· 

Sportprogramma week 5 tot 11 november 2021.

Atletiek

 geen wedstrijden in regio bekend


Badminton

Zondag 7 november

09.45 Schollevaar 2- BCRS mix 1 4-4

09.45 Schollevaar 8 -Brielse BC 1 2-6

10.00 Boomgaardshoek PBC 2 - RBC SOWAT 1 3-5

 

Donderdag 11 November

19.15 MIX BC M1 - BCRS Man 1 6-2


Basketbal

Zaterdag 6 November

14.00 Hurricanes MSE 1- Klipperstars MSE 2

20.00 Hurricanes VSE1 - Rotterdam Basketball VSE1 69-46

 

Zondag 7 November

14.15 New Stars VSE 2- BV Voorne VSE 1 28-75

 

Donderdag 11 november

19.45 BV Voorne VSE 1- CBV Binnenland VSE 4 70-36

 


Bridge

Diverse Verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

 Najaarscompetitie Ritmisch Gymnastiek in Alkmaar

Jeugdinterland Turnen in Rotterdam

Plaatsingswedstrijd Turnen Dames teams in Eelde


Handbal

Zaal

Zondag 7 November

11.00 Saturnus Leiden HS 1- Helius HS 1 29-23

11.55 Indus DS 1- DWS DS 2 25-21

14.00 DIOS HS 1- HVOS HS 1 20-19

15.00 Schipluiden DS 1- HVOS DS 1 22-20

 

Dinsdag 9 November Beker

20.15 HVOS-Red RAG/Tachos HS 1 21-38


Hockey

Vrijdag 5 November

Silver Cup

20.30 Zwaluwen (Utrecht) H1- Voorne H1 1-1 Voorne wns

 

Zondag 7 November

12.45 Voorne D1- Bleiswijk D1 2-0

12.45 Spijkenisse D1 - HDS D1 3-2

13.15 Forcial H1- Leiden H10 0-4

14.45 Voorne H1- Prinsenbeek H1 0-2

14.45 Spijkenisse H1- Wateringse Veld H1 5-2


Honkbal en Softbal

 Competitie afgelopen


Korfbal

 geen competitie Zaal start 13 november


Paardensport

 6 November

Fun Wedstrijd HCS

 

7 November 

Dressuurwedstrijd Stal de Ronde

 

10 November

KNHS Avondwedstrijd Stal Flicka


Schaken

Interne competities.

 

Vrijdag 5 november

Groene Hart Jeugdcup speeldag 2

 

Zaterdag 6 November

KNSB: BGS- Spijkenisse 5,5-4.5


Tafeltennis

Vrijdag 5 November

20.00 De Sprint 2- Tavenu 2 (RC 1C) 7-3

20.00 De Sprint 1- Sorry 7 (DC 5A) 3-2

20.15 De Repelaer 1- Taveba 2 (RC 1A) 5-5 

 

Zaterdag 6 November

14.00 De Sprint 1- Red Star '58 1 (L3F) 3-7

 

Maandag 8 november

20.00 Hellevoets Effect 1- De Beer 1 (DC 2D) HE teruggetrokken

20.15 Scyedam 3- Bernisse '80 1 (DC 4B) 0-5

20.30 De Repelaer 1- Taveri 1 (DC 1A) 4-1


Tennis 

eredivisie heren is klaar

Voor alle wedstrijden van de overige competitieteams: open deze link 


Triathlon/Duathlon

 Voor de volledige kalender, open deze link.

6-7 November European Triathlon Cup QUARTERA (Portugal) met Joey en Kim van 't Verlaat


Twirlen 

 geen wedstrijden 


Vechtsporten

Voor de kalender open deze link.

