· 

Sportprogramma week 11-17 februari 2022

Atletiek

Zaterdag 12 februari 2022:

Finale Regio Rijnmond Cross Competitie

Zondag 13 Februari

Road to Rotterdam Marathon trainingsloop Dordrecht


Badminton

 

Zaterdag 12 Februari

18.00 TFS Barendrecht 3-BCRS Mix 1 7-1

 

Zondag 13 Februari

09.45 Schollevaar BC 8- RBC SOWAT 1 1-7

10.00 Boomgaardshoek PBC 2- Brielse BC 1 5-3

13.00 Tilburg BC M1- BCRS M1 2-6 


Basketbal

Zaterdag 12 februari 2022:

 

17.30 Hurricanes MSE 1- Bouncers Basketball MSE 2 70-61

20.00 Hurricanes VSE 1- Utrecht Bulls VSE 2 30-38

20.30 DBV Rowic MSE 2- Voorne MSE 1 73-65

 

Zondag 13 Februari

11.00 Cangeroes Utrecht VSE 7- Voorne VSE 1 14-66


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Zaterdag 12 februari 2022:

Voorwedstrijd Acrobatisch gymnastiek Niveau C-D-E Rotterdam


Handbal

 

Zondag 13 februari 2022:

11.10 Twist DS 1- HVOS DS 1 22-18

 

11.40 Vires et Celeritas DS 2- Helius DS 1

12.40 Indus HS 1- Olympia '72 HS 1 17-15 gestaakt

13.00 US HS1 - HVOS HS 1 29-34

13.45 HVV '70 HS 1- Helius HS 1 22-28


Hockey

 

Zondag 13 Februari 

14.45 Derby H1 - Voorne H1

 

Donderdag 17 Februari (oefenwedstrijd

Voorne H1 -Schiedam H2


Honkbal en Softbal

Competitie afgelopen.


Korfbal

Zaterdag 12 februari 2022:

13.45 ZKV - Good Luck

15.50 Capproen- Gemini 9-16

17.15 Sperwers- Olympia

 


Paardensport

Zondag 13 Februari 

KNHS Springwedstrijd Blijde Rijders Stal de Ronde


Schaken

 

Vrijdag 11 Februari

KNSB Beker 

Spijkenisse - Schaakmat Westland 2-2

Dinsdag 15 Februari

3 Torens V1 - Houten Paard V1

Donderdag 17 Februari

interne competitie De Pionier


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 11 Februari

20.15 De Repelaer 1- Alexandria 66 6 (RC 1E ) 8-2 vooruitgespeeld

Zaterdag 12 Februari

17.00 De Treffers (R) 2- De Repelaer 1 (RC 1E) 7-3

Vooruitgespeeld

Maandag 14 Februari

20.00 Hellevoets Effect 1- Korendijk 3 (DC 3B) 2-3

Dinsdag 15 Februari

20.15 OTTV 2- Bernisse '80 1 (DC 4H) 1-4

20.30 De Beer 1- Smash (M) 2 (DC 2B)4-1

 

Donderdag 17 Februari

20.00 Docos 1- De Repelaer (DC 1A)


Tennis 

Voorjaarscompetitie vanaf maart.


Triathlon/Duathlon

Zaterdag 12 Februari

Veluwse Run bike Run, Nijkerk


Twirlen 

 

Libertatis Primitae in de Dukdalf


Vechtsporten

Hervatting Gala en judo vanaf volgende week.


Voetbal

Veld 

Competitiehervatting met inhaalwedstrijden 

Zaterdag 12 Februari 

Hoofdklasse A 

... 

1e klasse B 

15.00 Neptunus Schiebroek- Brielle 1-0

2e klasse D 

... 

3e klasse C 

Botlek- Kethel Spaland 2-2

Vierpolders - Rijnmond HS 1-1

4e klasse H 

...

4e klasse I 

OHVV - Flakkee 8-1

Abbenbroek -SNS 1-1

WFB - Zwartewaal Uitgesteld  naar 1 Maart


Oefenwedstrijden:

  • Hellevoetsluis- Westlandia 7-2
  • Spijkenisse - MZC'11
  • DBGC- GHVV'13 afg
  • Zuidland - Zwarte Pijl
  • Nieuwenhoorn - Nootdorp 4-3
  • Hekelingen- Pernis
  • OSV Oud Beijerland- OVV 2-1
  • Rozenburg- NSVV
  • Sco '63- Moerkapelle afg

Voetbal

Veld Dames 

2e klasse B

Vriendschappelijk 14.30 Zuidland VR 1- De Jonge Spartaan Vr 1 5-5

 

4e klasse F  

11.15 GHVV VR 1- SHO VR 1 sfg

12.15 De Jonge Spartaan Vr 1 - Hekelingen Vr 1 afg

12.30 Brielle Vr 1- Nieuwenhoorn VR 1 2-2

5e klasse I

 

12.00 Rockanje VR 1 - Stellendam VR 1 afg

 

Maandag 14 Februari

20.00 Rockanje VR 1- Hekelingen VR 2 3-1

 

Woensdag 16 Februari

20.00 Hekelingen Vr 2- Vierpolders VR 1 afg


Voetbal

Zaal

 

Vrijdag 11 Februari

20.30 OACN Boys- ZVV Eindhoven 1-1

 

Maandag 14 Februari

19.00 Brielle VR 1- Brielle VR 2 3-9

20.00 Brielle 1- Alexandria '66 5 7-1

20.30 Drenkwaard 1- MSV '71 4 3-6

 

Woensdag 16 Februari

21.00 Margriet 2- All Greens 1


Volleybal

Vrijdag 11 Februari 

20.30 Apollo DS 1- Vovero DS 1 3-1

 

Zaterdag 12 Februari

16.00 Intermezzo HS 1- Vovero HS 1 uitgesteld 29 3

16.15 Volley Voorne DS 1- Bernisse DS 1 1-3

17.30 Spivo DS 1- De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 1 1-3

18.00 Volley Voorne HS 1- Bernisse HS 1 2-3

 

Dinsdag 15 Februari

19.45 VVBV HS 1- DVO HS 1 3-2

 

Woensdag 16 Februari

20.30 Volley Voorne HS 1 -Spivo HS 1 2-3

 


Wielrennen/Toerfietsen

Woensdag16- Zondag 20 Februari Volta al Algarve met Daan Hoole (Trek Segafredo)


Zwemmen/Waterpolo

Zaterdag 12 februari 2022:

18.15 SCOM ZeehondDuck DS 1- ZV Westland DS 1 3-11

18.30 De Kempvis HS 1- Wave HS 1 afg

 

19.15 Wiekslag DS 2- De Kempvis DS 1 2-7

19.45 SCOM ZeehondDuck HS 1- Z&PC Rotterdam HS 2 14-12

 



Reactie schrijven

Commentaren: 0