· 

Sportprogramma en uitslagen week 8 tot 15 oktober 2021.

Atletiek

Zondag 10 oktober 2021:

Leiden Marathon.


Badminton

Speeldag 4

Vrijdag 8 oktober 2021:

Brielse BC 1 - Quintus 2: 3-5.

SOWAT RBC - MIX 5: 5-3.

 

Zaterdag 9 oktober 2021:

BCRS Mix 1 - Dunlop/DKC 5: 4-4.

BCRS M 1- USSR M2: 6-2.

 

Woensdag 13 Oktober

SOWAT RBC - Conquesto 7 7-1


Basketbal

Zaterdag 9 oktober 2021:

HH Zwijndrecht MSE 1- Voorne MSE 1:uitgesteld

BV Squirrels VSE 1- Voorne VSE 1: 20-72.


Zondag 10 oktober 2021:

Hurricanes MSE 1- Divine MSE 1: 91-72.

Hurricanes VSE 1- Lokomotief VSE 2: 37-84.


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Zaterdag 9 oktober 2021:

Ritmisch Gymnastiek Najaarscompetitie 1e divisie in Utrecht.


Handbal

Veld

Zondag 10 oktober 2021:

HVOS HS 1- Olympia'72 HS 1: 22-22.

De Meeuwen HS 1- Indus'67 HS 1: 31-26.

Veneco/Velo DS 1- Indus'67 DS 1: 23-20.

HVOS DS 1- Stompwijk'92 DS 1: 21-19.

DIOS DS 2- Helius DS 1: 23-7.

 

Dinsdag 12 oktober 2021:

DWS HS 1- Helius HS 1: 28-19.

 

Zaal

Zondag 10 oktober 2021:

14.00 HVOS HS 1 - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS 2 24-25


Hockey

Vrijdag 8 oktober 2021:

Silver cup ronde 2

Spijkenisse HS 1- Ypenburg HS 1: 0-3.

 

Zondag 10 oktober 2021:

Ommoord DS 1 - Voorne DS 1: 2-2.

Noordwijk DS 1 - Spijkenisse DS 1: 2-2.

Rotterdam HS 8 - Forcial HS 1: 0-0

Souburgh HS 1 - Voorne HS 1: 4-4.

 

Vrijdag 15 oktober 2021:

Silver Cup Ronde 3

20.30 Spijkenisse DS 1- Oirschot DS 1 0-2


Honkbal/Softbal/Baseball

Vrijdag 8 oktober 2021:

Spikes HS 3-Hellevoet Athletics HS 1: 18-17.

Hellevoet Athletics DS1-Islanders DS1: 0-10.

Spikes HS 1-Zwijndrecht HS 1: 8-6.


Korfbal

Zaterdag 9 oktober 2021:

Trekvogels - ZKV: 19-7.

Oranje Nassau- 't Capproen: 9-11.

Olympia- Thor (H): 15-10.


Paardensport

Zaterdag 9 oktober 2021:

FUN wedstrijd HCS.

 

Zondag 10 oktober 2021:

Dressuurwedstrijd Stal de Ronde

 

Vrijdag 15 oktober 2021:

KNHS Dressuurwedstrijden Manege Stal Flicka.


Schaken

Vrijdag 8 oktober 2021:

Opening Groene Hart Jeugdcup

 

Zaterdag 9 oktober 2021:

KNSB: 1e klasse B

Spijkenisse- Vianen/DVP 1: 3,5-6,5.

 

Zondag 10 oktober 2021:

Jeugdkampioenschappen RSB in de Boekenberg

 

Dinsdag 12 oktober 2021:

RSB: Pascal 1- De Pionier 1 4-4

 

Woensdag 13 oktober 2021:
Regiofinale Schaak-off


Tafeltennis

Archieffoto ttv De Sprint 1 (Jack Holten).

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Zaterdag 9 oktober 2021:

De Sprint 1- Shot'65 1 (RC 3e Div F): 4-6.

 

Maandag 11 oktober 2021:speeldag 5

Korendijk 3 - De Sprint 1 (DC 5A): 5-0.

 

Dinsdag 12 oktober 2021 5e speeldag

De Beer 1- Hellevoets Effect 1 (DC 2D): 5-0.

 

Vrijdag 15 oktober 2021:5e speeldag

20.00 uur ATTC EVO-Repro 1- De Sprint 2 (RC 1C) 8-2

20.15 Bernisse '80 1- Scyedam 3 (DC 4B)

20.15 Taveri 1- De Repelaer 1 (DC 1A)


Tennis

Promotiefoto LTC Spijkenisse.

