· 

SV Simonshaven Hoofdtrainer Peter Hoek gaat door!

In een gesprek tussen onze voorzitter en hoofdtrainer Peter Hoek, heeft Peter aangegeven ook aankomend seizoen nog bij onze club SV Simonshaven te blijven! Ook heeft bijna de gehele technische staf aangegeven door te zullen blijven gaan bij onze selectie.

 

Uiteraard zijn wij als bestuur en vereniging blij dat Peter en zijn staf (Marco van Dien, Paula Vonk, Bjorn van Kommeren, John Boertjes, Johan Belder en Nick Rietveld) in deze moeilijke tijden hebben besloten bij onze vereniging te blijven en wij hopen dat zij volgend seizoen weer volledig kunnen voetballen met onze selectie.

 

Zoals u leest zal niet de gehele technische staf aanblijven. Milco Roos heeft namelijk aangegeven naar SC Botlek te zullen gaan volgend seizoen. Wij willen Milco bedanken voor zijn inzet en gezelligheid bij zowel de selectie als bij onze jeugd en wensen hem veel succes bij zijn nieuwe avontuur!

 

Het bestuur van SV Simonshaven.