Judo

5-7 November

EK u23 Boedapest met Naomi van Krevel


Voetbal

Veld 

 

Zaterdag 6 November

Heren 

 

Hoofdklasse A (sr10)

Achilles '29 tegen Spijkenisse = 3-1

 

1e klasse B (sr7)

streekderby - Brielle tegen Nieuwenhoorn =1-2

 

2e klasse D (sr7)

15:00 - Hellevoetsluis tegen Spirit = 5-2

CION tegen Rozenburg = 4-3

 

3e klasse C (sr7)

streekderby - Zuidland tegen OVV = 1-1

15:00 - VFC tegen Vlotbrug = 1-0

Kethel Spaland tegen GHVV'13  =1-1

DVO'32 tegen Botlek =2-2

Vierpolders tegen MVV'27 = 2-5

 

4e klasse H (sr7)

Simonshaven tegen Bolnes = 1-1

SCO'63 tegen GOZ = 1-2

TransvaliaZW tegen Hekelingen = 0-4

 

4e klasse I (sr7)

Rockanje tegen OHVV = (1 - 4)  

OFB tegen Abbenbroek = (1 - 0) 3-0

Zwartewaal tegen Flakkee = 6-2

Fidus Cup

Dinsdag 9 November

20.00 OHVV - De Jonge Spartaan 2-2 OHVV wns

20.00 Hellevoetsluis -RVVH 3-6

 

Woensdag 10 November

20.00 De Jonge Spartaan Vr 1 - Brielle Vr 1 10-0


Dames 

2e klasse B (sr6)

Die Haghe tegen Zuidland = 2-1

 

4e klasse F (sr7)

11:00 - Hekelingen tegen De Jonge Spartaan VR2 = 2-0

Nieuwenhoorn VR 1 - Brielle VR 1  1-3

SHO VR 1- GHVV'13 VR 1 3-4

5e klasse I (sr6)

Maandag 8 november

20.00 - Rockanje tegen FIOS = 3-1

 

Woensdag 10 November

20.00 Vierpolders tegen Zuidland Vr 5 0-10

 

 

Beker

Donderdag 11 November

20.00 Nieuwenhoorn- DVV'09 Vr 1 7-3


Zaal

 Vrijdag 5 November

20.30 OACN Boys ZVG/Cagemax 1-4

21.00 Overmaas 2- All Greens 1 6-3

 

 Maandag 8 November

19.00 Brielle VR 1- Rotterdamse Studenten Vr1 1-17

20.00 TPP/Feyenoord Futsal 13- All Greens 1 4-4 

20.30 Drenkwaard 1- OACN Boys 8 4-2

22.00 TPP/Feyenoord Futsal 17- Brielle 1 8-6


Volleybal

Vrijdag 5 November

20.30 HWVV Fidus DS 1- Bernisse DS 1 0-4

 

Zaterdag 6 November

13.00 VC WIK Groot Ammers HS 5- Bernisse HS 1 3-1

16.45 MVC HS 1 - Vovero HS 1 uitgesteld

17.00 DVO HS 1- VVBV HS 1 3-1

17.30 Spivo DS 1- Donki Sjot DS 1 0-4

17.30 Spivo HS 1- RVC/Libanon '50 HS 2 1-3

19.00 Spirit DS 2- Vovero DS 4-0

 

Maandag 8 November

19.30 Volley Voorne DS 1- Erasmus Volley DS 2 2-3

 

Donderdag 11 November

21.30 Erasmus Volley HS 2- Volley Voorne HS 1 2-3


Wielrennen/Toerfietsen

 geen wedstrijden bekend


Zwemmen/Waterpolo

Waterpolo

Zaterdag 6 November

17.00 Sassenheim Da 2- SCOMZeehondDuck Da 1 7-4

20.15 ZPB H&L Prod. Da 3- de Kempvis Da 1 3-7

20.20 Z&PC de Gouwe H2 - SCOMZeehondDuck H1 9-14

20.40 Zwemvereniging Westland H1- De Kempvis H1 6-19

 

Zwemmen

6 November

Vierkamp SCOM de Zeehond'73 in de Rozenburcht



Reactie schrijven

Commentaren: 0