· 

Sportprogramma week 23-09 tot 30-09.

Atletiek

25-26 september 2021:

Clubkampioenschappen AV Spark.


Badminton

Vrijdag 24 september 2021.

Brielse BC 1 - SOWAT RBC 1: 5-3

 

Zaterdag 25 september 2021.

BCRS mix 1 -Conquesto 2: 6-2

BCRS M 1 - BC de Drieschaar M1: nnb


Basketbal

Zaterdag 25 september 2021:

Hurricanes VSE 2- BV Voorne VSE 1: 33-54

Hurricanes MSE 1- BV Voorne MSE 1: 83-80

Hurricanes VSE 1- New Stars VSE 1: 45-41


Bridge

Diverse Verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Geen wedstrijden in regio bekend.


Handbal

Zondag 26 september 2021:

HVOS HS 1- Oliveo HS 2: 23-14

HVOS DS 1 - EHC DS 1: 16-23

EHC HS1- Helius HS 1: 22-24

De Treffers DS 1- Helius DS 1: 14-14

Olympia '72 HS 1- Indus '67 HS 1: 34-29

Twist DS 1- Indus '67 DS 1: 20-23


Hockey

Vrijdag 24 september 2021:

Silver Cup heren

Saxenburg H1 – Spijkenisse H1: 3-4

 

Zondag 26 september 2021:

Derby D1- Spijkenisse D1: 3-1

Tempo '34 H1 - Spijkenisse H1: 0-2

Tempo'34 D1 - Voorne D1: 1-0

Capelle H1 - Voorne H1: 1-3

Dordrecht H3 - Forcial H1: 8-1


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 24 september 2021: 

Hellevoet Athletics HS 1- Spikes HS 3: 24-5

Spikes HS 2- VUC HS 1: 15-15

 

Zondag 26 september 2021:

Stags DS 1- Hellevoet Athletics DS 1: 10-8

Stags DS 1- Hellevoet Athletics DS 1: 4-4

 

Maandag 27 september 2021:

Spikes HS 1- Extra Innings Hs 1 12-4

 

Woensdag 29 september 2021:

19.30 Spikes HS2 - Extra Innings HS 1


Korfbal

Zaterdag 25 september 2021:

Trekvogels -'t Capproen: 20-11

Nikantes - Olympia: 13-14

ZKV - Vlug &Vaardig/KCN: 14-13


Paardensport

Zaterdag 25 september 2021:

Vaardigheidswedstrijd & Oefenspringen bij Hippisch Centrum Simonshaven. 

 

Zondag 26 september 2021:

KNHS Dressuurwedstrijd RPC Rockanje bij de geheel vernieuwde manege Stal Stinger in Hellevoetsluis.

KNHS Dressuur & Vaardigheidswedstrijd Mennen bij Stal De Ronde in Zwartewaal.


Schaken

De landelijke competitie met SV Spijkenisse is vorig weekend van start gegaan (18 september 2021). De regionale competitie  van de Rotterdamse Schaakbond (RSB) met SV Spijkenisse en SV De Pionier begint 1 oktober 2021.


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

 

Zaterdag 25 september 2021:

Red Stars'58 1-De Sprint 1 (RC L): 10-0.

 

Maandag 27 september 2021:

Hellevoets Effect 1- TOGB 2 (DC 2B): 4-1.

De Repelaer 1- Rijnsoever 1 (DC 1A): 4-1.

 

Woensdag 29 september 2021:

20.00 Pingwins 2- De Beer 1 (DC 2B) 1-4


Tennis 

Zondag 26 september 2021:

Eredivisie tenniswedstrijd in Spijkenisse.

Life & Finance LTC Spijkenisse-Leimonias FDJ Advocaten. 3-3

 

De competitie van de overige teams en verenigingen is ook van start gegaan. Zoek uw team in dit overzicht.


Triathlon/Duathlon

Voor de volledige kalender, open deze link.

 

25 september 2021:

Fysio Triathlon Zwolle.

EK Triathlon Valencia.

 

26 september 2021:

Ironman Westfriesland.


