· 

Sportprogramma week 4-10 februari 2022

Atletiek

Zaterdag 5 februari 2022:

Tunnelloop Oud Beijerland.


Badminton

Vrijdag 4 Februari 2022:

20.00 RBC SOWAT- Brielse BC. uitgesteld


Basketbal

Zaterdag 5 februari 2022:

14.30 Voorne VSE 1- BV Squirrels VSE 1 97-23

15.00 Divine MSE 1- Hurricanes MSE 1 66-55

16.30 Lokomotief VSE 2 -Hurricanes VSE 1 78-41

16.30 Voorne MSE 1- Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1  uitgesteld


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Zaterdag 5 februari 2022:

Districtswedstrijd turnen Zoetermeer.


Handbal

Zaterdag 5 februari 2022:

20.15 Helius HS 1 - Twist HS 2 28-12

 

Zondag 6 februari 2022:

12.20 Drechtsteden HS 4- ASV Indus HS 1 27-39

14.35 HVOS HS 1- DIOS HS 1 23-19


Hockey

Zondag 6 Februari

11.30 Voorne H1- HDS H1 9-7


Honkbal en Softbal

Competitie afgelopen.


Korfbal

Zaterdag 5 februari 2022:

14.30 Oranje Zwart/De Hoekse -ZKV 10-12

19.40 SKV - T Capproen 5-21

20.30 Olympia- Conventus 8-19


Paardensport

Geen wedstrijden bekend.


Schaken

Vrijdag 4 februari 2022:

Groene Hart Jeugdcup.

 

Zaterdag 5 februari 2022:

KNSB Spijkenisse 1 -DSC Delft 1 5-5

 

Donderdag 10 februari 2022:

RSB  Fianchetto 1 -Spijkenisse 1


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Maandag 7 Februari

20.00 Hellevoets Effect 1 - Tavenu 3 4-1

Vooruitgespeeld


Tennis 

Voorjaarscompetitie vanaf maart.


Triathlon/Duathlon

Geen wedstrijden bekend.


Twirlen 

Zondag 13 februari 2022:

HOV Libertatis Primitae , Dukdalf, Brielle


Vechtsporten

Hervatting Gala en judo vanaf volgende week.


Voetbal

Veld 

Competitiehervatting met inhaalwedstrijden vanaf 5 februari 2022.

 

Hoofdklasse A 

... 

1e klasse B (sr5) 

Nieuwenhoorn- Terneuzense Boys 3-1

2e klasse D (sr5)

... 

3e klasse C (sr5)

... 

4e klasse H (sr5) 

...

4e klasse I (sr5)

...


Oefenwedstrijden:

  • Hellevoetsluis- Zuidland 3-2
  • Hekelingen - DVV'09 1-1
  • Spijkenisse - SHO 2-0
  • Rijsoord- Brielle 1-2 
  • SC Botlek -Rhoon 1-0
  • GHVV'13 -FC IJsselmonde 3-3
  • OHVV- CKC 6-2
  • Rozenburg - OVV 4-3
  • Zwartewaal- Vierpolders 2-5

Dinsdag 8 februari 2022:

20.00 Hekelingen- Vlotbrug


Voetbal

Veld Dames 

2e klasse B

Vriendschappelijk 14.00 Zuidland VR 1- Spirit VR 1. 2-4

 

4e klasse F  

11.00 Hekelingen VR 1- Brielle VR 1 8-1

12.00 Nieuwenhoorn VR 1- Flakkee VR 1 1-0

5e klasse I

10.30 Vierpolders VR 1- DVV VR 1 0-5

11.30 NSVV VR 2 - Rockanje VR 1 0-1


Voetbal

Zaal

Maandag 7 februari 2022:

21.00 All Greens 1 - Olympia GO 1 3-5


Volleybal

Zaterdag 5 februari 2022:

11.30 Bernisse DS 1- Spirit DS 1 1-3

15.00 Spirit HS 3- Volley Voorne HS 1 3-2

16.00 Vovero DS 1- Intermezzo DS 2 1-3

17.30 Spivo HS 1- VC WIK Groot Ammers HS 1 0-4

18.00 Vovero HS 1- Intermezzo HS 1 0-4

 

Dinsdag 8 februari 2022:

19.45 VVBV HS 1- RVC Libanon '50 HS 2 3-2



Wielrennen/Toerfietsen

Geen wedstrijden voor onze regionale toppers Daan Hoole (Trek Segafredo), Daan & Roel van Sintmaartensdijk (Volker Wessels Cyclingteam).

 

Zaterdag 5 februari 2022:

MTB rit TCVP uit Spijkenisse.

Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 5 februari 2022:

15.55 De Kempvis DS 1 -Delft DS 1 10-6

18.00 Poseidon'56 HS 1- SCOMZeehondDuck HS 1 10-13

20.15 SBC2000 HS 1- De Kempvis HS 1 7-18



Reactie schrijven

Commentaren: 0