Philippine/Zeeland) met Daan Hoole en Daan van Sintmaartensdijk, Roel van Sintmaartensdijk.

 

Woensdag 30 september 2020:

De Waalse Pijl met Kevin Inkelaar (Bahrain McLaren)


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 26 september 2020:

Minioren Circuit Rotterdam

 

Zondag 27 september 2020:

NK Estafette Eindhoven


Waterpolo competitie Start 3 oktober 2020:



Reactie schrijven

Commentaren: 0