· 

Sportprogramma week 26 november tot 2 December 2021.

Atletiek

 28 November

Spark Spijkenisse Marathon


Badminton

Vrijdag 26 November tm 28 November

Regio Senioren Kampioenschappen bij BCRS

 

Donderdag 2 December

20.15 BC Zidewinde M1 - BCRS M1 uitgesteld

 

 


Basketbal

 geen competitie ivm Interlands nederlands team

 

 


Bridge

Diverse Verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

 Zaterdag 27 November

Plaatsingswedstrijden teams in Rotterdam

Najaarscompetitie turnen in Alkmaar

 


Handbal

Zaal

Zaterdag 27 November

19.10 Helius DS 1- Vires et Celeritas DS 2 22-10

20.35 Helius HS 1 - HVV'70 HS 1 29-21

Zondag 28 November

14.20 Olympia '72 HS 1 - Indus '67 HS 1 21-31

16.00 Feyenoord Handbal HS 2- HVOS HS 1 afg.


Hockey

 

 Zondag 28 November

11.15 Forcial H1- Leonidas H26 4-0

12.45 Barendrecht D1- Spijkenisse D1 3-0

12.45 Voorne D1- Pijnacker D1 2-1

14.45 Spijkenisse H1 - Goes H1 afg

14.45 Voorne H1 - Scoop Delft H1 2-1


Honkbal en Softbal

 Competitie afgelopen


Korfbal

Zaterdag 27 November

13.45 ZKV- Oranje Zwart/De Hoekse 17-16

14.40 Capproen- SKV 10-10

18.00 Conventus - Olympia 22-18


Paardensport

 Zaterdag 27 November

Vaardigheidswedstrijd HCS

Districts wedstrijd rotterdam

Woensdag 1 december

Vaardigheid RV Hekelingen

 


Schaken

Interne competities.

 

vrijdag 26 november

Spijkenisse V1 -Charlois Europoort V1

Het Houten Paard V1- RSR Ivoren Toren V1 0,5 - 3.5

Zaterdag 27 November 

KNSB : Spijkenisse - Krimpen a/d Ijssel 1  uitgesteld


Tafeltennis

Vrijdag 26 November

20.00 De Sprint - The Back Hands (L3F)  5-5

20.00 Avanti 4- De Repelaer (RC 1A) 7-3

20.00 Overschie 2 - De Beer 1 (DC 2D) 2-3

20.00 TOG 3 - De Sprint 1 (DC 5A) 4-1

20.15 VVV 2- De Sprint 2 (RC 1C) 5-5

20.15 Taverzo 1- De Repelaer 1 (DC 1A) 4-1

20.15 Bernisse '80 1- De Repelaer 4 (DC 4B) 2-3

Zaterdag 27 November

14.00  Shot'65 -De Sprint (L3F) 5-5

 

 


Tennis 

 Voor alle wedstrijden van de overige competitieteams: open deze link 


Triathlon/Duathlon

  Voor de volledige kalender, open deze link.


Twirlen

Wedstrijd in Roosendaal


Vechtsporten

Voor de kalender open deze link.

Judo

27 November

NK Teams u18

 


Veld voetbal

Heren 

Hoofdklasse A (sr13)

Spijkenisse - Scherpenzeel = afg

 

1e klasse B (sr9)

Heerjansdam - Nieuwenhoorn = 2 - 3 (0-2)

Brielle - Papendrecht afgelast

 

2e klasse D (sr9)

Hellevoetsluis - DCV = 2 - 0

Sparta (av) - Rozenburg = 14 december

 

 

3e klasse C (sr9)

streekderby - Botlek - OVV = afg

streekderby - Zuidland - GHVV'13 = 1 - 0

HBSS - Vlotbrug = 3 - 0

 

 

4e klasse H (sr9)

gemeentederby - Simonshaven - SCO'63 = 1 - 0

Zinkwegse Boys - Hekelingen = 0 - 3

 

4e klasse I (sr9)

OHVV - Flakkee = afg

Rockanje - Melissant = 3 - 0 (2 - 0)

Zwartewaal - Abbenbroek = afg

 

Dinsdag 30 November

20:00 - Botlek - Kethel Spaland = inhaal sr8 afg

 

Fidus Cup

20.00 WFB - Nieuwenhoorn afg

20.00 Brielle - Oud Beijerland afg


Dames 

2e klasse B (sr8)

13:45 - GJS - Zuidland = 5 - 1 (0 - 1)

 

4e klasse F (sr9)

streekderby -  Nieuwenhoorn - GHVV '13 = afg

14:00 - NSVV - Hekelingen = afg

 

Woensdag 1 december

19:30 - Hekelingen - Zuidland VR3 = inhaal sr8 afg

 

20:00 - GHVV '13 - Zuidland VR4 = inhaal sr8  afg

 

5e klasse I (sr8)

11:00 - NSVV VR2 - Vierpolders = afg

Rockanje - De Jonge Spartaan VR3 = 5 - 1


Zaal Voetbal

Vrijdag 26 november 

 

19.00 Rotterdamse Studenten VR 1- OACN Boys VR 1 uitgesteld

 

Maandag 29 November

19.00 Barendrecht Vr 2 - OACN Boys VR 1 afgelast

 

woensdag 1 december

21.00 Spartaan'20 1 -Drenkwaard 1 afgelast


Volleybal

 Zaterdag 27 November

16.00 Vovero DS 1- Volley 2B DS 4 4-0

16.30 Hajraa DS 1- Spivo DS 1 3-1

16.45 Bernisse DS 1 -Hou Stand DS 1 4-0

18.00 Vovero HS 1 - Bernisse HS 2 uitgesteld

18.45 Bernisse HS 1- Spirit HS 3 3-2

Dinsdag 30 November

19.45 Volley Voorne HS 1- VVBV HS 1 uitgesteld

Donderdag 2 December

20.15 Spivo DS 2 - Bernisse DS 1 uitgesteld


Wielrennen/Toerfietsen

 seizoen afgelopen 


Zwemmen/Waterpolo

 Waterpolo
Zaterdag 27 November

19.00 Katwijk H3- SCOMZeehondDuck H1 7-2

19.10 de Kempvis Da 1- Waterpolo Den Haag Da2 3-3

19.30 de Reigers Da 1- SCOMZeehondDuck Da1 5-9

 

Zwemmen

regiowedstrijden Papendrecht

 



Reactie schrijven

Commentaren: 0