· 

Richard de Bijl verlangt naar het moment dat zijn sportschool weer open mag.

Richard de Bijl kan niet wachten tot zijn sportschool weer open mag. Richard:

"Als je iets al meer dan 50 jaar doet (judoles geven) en opeens wordt dat abrupt gestopt door een pandemie. Wat ga je dat dan verschrikkelijk missen. Net als de hele kunst en cultuur branche en de horeca zitten we gevangen. Wachtend op het moment dat we weer los mogen. Het zal, ondanks dat er nu gevaccineerd wordt, toch nog wel even duren. Hopelijk houden de leerlingen van onze club het ook nog even vol. Op dit moment sport de jeugd t/m 17 jaar buiten op onze parkeerplaats voor de sportschool. Onze leden van 18 jaar en ouder kunnen nu ook aanmelden om met twee personen buiten o.l.v. een van onze instructeurs een small group personal training te volgen. Kijk op www.debijlgross.nl om te reserveren."

 

Richard vervolgt: "Wat ook heel fijn is, is dat er al weer mensen zijn die informeren naar onze sporten en tijden, omdat zodra het kan weer lekker te komen bewegen. Al meer dan 30 jaar is ons sportcentrum een begrip in Spijkenisse. Onze dank is zeer groot aan al die leden, die ons blijven steunen. In ieder geval hopen we weer snel onze activiteiten te mogen opstarten en menige Nissewaarder een verantwoord en plezierig sportuurtje te geven."