· 

Programma 9 tot 15 oktober 2020.

Atletiek

Zaterdag 10 oktober 2020

AVW cross Maassluis


Badminton

Vrijdag 9 oktober 2020

Voorburg BC 4- Brielse BC 1 4 -4

SOWAT RBC 1- Schoonhoven BC 2 7-1


Basketbal

Zaterdag 10 oktober 2020

BV Voorne VSE 1- River Trotters VSE 3 76-23

BV Voorne MSE 1- Helmink Heroes MSE 1 uitgesteld

Hurricanes VSE 1- Lokomotief VSE 2 32-61


Bridge

Diverse Verenigingsdrives


Gymnastiek/Turnen

Geen wedstrijden bekend


Handbal

Zondag 11 oktober 2020

Veld

De Meeuwen HS 1 - HVOS HS 1 : afgelast

Zaal

HVOS HS 1- Atomium '61 HS 1: afgelast 


Hockey

Zondag 11 oktober 2020

Catwijck D1- Spijkenisse D 1: afgelast ivm corona HVS

Voorne D1- Rapide D1: 0-2

Hoeksche W. H2- Forcial H1: 6-0

Spijkenisse H1- Vianen H1: 4-3

Voorne H1 -Feyenoord H1: 1-1


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 9 oktober 2020

Hellevoet Athletics HS1- The Hawks HS 1: afgelast

Spikes HS 1- Spikes HS 2 8-6

 

Zondag 11 oktober 2020

The Hawks H2 -Hellevoet Athletics H1:afgelast

Stags DS 1- Hellevoet Athletics DS 1: afgelast


Korfbal

Zaterdag 10 oktober 2020

Capproen- Oranje Zwart/De Hoekse: 15-7

Terda - ZKV: uitgesteld

Fluks- Olympia: 11-6


Paardensport

Zaterdag 10 oktober 2020

HCS Springwedstrijd

 

Zondag 11 oktober 2020

Dressuurwedstrijd Blijde Rijders

Dressuurwedstrijd RV Noblesse


Schaken

Interne Competities SV Spijkenisse, Houten Paard en de Pionier


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 9 oktober 2020

Overschie 1- De Repelaer 1 (RC 2e kl E): 3-6.

De Sprint 2 - Docos 3 (RC 1e kl. A) : 5-4.

 

Zaterdag 10 oktober 2020

De Sprint 1- The Back Hands 1 (RC 3e Divisie G) 3-7.

 

Maandag 12 oktober 2020

Hellevoets Effect 4- De Sprint 1 (DC 5e Kl. E): 5-0.

De Repelaer 1- Drivers 1 (DC 1e kl. A): 3-2


Tennis

Kijk hier voor het programma en de uitslagen van alle regionale teams in de najaarscompetitie.


Triathlon/Duathlon 

Geen wedstrijden bekend.


Twirlen

Zaterdag 10 oktober 2020

Twirlteam Accelerando Zwijndrecht.

 

Zondag 11 oktober 2020 

HOV Libertas Primitae in de Dukdalf.

Landelijke wedstrijden in Almere.


Vechtsporten

Geen Gala's bekend.


Voetbal

 

Zaalvoetbal

Vrijdag 9 oktober 2020

1e divisie

ZVS/ Bodemflex - OACN Boys : 6-8.

 

Heren 

Zaterdag 10 oktober 2020 

Hoofdklasse A

Smitshoek - Spijkenisse 1-1

 

1e klasse B

Brielle - Neptunus/Schiebroek 3-0

Nieuwenhoorn - BVCB 3-3

 

Dinsdag 13 oktober 2020

20.00 Neptunus/Schiebroek - Nieuwenhoorn 4-3

 

2e klasse D

Zaterdag 10 oktober 2020

Binnenmaas - Hellevoetsluis 3 -3

DCV - Rozenburg = verplaatst naar 20 oktober 20.00 u.

 

Dinsdag 13 oktober 2020

20.00 Hellevoetsluis - CION 2-0

 

3e klasse C

Zaterdag 10 oktober 2020

OVV- VFC 1-1

Vlotbrug- Botlek (streekderby) = afgelast i.v.m. COVID-19 bij Botlek.

Vierpolders - Zuidland (streekderby) = afgelast i.v.m. COVID-19 bij vv Zuidland.

GHVV'13 - Rijnmond Hoogvliet Sport 0-2

 

Dinsdag 13 oktober 2020

20.00 Vierpolders - BZC/Zuiderpark 2-1

20.00 Leonidas- OVV Afgelast

 

4e klasse H

Zaterdag 10 oktober 2020

Simonshaven- Transvalia/ZW 1-2

Piershil -SCO '63 1-5

ZBVH- Hekelingen 0-3

 

4e klasse I

Melissant - Rockanje = afgelast

OHVV- NTVV = 3-0

Stellendam- Zwartewaal = 3-2 

FIOS - Abbenbroek = 1-4 

 

Beker 

Dinsdag 13 oktober 2020

20.00 HWD - Spijkenisse 3-2

20.00 Zuidland - HOV/DJSCR 8-1

20.00 RKAVV - Vlotbrug afgelast

20.00 Olympia - GHVV'13 4-0

 

===

 

Dames 

 

Zaterdag 10 oktober 2020

2e klasse B

Zuidland - DSVP = 3-1

 

3e klasse G

Nieuwenhoorn en Zuidland VR 2 zijn vrij

 

4e klasse D

Hekelingen - BVCB = afgelast

 

4e Klasse F

GHVV'13 - Hekelingen VR 2 (streekderby) = 4-1

Rozenburg - Heinenoord = 0-6

Zuidland VR 3- DVV'09 = 4-0

SSS VR 4 - Nieuwenhoorn VR 2 = 1-1

 

5e klasse F

CWO VR 2 - Zuidland VR 4 = 4-0

Schipluiden - Botlek : uitgesteld naar 24 november 

 

5e Klasse G

Charlois VR 2- Zuidland VR 5 = 6-1

Hekelingen VR 3- Stellendam = afgelast


Volleybal

Vrijdag 9 oktober 2020

Apollo DS 1- Vovero DS 1 uitgesteld

 

Zaterdag 10 oktober 2020

RVC/ Libanon 50  DS 3- Bernisse DS 1 uitgesteld

Spivo HS 2- Vovero HS 1 Uitgesteld

Volley Zuid HS 4 - Volley Voorne HS 1 uitgesteld 

SNA DS 1- Volley Voorne DS 1 : Uitgesteld

HLB Van Daal/ DS DS 1- Spivo DS 1 : 4-0

Spivo HS 1- Volley 2B HS 3 : 3-1

RVC/Libanon 50 HS 2- Bernisse HS 1 : 2-3


Wielrennen/Toerfietsen

11 oktober 2020:

Parijs-Tours voor Beloftenwielrenners met Zuidlander Daan Hoole en zijn team SEG Racing Academy.

 

Sluitingstochten TCVP Spijkenisse (50 of 100 km). 

Update: Sluitingstochten afgelast vanwege de weersvoorspelling.


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 10 oktober 2020

De Kempvis Da 1- ZVVS Da 2: 3-2

De Kempvis H1 - BZC H1: 21-13

 

Zondag 11 oktober 2020

SCOM Zeehond Duck H1- De Lansingh H1: 



Reactie schrijven

Commentaren: 0