· 

Sportprogramma week 1-10 tot 8-10.

Atletiek

Zaterdag 2 & zondag 3 oktober 2021:

Roparun met diverse teams uit de regio waaronder de Estron Runners en de TC De Kooistee Tennis Runners.

 

Zondag 3 oktober 2021:

Spark AV/Rotterdam Marathon trainingsloop 30, 32 en 35 km.


Badminton

Vrijdag 1 oktober 2021:

Sowat RBC 1- Asterix BC 9:4-4

 

Zaterdag 2 oktober 2021:

Velo Badminton 5- BCRS 1: 4-4

Oosterhout BC M3 - BCRS M1:8-0

Mix BC 5 - Brielse BC 1:5-3


Basketbal

Zaterdag 2 oktober 2021:

BV Voorne VSE 1-SBU VSE 3: 91-35

Crackerjacks VSE 2-Hurricanes VSE 1: 58-40

BV Voorne MSE 1-CBV Binnenland MSE 4: 60-69


Bridge

Diverse verenigingsdrives.

Ook de competities zijn weer gestart.


Gymnastiek/Turnen

Zaterdag 2 oktober 2021:

Plaatsingswedstrijd 2e en 3e  divisie Trampolinespringen in Oss.

 

Zondag 3 oktober 2021:

Najaarscompetitie Ritmisch Gymnastiek in Hilversum.


Handbal

Zaal

Zaterdag 2 oktober 2021: 

20.30 Groene Ster HS 1- HVOS HS 1:25-28

 

Veld

Zondag 3 oktober 2021:

Indus '67 HS 1- Roda '71 HS 2:29-11

Helius DS 1 - Northa DS 1:7-15

Drechtsteden DS 1- HVOS DS 1: 11-19

Drechtsteden HS 2 - HVOS HS 1:afgelast

Indus'67 DS 1- DWS DS 1: afgelast


Hockey

Vrijdag 1 oktober 2021:

Silver cup 2e ronde

Prinsenbeek DS 1- Spijkenisse DS 1: 0-3

Voorne DS 1- Ommoord DS 1: 2-2 Ommoord wns

 

Zondag 3 oktober 2021:

Voorne D1- Noordwijk D1: 0-1

Spijkenisse D1 - Tempo '34 D1: 3-1

Forcial H1- Groen Geel H12: 2-0

Voorne H1 - Hoeksche Waard H1:2-2

Spijkenisse H1 -DDHC H1:5-1


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 1 oktober 2021:

Hellevoet Athletics HS 1- Ridderkerk Rowdies HS 1: afgelast

Blue Birds HS 1- Spikes HS 1: afgelast

 

Zondag 3 oktober 2021:

Hellevoet Athletics H1 -Saints H3:afgelast


Korfbal

Zaterdag 2 oktober 2021:

ZKV- Olympia: 2-11

't Capproen - Vlug &Vaardig/KCN: 12-10.


Paardensport

Zaterdag 2 oktober 2021:

Dressuurwedstrijd Hippisch Centrum Simonshaven.

 

Zaterdag 2 en zondag 3 oktober 2021:

KNHS Dressuurwedstrijden Manege Stal Flicka.

 

Zondag 3 oktober 2021:

Oefen en KNHS Springwedstrijd Stal De Ronde.


Schaken

Vrijdag 1 oktober 2021:

Competitie Rotterdamse Schaak Bond (RSB)

SV Spijkenisse 1- Krimpen a/d IJssel 1: 1,5-6,5

 

Zaterdag 2 oktober 2021:

Halve Finale NK-E teams. 

Jeugdcompetitie ABC divisie.


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 1 oktober 2021:

Kwiek 1 - De Repelaer 1 (RC 1A): 4-6

De Sprint 2 -Tavernie 1 (RC 1C):  7-3

De Sprint 1 - De Beer 3 (DC 5A): 2-3

Bernisse '80 1 -Sorry 3 (DC 4B): 5-0

 

Zaterdag 2 oktober 2021:

De Sprint 1- Tanaka 1 (L 3e div F). 6-4

 

Maandag 4 oktober 2021:

Tavenu 1- De Sprint 2 (RC 1C): 4-6.

Hellevoets Effect 1- Pingwins 2 (DC 2D): 3-2.

De Repelaer 4 - Bernisse '80 1 (DC 4B): 1-4.

De Repelaer 1 - Taverzo 1 (DC 1A): 2-3.


