· 

Sportprogramma week 19 tot 25 november 2021.

Atletiek

 20 November

Halve Marathon van Monster


Badminton

Vrijdag 19 November

19.45 Brielse BC- Boomgaardshoek PBC 2 3-5

20.00 Sowat RBC - Schollevaar BC 8

Zaterdag 20 November

19.00 BCRS Mix 1- TFS Barendrecht 3 3-5

19.00 BCRS M1 - Tilburg BC 2 

 


Basketbal

 Zaterdag 20 November

16.30 BV Voorne MSE 1 - Bouncers Basketball MSE 2 70-47

Zondag 21 November

17.30 Hurricanes VSE 1 - Punch VSE 1 32-48

 


Bridge

Diverse Verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

 Zaterdag 20 November

Turnen: Wedstrijden in Rotterdam (heren) en Den Haag (Dames

Ritmisch Gymnastiek

Zondag 21 november

Alphen aan de Rijn


Handbal

Zaal

Zaterdag 20 November

20.30 Van Tiel/Ventura HS 1- HVOS HS 1 32-23

 

Zondag 21 November

11.30 TOGB DS 1- HVOS DS 1 16-12

12.10 Twist HS 2 - Helius HS 1 10-32

12.30 Indus HS 1- Drechtsteden HS 4 37-12

 

Donderdag 25 November

20.30 HVOS HS 1- WPK/Westlandia HS 1

 


Hockey

Vrijdag 19 november

Silver Cup

20.30 Voorne H1 - Groen Geel H1 1-4

 

Zondag 21 November

12.45 Spijkenisse DS 1- Voorne DS 1 2-1

14.45 Dopie H1 - Voorne H1 2-4

15.00 Barendrecht H5 - Forcial H1 6-2

15.50 Olympia H1 - Spijkenisse H1 1-7

 


Honkbal en Softbal

 Competitie afgelopen


Korfbal

 Zaalcompetitie start 27 November.


Paardensport

 Zaterdag 20 November

KNHS Dressuurwedstrijd Simonshaven

Zondag 21 November

Dressuurwedstrijd Hellevoetsluis ( Organisatie RV Rockanje) Stal Stinger

Menwedstrijd Stal de Ronde


Schaken

Interne competities.

Vrijdag 19 November

Het Houten Paard V1 - WV Inter Nos V1 0,5-3.5

Zaterdag 20 November

NK ABC Voorronde

Finale NK E- Schaken

 


Tafeltennis

Vrijdag 19 November

20.00 Tanaka 1- De Sprint 1 (RC 3DivF) 5-5

20.00 Rijnsoever 1 - De Repelaer (DC 1A) 2-3

20.15 De Repelaer 1- Kwiek 1 (RC 1A) 8-2

20.15 Bernisse 80 1- Alexandria '66 10 (DC 4B) 1-4

 

 

 


Tennis 

 Voor alle wedstrijden van de overige competitieteams: open deze link 


Triathlon/Duathlon

  Voor de volledige kalender, open deze link.


Twirlen 

 geen wedstrijden deze week


Vechtsporten

Voor de kalender open deze link.

 


Veld voetbal

Heren 

zaterdag 20 november

 

Hoofdklasse A (sr12)

's-Gravenzande - Spijkenisse = 2-0

 

1e klasse B (sr8)

Nieuwenhoorn - Terneuzense Boys =afg

Neptunus-Schiebroek - Brielle = afg

 

2e klasse D (sr8)

streekderby - Rozenburg - Hellevoetsluis = 0-1

 

3e klasse C (sr8)

streekderby - Vlotbrug - Vierpolders = 4-1

GHVV'13 - VFC = 2-2

OVV - HBSS = 0-3

MVV'27 - Zuidland = 2-3

Botlek - Kethel Spaland verplaatst naar 30 november

 

4e klasse H (sr8)

SCO '63 - Overmaas 3-3

gemeente derby - Hekelingen - Simonshaven = 2-0

 

4e klasse I (sr8)

Abbenbroek - SNS = verplaatst naar 7 december

NTVV - Rockanje = 2-4

Herkingen '55 - OHVV = 0-2


Dames 

 

zaterdag 20 november

2e klasse B (sr7)

15:00 - Zuidland - IFC =6-0

 

4e klasse F (sr8)

9:45 - Flakkee - Nieuwenhoorn = 2-3

11:00 - Hekelingen - Zuidland VR3 =  uitgesteld 1 dec

12:15 - GHVV'13 - Zuidland VR4 = uitgesteld 1 dec,

12:30 - Brielle - DVV'09 = afg

 

5e klasse I

11:30 - Vierpolders - Hekelingen VR2 =1-11

12:00 - Goudswaardse Boys - Rockanje = 3-12

 

Fidus Cup

Maandag 22 November

20.00 - Pelikaan - Zuidland VR 1 =uitgesteld


Zaal Voetbal

Vrijdag 19 november 

 

21.15 HZV/Vennewater - OACN Boys = 5 - 3

 

Maandag 22 November

19.00 Brielle VR 2 -Brielle VR 1 6-4

20.00 OACN Boys Vr 1 - Excelsior M vr 1 1-1

20.00 All Greens 1 - VOC 3 2-2

20.00 VZ '81 2 - Drenkwaard 1

21.00 Brielle 1 - WIA 18 1-2


Volleybal

 Zaterdag 20 November

11.00 Yum DS 1- Vovero DS 1 4-0

14.30 Volley Voorne HS 1- VVBV HS 1 uitgesteld

15.00 Spivo DS 2 -Bernisse DS 1 uitgesteld

16.15 Volley Voorne DS 1- Intermezzo DS 1 3-1

17.30 Spivo DS 1- Somas/Activia DS 2 uitgesteld

 

Dinsdag 23 November

19.45 VVBV HS 1- VC WIK Groot Ammers HS 5 1-3

20.30 Vovero HS 1- MVC HS 1 3-1

Woensdag 24 November

20.30 DVO DS 2- Volley Voorne DS 1 0-4

Donderdag 25 november

21.15 DVO HS 1- Volley Voorne HS 1 1-3


Wielrennen/Toerfietsen

 seizoen afgelopen 


Zwemmen/Waterpolo

 Waterpolo
Zaterdag 20 November

16.50 AZC H5 - SCOMZeehondDuck H1 8-14

19.00 MNC Dordrecht Da 2- De Kempvis Da 1 8-5

19.40 Z&PC De Gouwe Da 4- SCOMZeehondDuck Da 1 1-13

20.50 De Kempvis H1- De Warande H1 12-11

Zwemmen

Zondag 21 November

Zwemcompetitie in de Rozenburcht



Reactie schrijven

Commentaren: 0