Twirlen

Zaterdag 25 september 2021:

wedstrijd Ijsselmuiden

wedstrijd Noordwijk

 

Zondag 26 september 2021:

Wedstrijd Alphen aan de Rijn met Twirlvereniging TOSS.

Wedstrijd Roosendaal


Vechtsporten

Geen Gala's bekend.


Voetbal 

 

Zaalvoetbal

Heren 

Vrijdag 24 september 2021:

OACN Boys - ZVS/Bodemflex: 4-0

 

Maandag 27 september 2021:

19.30 Drenkwaard - VZ'81 2 2-6

 

Woensdag 29 september2021:

20.00 WIA 18- Brielle 

21.00 VOC 3- All Greens 

 

Dames

Vrijdag 24 september 2021: 

OACN Boys VR 1- Brielle VR 2: 1-11

 

Maandag 27 september 2021:

20:00 Brielle VR 1- SDV VR 1 4-0


Veldvoetbal

 

Heren

Zaterdag 25 september 2021:

 

Hoofdklasse A (sr5)

DHSC - Spijkenisse = 0 - 0

 

1e klasse B (sr1)

Heerjansdam- Brielle = 1 - 1

Nieuwenhoorn - Papendrecht = 1-1

 

2e klasse D (sr1)

CWO - Rozenburg = 6 - 1

SVS - Hellevoetsluis = 1 - 4

 

3e klasse C (sr1)

Vlotbrug - MVV'27 = 1 - 2

OVV - Rijnmond Hoogvliet Sport = 0 - 5

VDL - Zuidland = 2-2

GHVV'13 - Vierpolders = 0 - 2

Leonidas - Botlek = 2 - 3

 

4e klasse H (sr1)

Hekelingen - Bolnes = 3-3

ZBVH- SCO'63 = 1 - 0

DRL - Simonshaven = 4-1

 

4e klasse I (sr1)

OHVV - Zwartewaal = 3 - 1

Rockanje- SNS = 0 - 2

Flakkee - Abbenbroek = 0-5

 

Dames 

2e klasse B (sr1)

Den Hoorn - Zuidland 1-3

 

4e klasse F (sr1) 

ZBVH  Nieuwenhoorn = 4 - 5

 

Dinsdag 28 September

20.00  GHVV'13 - NSVV  1-5

 

5e klasse 1 (sr1) 

Melissant - Rockanje = 0 - 3

 

Woensdag 29 september

20.00 GHVV Vr 2- Vierpolders = 6 - 2

 

Maandag 27 september:

4e klasse F (sr1)  

19.30 Brielle - Hekelingen 0-1


Volleybal

Vrijdag 24 september 2021:

HWVV Fidus DS 1- Volley Voorne DS 1 verplaatst naar 3 december

 

Zaterdag 25 september 2021:

Spivo DS 1- VCE/PSV DS 1: 0-4 

Spivo HS 1- DVO HS 1: 3-2

VC WIK Groot Ammers HS 6- Volley Voorne HS 1: 3-1

DVO DS 3- Vovero DS 1: 4-0 

Bernisse HS 1 - Erasmus Volley HS 2: 3-2

Spirit HS 3- VVBV HS 1: 3-2

 

Dinsdag 28 september 2021:

19.45 VVBV HS 1- Bernisse HS 1: 4-0


Wielrennen/Toerfietsen 

Vrijdag 24 september 2021: 

WK U23 met Daan Hoole (foto/Zuidland).

 

Zondag 26 september 2021:

Dorpenomloop Rucphen met de Zuidlandse broers Daan & Roel van Sintmaartensdijk voor VolkerWesselsCyclingteam.

 

Toertochten WTAC Hellevoetsluis.

 

Woensdag 29 September

Eurometropole Tour La Louviere-Tournai met Daan Hoole voor Trek/Segafredo 


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 25 september 2021:

BZ& PC DS 2- De Kempvis DS 1: 4-11

SCOMZeehondDuck HS 1- Wiekslag HS 3: gestaakt bij 6-5



Reactie schrijven

Commentaren: 0