· 

v.v. Rockanje verlengt met hoofdtrainer Harry Rusken.

De voetbaltechnische commissie is verheugd dat trainer Harry Rusken z'n verblijf met minimaal 1 seizoen heeft verlengd.

 

Ook keeperstrainer en elftalbegeleider Richard Venneker, grensrechter Martin Both, verzorger Rob Rosman, trainer 2e elftal Jerry de Jong en assistent-trainer van het 2e elftal Rodney Benne zullen aan onze club verbonden blijven in hun functies.

 

Oud 1e elftal speler Sander van der Pol wordt als assistent aan de staf toegevoegd. Na jarenlang jeugdelftallen te hebben getraind, stapt Sander over naar de senioren. Hij zal dit combineren met de trainingscursus waarmee hij inmiddels is begonnen.


Naast het door laten stromen van eigen jeugd richting het 1e team, zijn we binnen onze club dus ook bezig onze eigen trainers op te leiden. Deze combinatie leidt uiteindelijk naar een herkenbare ploeg met een hoog Rockanje DNA. 
De leiding in dit gehele proces is in goede handen bij Rusken, dus het verlengen van zijn contract is een belangrijke stap.