· 

Programma 2 t/m 8 oktober 2020

Atletiek

Geen wedstrijden bekend.


Badminton

Vrijdag 2 oktober 2020

Brielse BC 1- Quintus BC 2 5-3

SOWAT RBC 1- Voorburg BC 4 3-5

 

Zaterdag 3 oktober 2020

BCRS M1 USSR M1 8-0

BCRS Mix 1- TFS Barendrecht 3 2-6


Basketbal

Zaterdag 3 oktober 2020

CBV Binnenland VSE 4- Voorne VSE 1 uitgesteld

Klipperstars MSE 1- BV Voorne MSE 1 67-69

Hurricanes MSE 1- Rebound MSE 1 80-49

 

Zondag 4 oktober 2020

Zoebas VSE 1- Hurricanes VSE 1 66-46


Bridge

Diverse Verenigingsdrives. Raadpleeg de verenigingswebsite voor meer informatie.


Gymnastiek/Turnen

Geen wedstrijden bekend.


Handbal

Veld

Zondag 4 oktober 2020

Indus '67 HS 1- Northa HS 1 15-28

Indus '67 DS 1- Stompwijk '92 DS 1 16-16

De Treffers DS 1- Helius DS 1 17-10

Saturnus Leiden HS 1- Helius HS 1 32-24

 

ZAAL

WPK/ Westlandia HS 1 - HVOS HS 1 23-31


Hockey

Zondag 4 oktober 2020

Spijkenisse D1 - Bleiswijk D1 0-1

Pijnacker D1- Voorne D1 1-0

Forcial H1- Krimpen H2(O) 1-2

Dopie H1- Voorne H1 4-2


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 2 oktober 2020

Jeka HS 1- Spikes HS 1 afgelast

Spikes HS 2 - Euro Stars HS 1 3-13

Hellevoet Athletics HS 1- Spikes HS 3 17-9

 

Zondag 4 oktober 2020

Red Lions DS 2- Hellevoet Athletics DS 1 7-19

Hellevoet Athletics H1- Schiedam H2 niet gespeeld

 

Donderdag 8 oktober 2020

19.30 Hellevoet Athletics DS 1- Euro Stars DS 5 afgelast


Korfbal

Zaterdag 3 Oktober

15.30 Capproen - Terda 16-3

15.30 Focus - ZKV 11-3

15.30 Nikantes -Olympia 5-15

 


Paardensport

Zaterdag 3 oktober/Zondag 4 oktober 2020

Manege Stal Flicka Oktoberfest

Dressuurwedstrijd Hippisch Centrum Simonshaven.

 

Zondag 4 oktober 2020

KNHS Springwedstrijd Blijde Rijders

Dressuurwedstrijd Manege Stal Flicka.


Schaken

Interne competitie SV Spijkenisse, De Pionier en het Houten Paard


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 2 oktober 2020

Tanaka 1- De Sprint 1 (3e div G RC): 8-2

De Sprint - Sorry 8 (5e kl. E (DC) 4-1

De Repelaer 1 -Xerxes 1 (2e kl E RC) 6-3

Taverzo 6 - De Sprint 2 (1e Kl A RC) 4-5

 

Maandag 5 oktober 2020

Tavenu 5 -De Sprint (5e kl. E DC) 4-1

Taveba 2- De Repelaer (1e kl A DC) 2-3

Boomgaardshoek 1- Hellevoets Effect 1 (3e Kl. A DC) 0-5

 

Donderdag 8 oktober 2020

20.00 NTTC 2- Bernisse '80 1 (4e Kl B DC) 3-2

20.15 Dordrecht 4- De Beer 1 (2e Kl C DC)


Tennis

Najaarscompetitie

Kijk hier voor het programma en de uitslagen van alle regionale teams in de najaarscompetitie.

 

Zondag 4 oktober 2020

Nieuwerkerk 1- Life & Finance/LTC LTC geannuleerd (LTC Spijkenisse heeft zich door de coronamaatregelen uit financiële overwegingen terug getrokken). 


