· 

Sportprogramma week 16-09 tot 22-09.

Atletiek

16-18 september 2021:

Esther Sweeris loopt een Endurance Race over 500 km in Val d'Aosta.

 

18 september 2021:

Strandloop Ouddorp.

Leiden Wandelmarathon.


Autocross

Za/Zo 18/19 september 2021:

Autocrossteam Breederland neemt deel aan het crossweekend Rosmalen.


Badminton

Vrijdag 17 september 2021:

Brielse BC 1- Asterix BC 9: 5-3

 

Zaterdag 18 september 2021:

BCRS mix 1- Asterix BC 2: 7-1

BCRS Man 1- Zidewinde BC: 1-7


Basketbal

Zaterdag 18 september 2021:

BV Voorne VSE 1- SBU VSE 4 105-25

Helmink Heroes MSE 1- Hurricanes MSE 1 42-100

Voorne MSE 1- B.O.B MSE 1 86-27


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

1e divisie Ritmisch Gymnastiek Amsterdam.


Handbal

Zondag 19 september 2021:

De Treffers HS 1- HVOS HS 1 37-29

Schipluiden DS 1- HVOS DS 1 20-13

Helius HS 1- Atomium '61 HS 1 18-27

Drechtsteden HS 2- Indus'67 HS 1 26-30

Sima Sport/Ventura DS 1- Indus '67 DS 1 19-21


Hockey

Vrijdag 17 september 2021:

HC Capelle D1-HC Voorne D1 (Silver Cup) 0-3

 

Zondag 19 september 2021:

Spijkenisse D1- Rapide D1 2-3

Spijkenisse H1- Gilze Rijen H1 3-1

Voorne D1- Derby D1 2-2

Voorne H1- Gouda H1 5-2

MHV Forcial H1 - Victoria H7:3-0


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 17 september 2021:

Ridderkerk Rowdies HS 1- Hellevoet Athletics HS 1 9-10

Hellevoet Athletics DS 1- Batters DS 1 18-5

Adegeest HS 1- Spikes HS 2 13-3

 

Zondag 19 september 2021:

Hellevoet Athletics H1 - Blue Hitters H2

24-2 

 


Korfbal

Zaterdag 18 september 2021:

Thor (H) - ZKV: 10-8

't Capproen - Nikantes: 18-15

Olympia- Trekvogels: 13-13


Paardensport

16-19 september 2021:

Marathon, goud en zilver, bij het CHIO van  Aachen voor vierspan menner Koos De Ronde (Zwartewaal) en zijn team.

 

Zaterdag 18 september 2021:

KNHS wedstrijd HC Simonshaven.

 

Zondag 19 september 2021:

Dressuurwedstrijd Blijde Rijders/Stal de Ronde.

Clinic Ronald Ravensteijn bij RPC Rockanje.


Schaken

Competitie start 18 september 2021:

KNSB Blerick 1- Spijkenisse 1: 3,5-6,5


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 17 september 2021:

Dordrecht 4-De Repelaer 1 (RC 1A): 5-5.

De Sprint 1-Hellevoets Effect 2 (DC 5A): 3-2.

 

Zaterdag 18 september 2021:

De Sprint 1-Twenty One Up 1 (RC L): 4-6.

 

Maandag 20 september 2021: 

Taveba 2- De Repelaer 1 (RC 1A): 9-1.

Tavenu 1- Hellevoets Effect 1 (DC 2D): 1-4.

TOGB 2- De Beer 1 (DC 2D): 0-5.

 

Dinsdag 21 september 2021:

Alexandria 66 10-Bernisse'80 1 (DC 4B): 5-0.

Sorry 7- De Sprint 1 (DC 5A): 1-4.

 

Woensdag 22 September

20.00 Dordrecht 3 - De Repelaer 1 (DC 1A) 3-2 


Tennis 

Eredivisie Heren

Zondag 19 september 2021:

Heerhugowaard-Life & Finance LTC Spijkenisse: 1-5.

Overige teams

Alle teams van Voorne Putten vindt u in dit overzicht.


Triathlon/Duathlon

Zondag 19 september 2021:

Eredivisiewedstrijd Roermond met TVS '90.

TVS eindigt als 5e in de relay

Rogelli/ Trimates Utrecht (met Joey van 't Verlaat )wint Relay bij de Mannen


Twirlen

Wedstrijden in Zierikzee en Maarssen


Vechtsporten

...


Voetbal

Zaterdag 18 september 2021

Heren

 

Competitie

Hoofdklasse A (sr04)

Spijkenisse-Rijnvogels = 0-6

 

Bekerronde 3

      VUC (zo)-Brielle : 0-3

Soccer Boys-Hellevoetsluis : 3-1

Sparta (av)-Nieuwenhoorn : 1-5

CVV Zwervers-Rozenburg : 4-1

Vierpolders-FC IJsselmonde : 1-1 

SCO'63-PPSC : 0-3

Rockanje-NSV'46 : 4-2

Zuidland-Aarlanderveen : 3-0

Abbenbroek-Simonshaven : 3-3

Quintus-OHVV : 7-0

HPSV-Zwartewaal : 1-8

GHVV'13-Dilletant : 6-1

Duindorp-Hekelingen : 2-4

RAS-Botlek : 2-1

TOGB-OVV : 2-3

 Oefenduel 

DBGC- Vlotbrug 1-1

 

Dames

      Zuidland-RCL Vr 2 : 5 - 1

Stellendam-Nieuwenhoorn : 0-9

Hekelingen-Poortugaal : 2-0

Brielle-Vierpolders :  20-0

 

Zaalvoetbal

Maandag 20 september 2021:

Drenkwaard 2-Drenkwaard 1  5-2

MVV '27 VR 2-Brielle VR 1 : 4-9

OACN Boys 4-All Greens 1 : 8-5

Brielle 1-WIA 17 : 4-5


Volleybal

Zaterdag 18 september 2021:

RVC Libanon DS 4- Volley Voorne DS 1

(verplaatst naar 7 oktober 2021)

MVC HS 1- Vovero HS 1

(verplaatst naar 6 november)

 

VC Volt DS 1- Spivo DS 1: 2-3

RVC Libanon HS 2 - Volley Voorne HS 1: 4-0


Wielrennen/Toerfietsen

Daan Hoole (Zuidland) rijdt het WK Tijdrijden U23 (20/9) en de WK Wegwedstrijd U23 (24/9) in België. Artikel e n kort interview in het Algemeen Dagblad leest u hier.

 

Daan van Sintmaartensdijk (Zuidland) staat met VolkerWesselsCyclingteam aan de start van de PWZ Zuiderveld Tour (18/9) en de Ronde van Midden Brabant (19/9). Broer Roel rijdt de Gooikse Pijl (19/9).

 

Clubritten Toerclub Voorne Putten (TCVP) (19/9).

SBU Lustrumtocht (19/9: 5 jaar SBU).


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 18 september 2021:

ZVL-1886 Center DS 8- SCOMZeehondDuck DS1: 5-2

MNC Dordrecht HS 5- SCOMZeehondDuck HS 1: 7-9

De Kempvis DS 1 - Sassenheim DS 1: 6-3

De Kempvis HS 1- OZV HS 1: 16-9



Reactie schrijven

Commentaren: 0