· 

Sportprogramma week 29 oktober tot 4 november 2021.

Atletiek

 geen evenementen bekend


Badminton

 geen wedstrijden deze week


Basketbal

Vrijdag 29 Oktober

21.00 Bouncers Basketball MSE 2- Hurricanes MSE 1 74-66

 

Zaterdag 30 Oktober

16.45 Voorne MSE 1- DBV Rowic MSE 2 75-55

18.30 Utrecht Bulls VSE 2- Hurricanes VSE 1 56-58 n.v.


Bridge

Diverse Verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

 Zaterdag 30 Oktober

Districtswedstrijd Turnen heren teams in Rotterdam


Handbal

Zaal

 Zaterdag 30 Oktober

20.15 Helius HS 1- Savosa HS 1 28-15

 

Zondag 31 Oktober

11.00 Helius DS 1- Des '72 DS 1 20-13

12.00 HVOS DS 1- Indus '67 DS 1 12-17

 

15.15 Hercules HS 4- Indus HS 1 22-24


Hockey

Zondag 31 Oktober

11.00 Krimpen H2 -Forcial H1 5-1

12.45 Catwijck D1- Spijkenisse D1 1-1

12.45 HDS D1 -Voorne D1 0-0

14.45 Bleiswijk H1 -Spijkenisse H1 1-1

14.45 Krimpen H1 - Voorne H1 1-4


Honkbal en Softbal

 Zondag 31 Oktober

19.00 The Hawks HS 1- Hellevoet Athletics HS 1 niet gespeeld


Korfbal

 Zaterdag 30 Oktober

12.30 Olympia - Oranje Nassau 10-6

15.30 't Capproen- ZKV 17-3


Paardensport

 30 Oktober Dressuurwedstrijd HCS

31 Oktober wedstrijd bij Manege Willemshof


Schaken

Interne competities.

Vrijdag 29 Oktober

RSB: Spijkenisse -Charlois Europoort 2,5-5,5

30 Oktober

Open schaakkampioenschap Spijkenisse

 

Donderdag 4 November

De Pionier- Sliedrecht 2 5-3


Tafeltennis

 Vrijdag 29 Oktober

20.00 Docos 3- De Sprint 2 (RC 1C) 4-6

20.00 Overschie 2- Hellevoets Effect 1 (DC 2D ) 4-1

20.15 De Repelaer 1- Dordrecht 1 (RC 1A) 4-6

20.15 Bernisse '80 -NN Rotterdam 3 (DC 4B) 2-3

 

 

Zaterdag 30 Oktober

14.00 Twenty one up- De Sprint (L3eDiv F) 5-5

 

Maandag 1 November

20.00 Hellevoets Effect 1- Tavenu 1 (DC 2D) 0-5

20.30 De Repelaer 1- Dordrecht 3 (DC 1A) 3-2

Dinsdag 2 November

20.30 De Beer 1- TOGB 2 (DC 2D) 5-0


Tennis 

 Zondag 31 Oktober

Life & Finance Spijkenisse/LTC- LEWABO Huisman 3-3

Voor alle wedstrijden van de overige competitieteams: open deze link 


Triathlon/Duathlon

 Voor de volledige kalender, open deze link.


Twirlen 

 NBTA wedstrijden in Lelystad 30 Oktober

Roosendaal en Hoofddorp 31 oktober


Vechtsporten

Voor de kalender open deze link.

Judo

NK -15


Voetbal

Veld 

Heren 

 

zaterdag 30 oktober

Hoofdklasse A (sr9)

Spijkenisse - Smitshoek = 0 - 3

 

1e klasse B (sr6)

Nieuwenhoorn - XerxesDZB = 2 - 1

Terneuzense Boys - Brielle = 2 - 0

 

2e klasse D (sr6)

15:00 - Charlois - Hellevoetsluis = 2 - 7

Rozenburg - Strijen = 6 - 2

 

3e klasse C (sr6)

streekderby - Botlek - Zuidland = 0 - 4

OVV - Kethel Spaland = 4 - 1

Vierpolders - VFC = 1 - 2

Vlotbrug - Rijnmond Hoogvliet Sport = 1 - 3

GHVV '13 - VDL = (1 - 2) 3 - 2

 

4e klasse H (sr6)

Gemeente derby - Hekelingen - SCO'63 = 1 - 0

Simonshaven - TransvaliaZW = gestaakt 55e min Stand 4-1

 

4e klasse I (sr6)

OHVV - NTVV = 3 - 0

Abbenbroek - Stellendam = 1 - 2

OFB - Zwartewaal = afgelast

WFB - Rockanje = 6 - 3

FIDUS CUP

Dinsdag 2 November

20.00 Zuidland - Charlois 5-0

20.00 Zwartewaal- Brielle 0-4

20.00 Spijkenisse - Papendrecht 2-2 Papendrecht WNS

20.00 Vierpolders - Nieuwenhoorn 0-10

20.00 SC Feyenoord- OVV 6-0

20.00 Coal - SCO '63 7-0


Dames 

 

zaterdag 30 oktober

2e klasse B

Wedstrijd van de Zuidland dames is verplaatst

 

4e klasse F (sr6)

12:00 - Heinenoord - Hekelingen = 3-1

Brielle - SHO = 2 - 0

12:00 - GHVV '13 - ZBVH = 5-3

 

5e klasse I (sr5)

12:00 - Goudswaardse Boys - Vierpolders =1-0

 

Woensdag 3 november

5e klasse I (sr5)

20:00 - DVV'09 VR2 - Rockanje =1-1


Voetbal

Zaal

Vrijdag 29 oktober

20.30 LZV/Kuijpers - OACN Boys 4-7

 

Maandag 1 November

19.00 Brielle 4- Drenkwaard 1 10-3

19.00 HBSS VR 2 - Brielle VR 1 12-2

20.00 Brielle 1- VOC 4 3-10

 


Volleybal

 Zaterdag 30 Oktober

19.30 Spivo HS1 - Bernisse HS 1 2-3

19.30 De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1- Spivo DS 1 3-1

 

 

Woensdag 3 November 2=3

20.30 Volley Voorne HS 1- Spirit HS 3  2-3


Wielrennen/Toerfietsen

 30-31 Oktober

Beloftenweekend Phillipine met Roel van Sintmaartensdijk


Zwemmen/Waterpolo

 Waterpolo

Zaterdag 30 Oktober

17.15 De Kempvis DS 1- ZVVS DS2 3-5

18.15 SCOM ZeehondDuck DS 1- AZC DS 2 6-5

19.45 SCOM ZeehondDuck HS1 - Aquadraat HS 1 8-9

 

Zwemmen

Regiowedstrijd Papendrecht



Reactie schrijven

Commentaren: 0