Dinsdag 5 oktober 2021:

20.15 De Beer 1- Overschie 2 (DC 2D) 2-3

 

Vrijdag 8 Oktober

20.00 De Sprint 1- TOG 3 (DC 5A)

20.00 De Sprint 2 - VVV 2 (RC 1C)

20.15 De Repelaer 1- Avanti 4 (RC 1A)


Tennis

Zondag 3 oktober 2021:

Muller Bouw De Pettelaer 1-Life & Finance Spijkenisse 1 0-6

 

De competitie van de overige teams en verenigingen is ook van start gegaan. Zoek uw team in dit overzicht.


Triathlon/Duathlon

Voor de volledige kalender, open deze link.


Twirlen

02-10-2021 Dedemsvaart 

02-10-2021 Zwijndrecht 

03-10-2021 Helmond 


Vechtsport

3 oktober 2021:

Club Fight gala Den Haag

Gobal Fight gala Den Haag


Voetbal

 

Zaalvoetbal

Vrijdag 1 oktober 2021:

OACN Boys VR 1 - Ommoord sv Vr 1: 4-2.

IFC Zwolle/FTS - OACN Boys: 3-5.

 

Maandag 4 oktober 2021:

All Green's 1- WIA 13 4-2

OACN Boys 5- Brielle 1 5-3

Drenkwaard 1 - Brielle 5 5-14


Heren 

 

Veldvoetbal

Hoofdklasse A (sr6)

Spijkenisse - De Jodan Boys = 2-3

 

1e klasse B (sr2)

Brielle - BVCB = 2-2

SHO -Nieuwenhoorn = 0-1

 

2e klasse D (sr2)

Rozenburg - Spirit = 1-3

Hellevoetsluis- Deltasport = 1-1.

 

3e klasse C (sr2)

Botlek - Vlotbrug = 1-3

MVV'27 - OVV = 1-1

Rijnmond Hoogvliet Sport- GHVV '13 = 1-3

Vierpolders - Kethel Spaland = 3-5

Zuidland - Leonidas = afgelast.

 

4e klasse H (sr2)

Simonshaven - Piershil = 2-0

SCO'63 - DRL = 4-2

WCR -Hekelingen = 0-0

 

4e klasse I (sr2)

Stellendam- OHVV = 0-5

Abbenbroek- Herkingen = 6-2

Zwartewaal - Rockanje = 4-0


Dames 

2e klasse B

Zuidland - Ariston'80 = 5-2

 

4e klasse F

Flakkee - Brielle = afgelast

Hekelingen - GHVV '13 = 7 - 0

Nieuwenhoorn - De Jonge Spartaan = 3 - 1

 

5e klasse I

Vierpolders - FIOS = 1 - 8

Rockanje - GHVV Vr 2 = 3 - 1


Volleybal

Zaterdag 2 oktober 2021:

Vovero DS 1- RVC/Libanon DS 6: 4-0

ODI DS 1 - Spivo DS 1: 3-1

Intermezzo DS 1- Bernisse DS 1: 0-4

Vovero HS 1- Bernisse HS 2: 1-3

Volley Voorne HS 1- Move4U HS 2: 4-0

 

Donderdag 7 oktober 2021:

19.00 Erasmus Volley DS 3- Vovero DS 1 4-0

20.30 RVC/Libanon'50 DS 4- Volley Voorne DS 1 3-2


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 2 oktober 2021:

Parijs-Roubaix met Chantal Van den Broek-Blaak.

 

Zondag 3 oktober 2021:

Sparkassen Munsterland Giro met Daan van Sintmaartensdijk

 

Dinsdag 5 oktober

Binche-Chimay Binche (Memorial Frank Vandenbroucke met Daan Hoole

 


Zwemmen/Waterpolo

Zwemmen

Zaterdag 2 oktober 2021:

Nationale Zwemcompetitie wedstrijden. 

 

Zondag 3 oktober 2021:

Verenigingscompetitie ZV de Kempvis.

 

Waterpolo

Zaterdag 2 oktober 2021:

SCOMZeehondDuck Da1- WZC Da4: 7-5

SCOMZeehondDuck H1- Poseidon'56 H1: 14-7

De Kempvis H1 - SBC2000 H1: 14-9

d'Elft Da 1- De Kempvis Da 1: 4-8



Reactie schrijven

Commentaren: 0