Triathlon/Duathlon

Iron Man Westfriesland

Relay in Ouderkerk


Twirlen

3 oktober 2020

Wedstrijd bij Vivre in Groningen


Vechtsporten

Geen Gala's bekend.


Zaalvoetbal

Vrijdag 2 oktober 2020

OACN Boys- LZV Kuipers 6-4

 

Heren 

 

Zaterdag 3 oktober 2020

Hoofdklasse A

Spijkenisse - Duno Dorwerth = uitgesteld ivm Corona bij een speler. 

 

1e klasse B

Heerjansdam- Brielle = 2 - 2

Neptunus/ Schiebroek -Nieuwenhoorn = verplaatst naar 13 oktober ivm begrafenis.

 

2e klasse D 

Rozenburg - SV Charlois = 3 - 3

Hellevoetsluis -Cion = uitgesteld naar 13 oktober ivm Corona bij CION.

 

3e klasse C

DVO '32 - Vlotbrug = 1-1

Rijnmond Hoogvliet Sport -OVV = 2 - 2

Botlek- Vierpolders (Streekderby) = 1 - 2

Zuidland - GHVV'13 (Streekderby) = 3  - 1

  

4e klasse H

Hekelingen- Simonshaven (Derby) 2-1
SCO'63 is vrij

 

4e klasse 

Rockanje - Fios = 3 - 1

Abbenbroek - SNS = 3-2

Zwartewaal - OHVV (Streekderby) = 0 - 0

 

===

 

Dames 

 

2e klasse B

Jodan Boys VR 1- Zuidland Vr 1 5-1

 

3e Klasse G

Nieuwenhoorn Vr - MZC'11 VR1 1-6

 

4e Klasse D

DSVP VR 2 - Hekelingen VR 1 = 2 - 2

 

4e klasse F

Hekelingen VR 2 - Rozenburg VR 1 verplaatst naar 16 januari

Rockanje VR 1 - Zuidland VR 3 = afgelast

Nieuwenhoorn vr2 - GHVV'13 = 5 - 3

 

5e klasse F

Botlek VR 1- CION VR 1 = uitgesteld naar 10 november


Volleybal

Zaterdag 3 oktober 2020

Volley Voorne DS 1- RVC Libanon 50 DS 3 = uitgesteld

Bernisse DS 1- DVO DS 2: 1-3

Volley Voorne HS 1- VVBV HS 1: verplaatst naar 2 dec

Vovero HS 1- Bernisse HS 2: verplaatst naar 10 dec

Vovero DS 1- RVC Libanon'50 DS 5 = uitgesteld

Spivo DS 1- VCN DS 31: 3-1

Bernisse HS 1- Spivo HS 1: 4-0

 

Dinsdag 6 oktober 2020

VVBV HS 1- Spirit HS 3 = uitgesteld


Wielrennen/Toerfietsen

Zondag 4 oktober 2020:

Liege-Bastogne-Liege voor Elite wielrenners.

Vrouwen met Chantal van der Broek-Blaak (geb Zuidland) en Marieke de Groot-van Witzenburg (Spijkenisse).

Mannen met Kevin Inkelaar (Abbenbroek).

 

Woensdag 7 oktober 2020:

Brabantse Pijl met Kevin Inkelaar (Abbenbroek).


Zwemmen/Waterpolo

Waterpolo

Zaterdag 3 oktober 2020

Wave H1 - De Kempvis H1 = uitgesteld

Katwijk H3- SCOM Zeehond Duck H1 = nnb

SVH Da 1- De Kempvis Da 1 6-6

De Reigers Da 1- SCOM Zeehond Duck Da1 = nnb

 

Zwemmen

Nationale Competitie Dag 1

Zwemmers de Kempvis en SCOM Zeehond komen uit in de B klasse




Reactie schrijven

Commentaren: 0