· 

Sportprogramma week 12 tot 18 november 2021.

Atletiek

 Diverse Parkruns

Klaverbladloop Zoetermeer


Badminton

Vrijdag 12 November

19.45 Quintus BC 2- RBC SOWAT 1 3-5

 Zaterdag 13 November

19.00 Vridos SV 1- BCRS Mix 1 1-7


Donderdag 18 november

19.30 BCRS M1 - Drieschaar BC M1 5-3


Basketbal

 Zaterdag 13 November

14.00 EBV Baros VSE 2- Hurricanes VSE 1 52-36

15.00 Divine MSE 1- Voorne MSE 1 82-66


Bridge

Diverse Verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

 Zaterdag 13 November

ritmisch gymnastiek wedstrijd Alkmaar

Turnen Dames in Reuver

Heren in Hoofddorp


Handbal

Zaal

 Zaterdag 13 November

19.10 Helius DS 1- Drechtsteden DS 2 11-18

20.35 Helius HS 1- WPK/Westlandia HS 2 21-15

 

Zondag 14 November

11.00 De Meeuwen HS 2 - Indus '67 HS 1 27-26

 

14.30 HVOS HS 1- US HS 1 25-24

15.00 Savosa DS 1- Indus '67 DS 1 29-29

Donderdag 18 November

20.45 Kras/Volendam HS 3- HVOS HS 1 32-25


Hockey

 Zondag 14 November

12.45 Forcial H1- Feyenoord H2 2-4

12.45 Bleiswijk D1 - Spijkenisse D1 3-7

12.45 Voorne D1 - Barendrecht D1 3-1

14.45 Spijkenisse H1- Teteringen H1 2-2

14.45 Voorne H1- Feyenoord H1 4-1


Honkbal en Softbal

 Competitie afgelopen


Korfbal

 Zaalcompetitie start 27 November.


Paardensport

 13 November

Diplomarijden HCS

14 November

wedstrijd bij RV Colinsland, Tinte

Springwedstrijd bij Stal de Ronde


Schaken

Interne competities.

12 November

RSB: RSR Ivoren Toren 1- Spijkenisse 1

5,5  -2,5

RSB viertal: Charlois Europoort - De Pionier 2.5-1,5

 

Dinsdag 16 november 

HI Ambacht 1- De Pionier 1


Tafeltennis

Vrijdag 12 November

20.15 De Repelaer 1- De Treffers 3 (RC 1A) 4-6

20.15 De Sprint 2 - ATTC EVO -Repro 1 RC 1C) 5-5

20.00 De Sprint 1- Korendijk 3 (DC 5A) 3-2

Zaterdag 13 November

14.00 De Sprint 1- The Back Hands (RC 3F)  

 uitgesteld naar 26 november

Dinsdag 16 November

20.00 Sorry 3 - Bernisse '80 1 (DC 4B) 3-2

20.30 De Beer 1- Pingwins 2 (DC 2D) 4-1

20.30 De Beer 3- De Sprint 1 (DC 5A) 4-1

Woensdag 17 November

Tavernie 1 -De Sprint 2 (RC 1C) 6-4


Tennis 

 Voor alle wedstrijden van de overige competitieteams: open deze link 


Triathlon/Duathlon

  Voor de volledige kalender, open deze link.


Twirlen 

 geen wedstrijden deze week


Vechtsporten

Voor de kalender open deze link.

Judo

IRJT toernooi in Den Haag


Voetbal

Veld 

Heren 

zaterdag 13 november

 

Hoofdklasse A (sr11)

Spijkenisse - DUNO D = 2 - 0

 

4e Klasse H

Simonshaven- TransvaliaZW = 5 - 1

Piershil- SCO 63 = 0 - 3

  

 Beker 2e ronde

Nieuwenhoorn (1B) - CWO (2D) = 5 - 1

OHVV (4I) – Quick Boys 2 (HA 2e teams) = 1 - 6

Hellevoetsluis (2D) - Oudewater (3A) = 6 - 0

 

Dinsdag 16 november

4e Klasse I

20.00 OFB- Zwartewaal 1-1

Beker 2e ronde

20:00 - RVVH (1B) - Spijkenisse (HA) = 6-2


Dames 

 

Woensdag 17 November

2e Klasse B

 

20.00 Zuidland VR 1- Maense Vr 1 0-0

 

4e klasse F 

 

 20.00 GHVV '13- Brielle VR 1 0-2

 

Beker 1e ronde

Zaterdag 13 november

13:30 - GHVV'13 (4F) - Hekelingen (4F) = 1-5

Zuidland VR 4 (4F)- Brielle Vr 1 (4F) = 4 - 1 (2 - 1)

Zuidland (2B) - 's-Gravenzande (3E) = 6 - 1 (3 - 0)

 

 


Voetbal

Zaal

 Vrijdag 12 november 

 

20.00 OACN Boys VR 1 - Excelsior Maassluis VR 1 uitgesteld 22/11

Excelsior'31 - OACN Boys = 3 - 2 (1-1)

 


Volleybal

 Zaterdag 13 November

13.30 Voltena DS 2- Spivo DS 1 3-1

15.00 Spirit HS 3- Spivo HS 1 3-1

16.00 Vovero DS 1- Hou Stand DS 2 2-3

16.45 Bernisse DS 1- Erasmus Volley DS 2 3-2

18.00 Vovero HS 1- Hou Stand HS 3 3-2

18.45 Bernisse HS 1- Move4U HS 2 4-0

 

Donderdag 18 November

21.00 MVC HS 1- Vovero HS 1 1-3


Wielrennen/Toerfietsen

 seizoen afgelopen 


Zwemmen/Waterpolo

 Waterpolo
Zaterdag 13 November

18.15 SCOM ZeehondDuck Da1- De Linge/PCG Da 2 2-4

18.35 De Kempvis Da1- ZVL 1886 Center Da 5 16-5

19.45 SCOM ZeehondDuck H1 - De Linge/PCG H1 4-8

20.10 WZC H1- De Kempvis H1 uitgesteld

 

Zwemmen

Zondag 14 November

NK Estafettezwemmen in Rotterdam



Reactie schrijven

Commentaren: 0