Zondag 10 oktober 2021:

KIA Eredivisie heren

Life & Finance/LTC- Nieuwerkerk: 1-5. 

 

De competitie van de overige teams en verenigingen is ook van start gegaan. Zoek uw team in dit overzicht.


Triathlon/Duathlon

Voor de volledige kalender, open deze link.


Twirlen

Zondag 10 oktober 2021:

Toernooi HOV Libertatis Primitae in Brielle.


Vechtsporten

Voor de kalender open deze link.


Voetbal

Archieffoto Ruud Vermeer.

Vrijdag 8 oktober 2021:

ZVV Ede - OACN Boys: 5-2.

 

Maandag 11 oktober 2021:

20.00 All Greens 3- Drenkwaard 1 4-2 

21.00 Brielle 1- Rotterdamse Studenten 9. 10-2

 

Woensdag 13 oktober 2021:

20.00 WIA 14- All Greens 1 3-4

 

Vrijdag 15 oktober 2021:

19.00 OACN Boys VR 1 - Brielle VR 1 5-1

Archieffoto Jack Holten

Heren 

Hoofdklasse A

Spijkenisse - ARC = 0-3

1e klasse B

Brielle- Nieuw Lekkerland = 2-0

BVCB -Nieuwenhoorn = 2-0

2e klasse D

Deltasport - Rozenburg = 5-3

Hellevoetsluis - CION = 4-3

3e klasse C

VDL- Vlotbrug = 4-1

HBSS- Botlek = 2-1

Zuidland- Vierpolders = 3-0

GHVV'13 - OVV = 4-3

4e klasse H

NBSVV - Simonshaven = 1-0

Piershil- SCO '63 = scheidsrechter niet opgekomen

Goudswaardse Boys - Hekelingen = 0-4

4e klasse I

OHVV - FIOS = 3 - 1

Rockanje- Flakkee = 2 - 0

NTVV- Abbenbroek = 1 - 1

Zwartewaal- Stellendam = 3 - 0

Archieffoto vv Zuidland.

Dames 

2e klasse B

ARC - Zuidland = 1-4

4e klasse F

Nieuwenhoorn - NSVV = 4-5

SHO - Hekelingen = 0-2

5e klasse I

Stellendam - Rockanje = 6-0

 

  

BEKER

Dinsdag 12 oktober 2021:

Hellevoetsluis- DSVP: 3-2.

DSO- Nieuwenhoorn: 0-2.

Zuidland - Hermes DVS: 2-2 (Hermes DVS w.n.s.)

OHVV- Wippolder: 3-1

Brielle - Voorschoten 97: 1-3.

20.00 SVH- Spijkenisse 1-13


Volleybal

Zaterdag 9 oktober 2021:

Spivo DS 2- Volley Voorne DS 1: 3-1.

Bernisse DS 1- DVO DS 2: 4-0.

Spivo DS 1- Tecona/ADC DS 1: 1-3.

Bernisse HS 1- DVO HS 1: 3-2.

Hou Stand HS3 - Vovero HS 1: 3-1.

Spivo HS 1- Volley Voorne HS 1: 1-3.

 

Dinsdag 12 oktober 2021:

VVBV HS 1- Erasmus Volley HS 2 2-3.

 

Donderdag 14 oktober 2021:

20.30 Intermezzo DS 2- Vovero DS 1 1-3


Wielrennen/Toerfietsen

Zondag 10 oktober 2021:

Zuidlander Daan Hoole rijdt als stagiair bij en met de profploeg Trek Segafredo Paris (Chartres)-Tours.

 

Sterrit WTAC Waterstad in Hellevoetsluis.

Voorne Putten Classic TCVP in Spijkenisse.


Zwemmen/Waterpolo

Zwemmen

Zaterdag 9 oktober 2021:

Lange Afstand Circuit SCOM de Zeehond in de Rozenburcht

 

Waterpolo

Zaterdag 9 oktober 2021:

ZV Westland DS 1- SCOMZeehondDuck DS 1: 7-3. 

Z&PC Rotterdam HS 2- SCOMZeehondDuck HS 1: 5-6.

De Kempvis DS 1- Wiekslag DS 2: 8-2.

Wave HS 1- De Kempvis HS 1: 10-9.



Reactie schrijven

Commentaren: 0